İL İL HASTANELER

32 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

  32 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği  
32 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği
Hastane Adı: 32 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği
Telefon: (0212) 258 06 00
Faks: (0212) 269 27 33
Adres: Süleyman Seba Caddesi Akaretler Sıra Evler Numara A9
İlçe: Beşiktaş
İl: İstanbul
Web Adres: www.32.com.tr
Harita: 32 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

32 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Hakkında

Alanya - Antalya doğumlu olan Dr. Mehmet Ali Özer, 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 1986 yılında Ortodonti Uzmanı Diş Hekimi unvanını aldı.

Askerlik görevini Ankara Etimesgut Hava Hastanesi’de tamamlayan Dr. Mehmet Ali Özer, 1987 yılında üniversiteden ayrılarak, çalışmalarını özel sektörde sürdürme kararı aldı ve 1988 yılında kendi polikliniğini faaliyete geçirdi.

12 yıllık bir süreç sonrasında Dr. Mehmet Ali Özer, 2000 yılında Türkiye'nin ilk Özel Diş Hastanesini kurdu. Dr. Mehmet Ali Özer 7 yıl boyunca diş hastanesinin yönetim kurulu başkanlığını yaptı. 2007 yılında Diş Hastanesini devretti.

2 çocuk babası olan Dr. Mehmet Ali Özer, 2007 yılından itibaren ağız ve diş sağlığı çalışmalarını yeni kliniği 32’de sürdürüyor.

Sağlıklı bir nesil yetiştirmenin ağız sağlığından başladığına inanan Dr. Mehmet Ali Özer, 32 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’nde çalışmalarına ekibindeki kendi alanlarında uzman diğer diş hekimi meslektaşları ile birlikte aralıksız devam etmektedir.

1984 doğumlu Ilgaz Özer 2002 yılında Üsküdar  Amerikan Lisesi’nden mezuniyetini takiben Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamıştır. 2007 yılında lisans eğitimini başarıyla tamamlayan Özer, halen devam ettiği Yeditepe Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamaya hak kazanmıştır.

Ilgaz Özer, ailesiyle beraber Türkiye’nin ilk özel diş hastanesini kurmalarının ardından hastanenin yönetim kadrosunda çalışmaya başlamıştır. Hastanenin Amerikalı fon şirketine satışını tamamladıktan sonra, yeni nesil bir klinik vizyonuyla 32 Diş isimli yeni kliniğini kurmuştur. 32 Diş Kliniği, Ilgaz Özer yönetimindeki donanımlı hekim kadrosuyla beraber ortodonti, estetik diş hekimliği, protez, pedodonti, periodontoloji, cerrahi ve implantoloji alanlarında hizmet vermektedir.

Meslekte başarı için kişisel gelişim ve hayat boyu eğitim felsefesine inanan Ilgaz Özer 2009 yılında eğitimlerini tamamladıktan sonra Incognito (Lingual Ortodonti), 2010 yılında da DAMON sertifikası almaya hak kazamıştır ve RWISO’nun (Roth Williams International Society of Orthodontists) 2 yıl sürecek olan FACE (Functional And Cosmetic Excellence) eğitimine devam etmektedir.

TOD (Türk Ortodonti Derneği), AAO (American Association of Orthodontists) ve WFO (World Federation of Orthodontists) derneklerine üye olan Ilgaz Özer’in hobileri arasında kış sporları, futbol ve motor sporları yer almaktadır. Arabalara özel bir ilgisi olan Ilgaz Özer maket araba koleksiyonu yapmaktadır.

 

[Hata Bildir]