İL İL HASTANELER

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

 Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 
Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastane Adı:Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon:(0216) 657 06 06
Faks:(0___) ___ __ __
Adres:Fevzi Çakmak Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No: 41 Üst Kaynarca
İlçe:Pendik
İl:İstanbul
Web Adres:www.marmaraeah.gov.tr
Harita:Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

T.C. Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bilimsel araştırmalara yön veren ve yenilikleri ilk uygulayan genç, dinamik öğretim üyesi kadrosuyla hizmet vermektedir.

Yüksek hizmet kalitesiyle birlikte hasta ve yakınlarının memnuniyetini ön planda tutan; haklarını koruyan bir anlayışın egemen olduğu hastanemiz ideal tıp hizmetinin örneğini oluşturmaktadır.

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

400 yataklı olan hastanemizde kâr gayesi güdülmeden, yılda ortalama 200.000 hastaya hizmet verilmekte ve 6000 ameliyat yapılmaktadır. Tüm klinik branşlarda, kendi alanlarında ülkenin en iyisi olan hekimlerin görev yaptığı hastanemizde, kritik hastalara 24 saat hizmet verilen Yoğun Bakım Üniteleri, Acil Servis, Kan Bankası, Tam Donanımlı Radyoloji Bölümü ve Merkez (Biyokimya, Mikrobiyoloji, Farmakoloji) Laboratuarı yanında, Hematoloji ve Patoloji Laboratuarı, Diyaliz Üniteleri, kanser hastalıkları için Radyoterapi/Gamma Knife ve Günlük Kemoterapi Tedavi Merkezleri ve Yeni Doğum Ünitesi ile hizmet verilmektedir.

Hastane girişleri ve önemli noktalarda 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri bulunmaktadır. Giriş çıkışlarda güvenlik görevlilerine yardımcı olmak, hastalarımızın güvenliği açısından önemlidir. Hastanemiz kritik noktalara yerleştirilmiş güvenlik kameraları ile 24 saat kontrol edilmektedir. Sağlık çalışanları gerekli görürse ise, hasta yanında refakatçi uygulamamız bulunmaktadır. Refakatçi kalan hasta yakını, ücret karşılığı refakatçi kartı temin edebilmektedir.

Ziyaret saati haftanın her günü 13:30-14:30 arasındadır. Kendi sağlıklarının korunması, 12 yaşından küçük çocukların hasta ziyaretine getirilmemesi rica olunur. Hastanenin temizliğinin korunması için, ayakkabı üzerine giyilebilen ve güvenlik noktalarından temin edilen galoş ile hastane içine girilmesi rica olunur.

Hastane içinde cep telefonu kullanımı kısıtlanmamaktadır. Hastane içinde sigara içilmesine sağlık açısından izin verilmemektedir. Genel istek üzerine kantinlerde de sigara içilmemektedir.

Yorumlar
Muhammet Özgen:Cocugunu hastaneye getiren adamı acilde arabası 2 dk bekledi hakaret eden güvenlik görevlisi küfür edildi diye arabası hareket halındeyken arabadan ındırıp o yagmurun altında telsizi kafasına vurup haşat ettiler tepki verdim diye guvenlik amiri neredeyse benide o hale sokturacaktı...amir sorumsuz bir kere elemanların sorumsuzlukları normal..mahkemede görüşeceğiz... Tc vatandasına vurma yetkılerı bıle olmayan bu guvenlıkcıler egıtım almadıgı bellı oldugu gibi kucucuk cocugunun gozu onunde bir babanın dustugu bu durum kaldıralamaz....o guvenlıkcılerın derhal oradan uzaklastırıp yerini gerçek guvenlıkcılerımız olan polis memurları almalıdır..!!!
29.09.2014

Abdullah Tekin:beni neden içeri almiyular güvenlikçiler ben 15 yaşındayım
11.09.2014

Figen Kablan:20.8.2014 tarihinde kadın hastalıklarından ameliyat oldum.Hastaneye gidişimden itibaren asistan doktorlardan gördüğüm muamele karşısında çok şaşırdım.Bütün hastalara çok kötü davranıyorlar aşağıyorlar ve bağırıyorlar.ZATEN HOCALARI GÖRMENİZ MÜMKÜN DEĞİL.Hiçbir bilgi alamıyorsunuzYinede ameliyatımı yapan doktorum MEHMET VURAL a çok teşekkür ederim .Hocaları görebilirseniz asistanlar gibi değil çok iyi davranıyorlar .
24.08.2014

Vildan Dogan:neden uzman doktorlara ulasamıyoruz ve muayne olamıyoruz ben hastanenıze 4 senedır gıdıp gelıyorum ama uzmanlarla degıl asıstanlarla gorusuyorum nurolojı ve beyın cerrahı arasında senelerdır gıdıp gelıyorum ve yurumemı yıtırdım hala sonuc yok lutfen bırı yardım etsın uzman doktor adı yazıyor randevuda gıttıgımde asıstanla muhattap oluyorum doktorla gorusturmıyor ve sonuc sıfır lutfen bır care bulun ben MS ten supelenıyorum ama sonuc alamıyorum buna bır yardımcı olursanız mınnetyar kalırım saygılarımlan
20.07.2014

Kadir Böyük:tam bir rezillik ben hayatımda bu kadar beceriksizleri bir arada görmemiştim kadın doktor çocuğuma en ağır bir ilaç yazıyor ama eski usulle ssk lı olduğum halde o ilacı ssk indiriminden yararlanıp alamıyorum bu kadar öküzü ve sığırı istese insan bir araya toplayamaz uzman doktor desen bırak uzaktan görmeyi kokusunu dahi alamazsınız yazıklar olsun size verilen emeğe ve koca binaya
21.06.2014

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr