İL İL HASTANELER

Özel Bilge Hastanesi

  Özel Bilge Hastanesi  
Özel Bilge Hastanesi
Hastane Adı: Özel Bilge Hastanesi
Telefon: (0212) 617 95 75
Faks: (0212) 617 57 98
Adres: Gaziosmanpaşa Caddesi No: 1 Küçükköy
İlçe: Gaziosmanpaşa
İl: İstanbul
Web Adres: www.bilgehastanesi.com
Harita: Özel Bilge Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

“Dürüst hizmet ve uygun fiyat” sloganı ile sağlık sektöründe toplumun tıbbi bakım ve tedavi ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan Bilge Hastanesi, sağlık sektörüne ilk adımını 2000 yılında İstanbul Küçükköy’de atmıştır. 2006 yılında “Bebek Dostu Hastane” ödülünü almıştır.

Bilge Hastanesi; özellikli 2 ameliyathane, 2 doğumhane, 28 hasta odası, 20 poliklinik, 10 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi, endoskopi ünitesinden tomografiye, 24 saat acil ve ambulans hizmetinden yoğun bakıma, güvenliğinden eczacısına, 200’ü aşkın personeliyle 10 yıllık büyük bir aile.

Bilge Hastanesi; Kadın hastalıkları ve doğum, dahiliye, çocuk hastalıkları, genel cerrahi, diş, acil, ambulans, yeni doğan yoğun bakım, anestezi branşları 24 saat olmak üzere dahili ve cerrahi bir çok branşta uzman kadrosu ve modern tıbbi cihazları ile sağlık sektöründeki hizmetlerine devam etmektedir.

Özel Bilge Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Sağlık hizmetinde; dürüstlüğü, güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinerek; Uygun fiyatlarla kaliteli sağlık hizmeti sunmak, Gelişimde sınır tanımamak, Tüm sağlık branşlarında farklılıklar yaratmak, Üst düzeyde bilgi ve teknoloji kullanmak, Personel memnuniyeti sağlayarak, çalışmak istenen bir hastane olmak, Kaliteli uzman doktor kadrosu oluşturmak, Bilge Hastaneler zincirini oluşturmak ve Türkiye genelinde adından söz ettiren bir marka olmaktır.

Misyonumuz

İnsan sağlığının öneminin bilincinde, etik değerlerden ödün vermeden, tıbbın en üst düzeyindeki bilgi ve teknolojisinden faydalanarak uygun fiyatlarla, kaliteli, güvenilir ve dürüst sağlık hizmetini her yıl daha çok insana sunmaktır.

Yorumlar
Seda Koseoglu :Hastanenize surekli gelen hastanizim ozel hastane olmasi sebebiyle haliyle ozel ilgi bekliyorum danismada ve bolum sekreterlerinizin hadtalari tersler vaziyette konusmasindan cok rahatsizim bu basima defalarca geldi lutfen calisanlarin hastalara saglikli ve daha usturuplu sekilde bilgi vermesi icin en kisa surede geregini yapiniz... Saygilarimla,
19.07.2013

 

[Hata Bildir]