İL İL HASTANELER

Midyat Devlet Hastanesi

  Midyat Devlet Hastanesi  
Midyat Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Midyat Devlet Hastanesi
Telefon: 0(482) 462 11 06
Faks: 0(482) 462 35 90
Adres: Bahçelievler Mah. Çevre Blv. No:14 (Şırnak - İdil Yolu Üzeri)
İlçe: Midyat
İl: Mardin
Web Adres: www.midyatdh.gov.tr
Harita: Midyat Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz daha önce taş binadan oluşmuş olup daha sonra ihtiyaç doğrultusunda eklemeler yapılmıştır ve şu anda 3 ana binadan oluşmaktadır.

Midyat Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

En gelişmiş teknoloji imkanlarını hastalarımızın hizmetine sunan, uluslararası kalite değerlerinde, etkin, güvenilir ve ulaşılabilir sağlık hizmetini veren örnek hastane olmaktır.

Misyonumuz

Hastanemizde yataklı tedavi ve yönetmeliği doğrultusunda, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak, insan kaynakları, tıbbi teçhizat ve eğitim programlarıyla verilen sağlık hizmeti kalitesinde, kalite politikamız doğrultusunda sürekli iyileştirme ve geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmaktır.

Yorumlar
Ydfh :kardeşim niye internet üzeri randevu alamıyoruz.Ne biçim hizmet veriyorsunuz?
16.03.2011

Servet Yucel Oğuz : 21.02.2011 Pazartesi günü Sabahı Midyat Devlet Hastenesine gittim.Gördüğüm manzara karşısında dondum kaldım.Polikinliklerde adım atmak mümkün değil.Mahşeri kalabalık var.Sıra almak için kuyruk metrelerce uzamış .Her doktora yüzlerce hasta düşüyor.Doktorlar hastalara nasıl teşhis koyabilsin.Allah Hastanede görevli doktorlara sabır versin. Yeni Midyat Devlet Hastenesi ACİLEN bir anönce hizmete sokulmalıdır.Eksik bulunan UZMAN Hekim Kadroları bir an önce tamamlanmalı.Hastaların Mardin İline sevkleri önlenmeleidir.
21.02.2011

Rıdvan Aydın :internetten randevu alamıyorum
07.02.2011

Nejdet Ayaz :bugün internetten midyat devlet hastanesi ile ilgili randevu alamıyorum lütfen bir an önce bu soruna bir çözüm bulursanız sevinirim.
15.03.2010

 

[Hata Bildir]