İL İL HASTANELER

Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hoşdere Hastanesi

  Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hoşdere Hastanesi  
Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hoşdere Hastanesi
Hastane Adı: Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hoşdere Hastanesi
Telefon: (0312) 409 88 88
Faks: (0312) 409 88 00
Adres: Hoşdere Caddesi. No:145-147 Y.Ayrancı
İlçe: Çankaya
İl: Ankara
Web Adres: www.med.fatih.edu.tr
Harita: Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hoşdere Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Çağdaş dünyada en kutsal görevlerden biri olarak kabul edilen sağlık hizmetini, insanlığa kaliteli bir biçimde sunmak, hastanemizin ana gayesidir. Modern altyapısı ve güven veren personeliyle sağlık alanında en son teknolojiyi kullanan Fatih Üniversitesi Hastanesi olarak, devletimizin sağlık alanındaki yükünü paylaşmayı öncelikli hedeflerimiz arasında kabul ediyoruz.

Bu hedeflerimize ulaşmak için hâlen Beştepe, Çankaya ve Pursaklar’da faaliyet gösteren modern hastanelerde, 500’e yakın akademik ve idari personelle kaliteli bir hizmet sunma çabası içindeyiz.

Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hoşdere Hastanesi Hakkında

Fatih Üniversitesi Hastanesi Vizyonu

Çağdaş fiziki alanlarda insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini gönülden gelerek sevgi ve güler yüzle sunulan bir ekip olarak çalışır. Ülkemizin güncel sağlık sorunlarına karşı koruyucu hekimlik hizmetine önem vermektedir. İnsanımıza, modern teknoloji ile donatılmış tam teşekküllü hastane ortamında elimizden geldiğince yardımcı olmak. Sürekli düşünen, yeniliklere açık ve fikir üreten bir takım olarak konulara hep olumlu yaklaşmak. Yetiştireceğimiz gençlik, insani ve ahlaki değerleri sürekli ön planda tutarak ülkemiz insanına hizmet vermektedir. Modern araştırma laboratuarlarında ülkemizdeki önemli hastalıkları araştırarak çözümler bulmak.

Fatih Üniversitesi Hastanesi Misyonu

İnsanlığın sunduğu en kutsal hizmet kabul edilen Sağlık hizmetlerini, insanlara en iyi şekilde ve makul ücretlerle sunmak. Hasta memnuniyetini ön planda tutmak. Teknolojik en son imkanları, tanı ve tedavi metotlarını kullanarak ülkemiz insanına yararlı olmak ve devletimizin sağlık alanındakini yükünü azaltmak. Uzmanlık eğitimi vererek ülkemizin uzman doktor ihtiyacını karşılamak. Lisans eğitimi ile çağımızın sağlık sorunlarına bilinçli yaklaşan tıp doktoru yetiştirmek. Araştırma merkezi kurarak güncel sağlık sorunlarına (kanser, kalp hastalıkları vb.) çareler aramak.

Yorumlar
Filiz Ünlü :Geçen gün 4 yaşındaki oğlumun hastalanması üzerinde beştepedeki yerlerine götürdüm. Doktorun ilgisi berbattı hatta hatta çocuğun hastalığı ile ilgileneceğine başka odaklarıla ilgilendi. Recetede bile çocuğumun adı doğru yazılmamıştı. Yazıklar olsun.
04.02.2011

Duygu Fevzioğlu :gidilmemesi gerek bir hastane.. eşimin apandix sancısı tespit edilemedi 2 kez üst üste gittik.. ve eşimin apandisti sabaha karşı patladı ölüm eşiğine geldi.gaziye gittik.. acil ameliyata alındı apandix yayılmış ve zehir noktasına gelmiş ve tahlilerde de belliymiş. fatihte 2 kez en fahiş fiyattan tahlil yapıldı ama tespitbile edemediler.. çankaya şubesi daha berbat hasta içerde hemşire ve doktorlar laklak ediyorlar yetmiyor sohbetlerini böldüğünüzde dayaktan beter davranıoyorlar ve berbat yemek kokuyor günmü yapıyorlar doktorculukmu oynuyorlar içerde gelen kahkaha seslerinden belli değil.. çok yazık.. bu kadar yatırım yapmış kuran ama personel ve doktor da kalite sıfır..
14.03.2010

NURETTİN ŞENTÜRK :daha önce fatih hastanesi için hasta olduğum için sevinmiştim demiştim.bugün 26.07.2009 pazar hastayım allah kimseyi fatih üviversitesi beştepe hastanesine düşürmesin.bugün acilde görevli doktor ve hemşirenin o hastaneye yakışmadığını düşünüyorum.ben bugün hastanenizde muayne olmadan çıkdım 39 derece ateşle araba kullanarak başka hasteneye gittim yazıklar olsun.
26.07.2009

Serda Tırasoğlu :hastanenizin park yeri sorununu bir an önce halletmenizi istiyoruz,zira etrafta oturan beştepe sakinleri bu durumdan son derece rahatsız.bilmem siz hastane yöneticileri bu durumun farkındamısınız?
04.06.2009

Yasemin Demir :18.8.2008 tarihinde annemi yüzünde şişlikler ve kızarıklıkla hastanenizin aciline iki kez sabah ve akşam getirdik.önemli olabileceği söylenerek mutlaka bir dermatoloğun görmesi istendi reklamlarınız güzel sürekli geldiğimiz bir hastane ancak acil olan bir durumda bize iğne yapılıp gönderilmemiz ve öğüt verilip mutlaka dermotoloğa görünmemizin istenmesi ve randevu almak istediğimde en erken çarşamba gününe verilmesi çok acayip madem acil, böyle durumlarda öncelik neden tanınmıyor çok kınıyorum şimdi annem gazi hastanesinin dermotoloji servisinde yatıyor oradaki doktor daha görür görmez acil yatırdı sizin ciddiyetiniz ve güveniniz nerede kaldı elbet sesimi duyan olur diye bu üzüntümü dile gatirdim . Beşevleri ve çamkayayı aradım bi yalvarmadığım kaldı acil dedim telefon başındaki arkadaşlar erken randevu veremedi en erken çarşamba gününe verdiler böyle acil durumlarda erken önlemler için bir şeyler yapmayacaksanız neden reklam üstüne reklam yapıp herşeye anında müdahale ediyoruz diyorsunuz. Acil doktorunuz arayıpta acil hasta bi bakın diyemedi sizde hastalarınız fazlalaştıkça umarsız oldunuz. Sağlık en büyük varlık böyle kutsal bir alanda hizmet veriyorsanız lütfen daha dikkatli ve özenli çalışın.Ben öğretmenim alanımla ilgili karşımdaki öğrencilerere verebileceğimin en iyisini 13 yıldır bıkmadan usanmadan vermeyi görev bildim çünkü ekmeğimi bu işten kazanıyorum helalinden. Köyün başında çalışmaya başladım buralara kadar geldim. Yediğiniz ekmeğin hakkını verin.Sizleri kınıyorum Aile hekiminiz sayın Doktorumuz Adem Özkarayı herkesten ayrı tutarak annem onun sürekli hastası ve her zaman elinden geleni yapmıştır her zaman güler yüzlü ve iyi davranmıştır.
22.08.2008

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]