İL İL HASTANELER

Kayserigöz Hastanesi

  Kayserigöz Hastanesi  
Kayserigöz Hastanesi
Hastane Adı: Kayserigöz Hastanesi
Telefon: (0352) 222 90 90
Faks: (0352) 231 33 25
Adres: Tacettin Veli Mahallesi Tacettin Veli Bulvarı No: 29
İlçe: Melikgazi
İl: Kayseri
Web Adres: www.kayserigoz.com
Harita: Kayserigöz Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Kayseri ve çevresinde göz hastalıkları tedavisinde ilklere imza atmış ve bölge halkının güvenini kazanmış olan Kayserigöz Hastanesi, son teknolojiyle, sürekli bilimsel gelişimi hedef alarak hizmet vermeyi ve hasta memnuniyetini temel ilke edinerek hizmet serüvenine 2002 yılında kurulan Özel Kayseri Lazer Merkezi olarak başlamıştır. 2004 yılında çıtasını yükselterek Özel Kayserigöz Merkezi olarak hizmet sunumuna güçlenerek devam eden kurumumuz, 2011 yılında, tecrübeli hekim, güler yüzlü sağlık personeli ve modern yönetim kadrosu ile en son teknolojiyle donatılmış yeni modern binasında hizmet sunumuna devam etmektedir.

Kayserigöz Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Konusunda tecrübeli ve takım ruhu ile görev yapan uzman doktor ve sağlık personelinin bilgi ve tecrübelerinin son teknolojiyle bir araya geldiği, profesyonel idari yönetim kadrosu idaresinde hastalarımıza dünya standartlarında sağlık hizmetini tıp etiğine ve hasta haklarına saygılı olarak sunmak.

Vizyonumuz

Sadece Orta Anadolu’da değil, tüm Türkiye’de bilimsel ve teknik alanlar yanında sosyal konularda da sorumluluk bilinciyle hareket ederek  örnek ve lider kuruluşlarından biri olmak.

Yorumlar
Gül Karahan :bayram akşamı ani bir göz yaralanması sebebi için kayserigöze geliyoruz ve kapıduvar bu hastane ne için var bir nöbetçi koymak ne kadar zor insana verilen değer bu kadar mı yazıklar olsun....
16.10.2013

Mustafa Erhan :özel zannettiğim bu merkezin akşamları ve hafta sonları doğru dürüst çolışmadığını anlamış değilim bu yüzden sizleri sade bir vatandaş olarak kınıyorum.
03.01.2010

 

[Hata Bildir]