İL İL HASTANELER

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (Bezmiâlem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Ha

  Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (Bezmiâlem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Ha  
Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (Bezmiâlem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Ha
Hastane Adı: Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (Bezmiâlem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Ha
Telefon: (0212) 453 17 00
Faks: (0212) 621 75 80
Adres: Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) 34093
İlçe: Fatih
İl: İstanbul
Web Adres: www.vakifgureba.gov.tr
Harita: Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (Bezmiâlem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Ha Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göğüs Cerrahisi, Kalp Damar Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Nöroloji, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Alerjisi, Gastroenteroloji, Cildiye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Radyoloji, Radyoterapi, Tıbbi Onkoloji, Patoloji, Biyokimya ve Bakteriyoloji gibi tıbbın tüm dallarında ve yoğun bakım ünitesinde sağlık eğitimi ve hizmeti vermektedir.

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (Bezmiâlem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Ha Hakkında

Misyonumuz

Çağdaş bilimin öğretilerine uygun olarak, fakir ve garip hastalarımız öncelikli olmak üzere, toplumun ihtiyaçlarını karşılayacak koruyucu, tedavi edici ve rehabilite edici sağlık hizmeti sunmak; Ülkemizin ihtiyacını karşılayacak yetkinlikte, etik değerlere bağlı uzman doktor yetiştirmek; sağlık sistemi ve hizmetlerin etkili/verimli sunulmasına yarayacak araştırmalar gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz

Öncelikle Ülkemizde ve diğer gelişmiş Ülkelerde tanı, tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinin tamamında başarılı faaliyetleri ile tanınan ve yüksek bilinirliği ile ön sıralarda tercih edilen bir hizmet, eğitim ve araştırma kuruluşu olmaktır. En geç; gelecek 5 yıl içinde poliklinikler, görüntüleme merkezi, laboratuarlar, yoğun bakım üniteleri ve kardiyoloji (çocuk, erişkin) ve diğer dahili - cerrahi birimlerde akredite düzeyde hizmet sunumunu sağlamaktır.

Yorumlar
Seher Atasoy :Endokrin bolumunde Doç.Dr. Ozcan Karaman Hocama Cok tesekkürler. Gerek hastalarına karsı ilgisi gerekse ilaçlarla ilğili tam detaylı bilğilerde bulunması Beni Turk Hekimlerine karsı daha duyarlı olmaya itti. Kendisinden Allah razı olsun.
15.10.2014

Leman Işık :bezmialem hastanesının göğüs bölümü dr başta murat hoca mehmet hoca muhamet hoca fatih hoca fatmanur hoca hatice hoca kübra hoca bütün hemşire ve personeline sonsuz teşekürlerımı iletirim bir aydan fazla yatım gösterdiklerı performans larından dolayı tekrar tekrar teşekür ederım allaha şükür sağlığıma kavuşuyorum hepsine minnetarım enfeksiyon bölümündeki yasemin hocayı unutum onada saygılar sonuyorum allah eksikliğinizi göstermesin saygılarımla leman ışık
26.08.2014

Şaban Özmen :İnternetten randevu alınamıyor.TC no yazdık. Baba adı, doğum tarihi, güvenlik kodu giriyoruz Bilgileriniz noksan diyor. Halbuki hepsini de tam yazıyorum. İkincisi: Telefon ile de randevu alınamıyor. Tam 16 dakika bekledim gene de sıra gelmedi. isterseniz siz deneyin. Saygılar.
05.08.2014

Füsun Üstübioğlu :Vakıf Gureba Hastanesi doktorlarından SAYIN FATMANUR KARAKÖSE hanımefendiye, mesleğine ve insanlığa göstermiş olduğu saygıdan ötürür,işini titizlik ve disiplinli bir şekilde yaparak, çevresindekilere de, bunu hissettirdiği için... ayrıca babam İLHAN KARAHATAY'IN gerçekte ihmal kabul etmeyen hastalığının teşhisinde ivedilikle tedaviye başlamada göstermiş olduğu çabasından ve başarısından ötürü saygı ve şükranlarımızı bildirmeyi bir ödev sayarız.TEŞEKKÜRLER .İLHAN KARAHATAY-HURİYE KARAHATAY-FÜSUN ÜSTÜBİOĞLU
12.07.2014

İsmail Ademoglu :İki saat oldu santrali arıyorum açan yok bu nasıl bir iş anlamadım reçete yazdırıyoruz ama şifre açmıyor anlamıyorum bu işkence ne zaman son bulacak.
10.01.2014

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]