İL İL HASTANELER

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

 Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 
Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hastane Adı:Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon:(0256) 219 76 90
Faks:(0256) 219 76 93
Adres:Kemer Mahallesi Yeni Mezarlık Caddesi
İlçe:Aydın Merkez
İl:Aydın
Web Adres:www.aydinadsm.saglik.gov.tr
Harita:Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Merkezimiz; 2096 metrekare açık alana ve 648 metrekare üzerine kurulu alana sahip Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak açılan 23. merkezdir.

Merkezimiz; 30 diş hekimi, 18 hemşire, 9 diş teknisyeni, 15 idari personel, 3 röntgen teknisyeni, 38 sözleşmeli personel olmak üzere 113 kişi ile hizmet vermektedir.

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Amacımız

Toplam kalite yönetimi felsefesini benimseyerek mükemmel hizmet sunmaya gayret eden örnek bir kurum olmaktır.

Görevimiz

Tüm Aydın halkının; ağız ve diş sağlığı konusunda yüksek bilince ulaşmasını ve merkezimiz vasıtasıyla en kaliteli hizmeti almasını sağlamaktır.

Yorumlar
Ugur Tarik Erdogan:06/ocak/2014 Günü Annemin protezlerini yaptırmak için hastahanenizden internet üzerinden Diş.Hek.Pelin ÖZAT hanfendiye sıra aldım hekimin hastaya olan ilgisi şimdiye kadar raslayamadığım olağan üstü karşılama ve ilgisi Beni ve Annemi çok memnun Kıldı yapılan protez'dende çok memnun kaldık. Ellerine sağlık hocan Başarılarınızı devamını dilerim. Sizin gibi Hekimler olduğu sürece Bu ülke hep ileriye gideceğinden eminim.
18.01.2014

Meliç Yılmaz:aydında diş teli takılıyormu?
29.08.2013

Mehmet Maçan:Sayın başhekim ve doktorlar hastaneye direk gelip birsürü sıra beklemek bence yanlış bir uygulama eğer hastalığımız acilse nasıl dayanacağız!! benim diş etimde ağrı var ve hergün basit yöntemlerle geçiştirmeye çalışıyorum 4-5 gün oldu ama ağrı artıyor biliyorum gelip sıra bekleyeceğim ama randevu sistemine geçilmesini yada en azından doktora soru sorma sistemini açmanızı rica ediyorum... saygılar
01.03.2010

Erdinç Şen:randevu nasıl alınıyor
17.02.2010

Yunus Atar:türkiyenin en modern ve en şirin şehirlerinden biri olan aydınımızdaki hastanelerde teknoloji çağında olmamıza ragmen hala internet üzerinden randevu alamamak ve hala sabahın erken saatlerinde hastaneye gelip saatlerce koridorlarda sıranın gelmesini beklemek bana göre aydımızdaki bir hastaneye hiç ama hiç yakışmıyor. BU KONUDA YETKİLİ HASTANE AMİRLERİNİN BİR AN ÖNCE BU KONUYA DİKKATE ALMALARI VE NETTEN RANDEVU ALMAYI BİR AN ÖNCE AKTİF HALE GETİRMELERİ GEREKİR.YOKSA HASTANEMİZİN KORİDORLARI AKŞAM GEÇ SAATLERE KADAR SIRA GELMESİNİ BEKLEYEN HASTALARLA HER GEÇEN GÜN DAHADA ARTARAK TIKA BASA DOLMAYA DEVAM EDECEK.HASTANE İDARESİNE SAYGILARIMLA.
15.12.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]