İL İL HASTANELER

Bir Nefes Göğüs Hastalıkları Hastanesi

  Bir Nefes Göğüs Hastalıkları Hastanesi  
Bir Nefes Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Hastane Adı: Bir Nefes Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Telefon: (0288) 415 74 74
Faks: (0288) 415 65 95
Adres: Siteler Mahallesi Nazif Balkan Caddesi No: 35/37
İlçe: Lüleburgaz
İl: Kırklareli
Web Adres: www.birnefes.com.tr
Harita: Bir Nefes Göğüs Hastalıkları Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

2004 yılından bu yana Göğüs Hastalıkları branşında değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. Türkiye çapında ilk ve tek Özel Göğüs Hastalıkları Hastanesi olan; Özel Bir Nefes Göğüs Hastalıkları Hastanemizi de sizlerden aldığımız destek ve sizleri düşünerek tasarladığımız projelerimiz dahilinde Lüleburgaz Siteler Mahallesi Nazif Balkan Caddesi Düvenciler Lisesi yanında hizmetinize açmış bulunmaktayız.

Bir Nefes Göğüs Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Misyonumuz; Sağlık hizmeti sunduğumuz branşlarda, hastalarımız tarafından tercih edilmeyi ve Türkiye'de Özel Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak ilk ve tek olduğumuz gibi çalışmalarımızın her alanında ve hizmet prensiplerimizde de saygın, bilimsel, öncü ve referans bir sağlık kuruluşu olmayı başarmak istiyoruz.

Vizyonumuzun temeli ise Türkiye'de ilk ve tek Özel Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak, sağlık alanında Türkiye'de daha birçok ilk ve tek olan yeniliklere imza atma amacına dayanmaktadır.

Yorumlar
Bayramali Tiri :deherli hastane personeli ve deherli doktorlarımız bendeniz bir dönem hastanenizde yoğun bakımda kalan vedat tirini kardeşiyim sizlere yazmamın nedeni hastaneden çıkarken sizlere bir kolaygelsin diyemememizdendir nede olsa hastamıza ilgi ve alaka göztermiş olmanızdır bunun içindirki sizlere ve sy hastane sahiplerine saygılar sunar ve sizlere tekrar tekrar teşekkürlerimizi sunarız ayrıca abimiz vedat tiri 2 aralıkta kaybetmiş buluyoruz Tekirdağ devlet hastanesi sanırım sizin kadar özen vermediler bunuda belirtmekten kendimi alamıyorumm..........
06.01.2014

Sinem Boylu :01.01.2014 tarihinde acil servisinize oğlum yağızefe boylunun rahatsızlığı üzerine ilk kez hastnenize geldim.. bize gösterdiğiniz ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim..iyi çalışmalar diliyorum..
02.01.2014

 

[Hata Bildir]