İL İL HASTANELER

Anakalp Kalp Hastanesi

  Anakalp Kalp Hastanesi  
Anakalp Kalp Hastanesi
Hastane Adı: Anakalp Kalp Hastanesi
Telefon: (0352) 221 18 00
Faks: (0352) 221 22 88
Adres: Gevher Nesibe Mah. Salih Avgunpaşa Cad. No:31 Kocasinan
İlçe: Kayseri Merkez
İl: Kayseri
Web Adres: www.anakalp.com.tr
Harita: Anakalp Kalp Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Anakalp Kalp Hastanesi 20 Eylül 2007 tarihinde kalp ve damar hastalıklarının tedavisi hususunda hizmet vermeye başlamıştır. İlkelerimizin başında, hasta memnuniyeti ve etik kurallara uygunluk yer alır. Kurumumuzda, 2 ameliyathane, koroner yoğun bakım, kalp ve damar cerrahisi yoğun bakım, biyokimya laboratuar, yoğun bakım, acil servis üniteleri, poliklinikleri kalp damar cerrahisi ve kardiyoloji poliklinikleri bulunmaktadır. Hastanemiz klasik hastane ortamının ötesinde kendinizi özel ve keyifli hissedebileceğiniz uluslar arası standartlarda bir kalp hastanesidir.

Hastanemiz odalarında merkezi ve soğutma ve ısıtma sistemi, yatak başı tıbbi gaz ve vakum pendantları, hemşire çağrı sistemi, hastanın maksimum rahatı için pozisyona ayarlanabilir otomatik kumandalı özel karyola yatak, telefon, duş ve wc`nin bulunduğu modern banyo olanaklarıyla beş yıldızlı otel konforu sunulmaktadır.

Kalp damar cerrahisinde günde ortalama 5 kalp ve damar ameliyatı yapılmaktadır.. Rutin koroner by-pass hastalarının yanında, özellikle kalp yetmezliği olan hastalar, kalp kapak hastaları, aort cerrahisi, periferik cerrahi müdahaleler (karotis ve femoral arterler) ve kapak hastalığı ile beraber olan atrial fibrilasyonlu olguların ameliyatı esnasında ablasyon tedavileri tecrübeli uzman cerrahlarımız tarafından uygulanmaktadır. Hastalar ameliyat sonrası, tam teşekküllü post-op yoğun bakımda izlenmektedir.

Kalp hastalığı doğası gereği her an acil durumlar gelişebilmektedir. Hastanemizde 24 saat bir kardiyolog ve kalp damar cerrahı nöbet tutmaktadır. Akut miyokard infarktüsü geçiren hastalar en hızlı şekilde angio laboratuvarına alınıp primer PTCA (balon/stent) işlemi 24 saat yapılabilmektedir.
Yataklı tedavi katlarında her an kolayca ulaşabileceğiniz sağlık personelimiz sürekli servis katlarında 24 saat hizmet vermektedir.

Kardiyoloji bölümünde kullanılan EKG, EKO, Eforlu EKG, Tansiyon Holter, Ritm Holter, dünya standartlarındaki son teknoloji cihazlardır..belirtmek istiyoruz.

Anakalp Kalp Hastanesi Hakkında
 

Kalp hastalıkları günümüzde ölüm nedenleri arasında birinci sırada yer almaktadır. Konunun güncel önemi nedeniyle dünyada sadece kalp hastalıkları için branş hastaneleri açılmaktadır.
2007 Yılında kurulan Anakalp Kalp Hastanesi’de Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi klinikleriyle kalp hastalıklarına odaklanmış bir dal hastanesidir. Tüm çalışan doktorlarımız hastanemizin açılışında üstün çaba ve gayretleri olan kurucu ortaklarımızdır.
Hastanemizi bir branş hastanesi olarak planlama sebebine gelince, istedik ki doktorundan, hemşiresine, yardımcı personelinden, aşçısına tüm çalışanları bir konuya odaklansın, mesleki tecrübe ve kazanımlarını bir konuya göre şekillendirsinler ve yine istedik ki kangren olan enfekte bir bacağın ampute edildiği ortopedi, pnomonili bir çocuğun tedavi edildiği çocuk sağlığı veya enfeksiyon hastalıklarının tedavi edildiği kliniklerle enfeksiyonların büyük oranda ölüme sebep olduğu kalp cerrahisi ve invaziv kardiyoloji aynı çatı altında olmasın. Dünyada sağlık hizmetleri bu nedenlerle artık branş hastanelerinde verilmekte bizde bu görüş ve eğilime katılmaktayız.
Anakalp Kalp Hastanesi 2007 yılından itibaren hizmet vermektedir. İç Anadolu’nun Branş Hastanesi olarak tek kalp hastanesi olan Anakalp Kalp Hastanesi Kayseri ve civar illere hizmet vermeye devam ediyor. İleri teknoloji ürünü modern cihaz donanımı ve on senedir bölgede hizmet veren tecrübeli uzman hekim kadrosuyla kalp cerrahisi kliniğimiz binlerce açık kalp ameliyatı, kardiyoloji kliniğimiz onbinlerce koroner anjiyografi, balon, stent uygulamaları ve poliklinik çalışmalarıyla halkımızın güven ve teveccühünü kazandı.
En büyük hedefimiz hastalarımızın daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sürdürebilmelerine katkıda bulunmak, dua ve teşekkürlerini kazanmaktır. Anakalp Kalp Hastanesi olarak kalbiniz güvenilir ellerde diyor bundan sonraki hizmet yıllarımızda da güveninize ve teveccühünüze layık olmaya çalışacağımızı belirtmek istiyoruz.


 
Anlaşmalı Kurumlar
Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

HDI Sigorta
HDI Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Etkinlikler
HEMŞİRELER GÜNÜ KUTLAMASI

 

[Hata Bildir]