İL İL HASTANELER

Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

  Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi  
Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Hastane Adı: Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Telefon: (0352) 222 61 61
Faks: (0352) 222 22 52
Adres: Tacettin Veli Mahallesi Seyyid Burhanettin Bulvarı No: 58
İlçe: Kayseri Merkez
İl: Kayseri
Web Adres: www.humahastanesi.com.tr
Harita: Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hüma Hastanesi 2004 yılı Mart ayında Kayseri’nin ilk Kadın Sağlığı Merkezi olarak kurulmuştur. Daha sonra 2006 yılı Şubat ayında Anadolu’nun ilk Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Mevcut yapısıyla 9 Kadın Doğum Uzmanı, Çocuk Hastalıkları Uzmanı, Radyoloji Uzmanı, Diyet ve Sağlıklı Beslenme uzmanıyla faaliyetine devam etmektedir. Hastanemizde 7 gün 24 saat kadın doğum uzmanı bulunmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu 9 Kadın Doğum Uzmanı, 3 Ameliyathane ve 3 Doğum salonuyla Anadolu’nun en büyük Dal Hastanesi sıfatını hala taşımaktadır.

Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Hakkında

Misyon

Kayseri ve Orta Anadolu’daki tüm kadınlarımızın ergenlikten-anneliğe, annelikten-menopoz dönemine kadar bütün bedensel ve ruhsal sıkıntılarını tıp biliminin ışığında çözüme ulaştırmak.

Vizyon

Öncelikle Orta Anadolu’nun ve daha sonra Türkiye’nin tek ve en büyük Kadın Doğum ve Çocuk Hastaneleri zincirini oluşturabilmek.

Yorumlar
Emirhan Doğdu :11.03.2006 günü hüma hastanesinde görev yapan,benim doğumumda büyük payı olan op.dr. sayın Arzu yurci hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.seni seviyorum arzu hanım.. M.emirhan doğdu......
12.12.2014

Emirhan Doğdu :11.03.2006 günü hüma hasta
12.12.2014

Arzu Kaya :köy hastanesini aratmayan bır yere donmüş durumda,personel ise özellikle sekreterler insanlıktan bir haberdar.rand.felan hikaye,doktorlar bezmiş durumda başından gıtmesi için savsaklıyorlar.hıç kımseye tavsiye etmiyorum.sahıbıne seslenıyorum nasıl yonetmenız gerektığı ıle ilgili bilgi alın.
23.12.2013

Zeynep Akay :Hayatımda gördüğüm en iç karartan hastane, öyle bir girişi varki insan böyle bir kasvet olamaz. Zaten doğumla ilğili bir dünya korku yaşarken bir hastanenin o karanlık girişi insanı bu hastaneye geldiğine pişman ediyor.Hele ortada küçük dağları ben yarattım edasıyla dolaşan burnu bir karış havada hastane personeli yok mu insan birşey sormaya çekiniyor.Ya doktorlarına ne demeli paraları ödensin gerisi önemli değil sen istersen öl!!Yakınlarımdan duyduğum seyler den sonrada kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum.
07.04.2011

TUBA BAYRAK :ben 19 yaşındayım 8.5 aylık hamileyim doktorum ARZU YURCİ kendisini çok seviyorum ve HERKESE TAVSİYE EDİYORUM
07.03.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]