İL İL HASTANELER

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi  
Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastane Adı: Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon: (0216) 657 06 06
Faks: (0___) ___ __ __
Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No: 41 Üst Kaynarca
İlçe: Pendik
İl: İstanbul
Web Adres: www.marmaraeah.gov.tr
Harita: Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

T.C. Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bilimsel araştırmalara yön veren ve yenilikleri ilk uygulayan genç, dinamik öğretim üyesi kadrosuyla hizmet vermektedir.

Yüksek hizmet kalitesiyle birlikte hasta ve yakınlarının memnuniyetini ön planda tutan; haklarını koruyan bir anlayışın egemen olduğu hastanemiz ideal tıp hizmetinin örneğini oluşturmaktadır.

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

400 yataklı olan hastanemizde kâr gayesi güdülmeden, yılda ortalama 200.000 hastaya hizmet verilmekte ve 6000 ameliyat yapılmaktadır. Tüm klinik branşlarda, kendi alanlarında ülkenin en iyisi olan hekimlerin görev yaptığı hastanemizde, kritik hastalara 24 saat hizmet verilen Yoğun Bakım Üniteleri, Acil Servis, Kan Bankası, Tam Donanımlı Radyoloji Bölümü ve Merkez (Biyokimya, Mikrobiyoloji, Farmakoloji) Laboratuarı yanında, Hematoloji ve Patoloji Laboratuarı, Diyaliz Üniteleri, kanser hastalıkları için Radyoterapi/Gamma Knife ve Günlük Kemoterapi Tedavi Merkezleri ve Yeni Doğum Ünitesi ile hizmet verilmektedir.

Hastane girişleri ve önemli noktalarda 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri bulunmaktadır. Giriş çıkışlarda güvenlik görevlilerine yardımcı olmak, hastalarımızın güvenliği açısından önemlidir. Hastanemiz kritik noktalara yerleştirilmiş güvenlik kameraları ile 24 saat kontrol edilmektedir. Sağlık çalışanları gerekli görürse ise, hasta yanında refakatçi uygulamamız bulunmaktadır. Refakatçi kalan hasta yakını, ücret karşılığı refakatçi kartı temin edebilmektedir.

Ziyaret saati haftanın her günü 13:30-14:30 arasındadır. Kendi sağlıklarının korunması, 12 yaşından küçük çocukların hasta ziyaretine getirilmemesi rica olunur. Hastanenin temizliğinin korunması için, ayakkabı üzerine giyilebilen ve güvenlik noktalarından temin edilen galoş ile hastane içine girilmesi rica olunur.

Hastane içinde cep telefonu kullanımı kısıtlanmamaktadır. Hastane içinde sigara içilmesine sağlık açısından izin verilmemektedir. Genel istek üzerine kantinlerde de sigara içilmemektedir.

Yorumlar
İsmet.Kulaksiz46@Gmail.Com :GÖZ RETİNE BÖLÜMÜNE----ZEYNEP HANIMIN DİKKATİNE 3 4 VEYA 5 ARALIK YANİ ARALIĞIN İLK HAFTASI İÇİN KONTROL İÇİN GÜN VERECEKTİNİZ ACİL İŞİNİZ ÇIKTI-----BENDE FAZLA BEKLEYEMEDİM ÖZÜR DİLİYEREK GÜN VERİLMESİ SAYGI İLE ARZ OLUNUR TEŞEKKÜRLER
21.11.2014

Müzeyyen Firidin :15.7.2014 tarihinde ameliyat olmama vesile olan Sn teknisyen MERAL OLTUZ a çok çok teşekkür ederim. Onun dikkati ve deneyimi sayesinde ,mememdeki derinde bulunan 8mm kitleyi bulmuş ve benim erken evre cea sı teşhisibime vesile olmuştur.İYİKİ senin gibi işini mükemmel yapan bir kişiyle ALLAH beni karşılaştırdı. Yolun açık olsun.Sağlığımı ilk önce ALLAH`a sonrada sana borçluyum.HEP BÖYLE MÜKEMMEL OL...SAYGILARIMLA......
24.10.2014

Müzeyyen Firidin :14.10.2014 tarihinden itibaren RADYASYON ONKOLOJİ bölümünde ışın tedavisi almaktayım.Benimle ve diğer hastalarla çok ilgilenen Sn Uzm.Dr ZERRİN ÖZGEN ve ekibi olan Tekniker KÜRŞAD beye,Tekniker SAMET beye çok çok teşekkür ederim.Görevlerinde son derece mükemmel ve titizlikle yapan ve sorulan sorulara cevap veren hastaların memnun ayrılmasını sağlayan ekibe SONSUZ TEŞEKKÜRLER.İYİKİ VARSINIZ.YOLUNUZ AÇIK OLSUN....SAYGILARIMLA......
24.10.2014

Muhammet Özgen :Cocugunu hastaneye getiren adamı acilde arabası 2 dk bekledi hakaret eden güvenlik görevlisi küfür edildi diye arabası hareket halındeyken arabadan ındırıp o yagmurun altında telsizi kafasına vurup haşat ettiler tepki verdim diye guvenlik amiri neredeyse benide o hale sokturacaktı...amir sorumsuz bir kere elemanların sorumsuzlukları normal..mahkemede görüşeceğiz... Tc vatandasına vurma yetkılerı bıle olmayan bu guvenlıkcıler egıtım almadıgı bellı oldugu gibi kucucuk cocugunun gozu onunde bir babanın dustugu bu durum kaldıralamaz....o guvenlıkcılerın derhal oradan uzaklastırıp yerini gerçek guvenlıkcılerımız olan polis memurları almalıdır..!!!
29.09.2014

Abdullah Tekin :beni neden içeri almiyular güvenlikçiler ben 15 yaşındayım
11.09.2014

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]