İL İL HASTANELER

Özel Bsk Denizli Cerrahi Hastanesi

  Özel Bsk Denizli Cerrahi Hastanesi  
Özel Bsk Denizli Cerrahi Hastanesi
Hastane Adı: Özel Bsk Denizli Cerrahi Hastanesi
Telefon: (0258) 266 67 68
Faks: (0258) 266 00 01
Adres: Acıpayam Bulvarı Üzeri No: 5 Bağbaşı
İlçe: Denizli Merkez
İl: Denizli
Web Adres: www.bskcerrahi.com
Harita: Özel Bsk Denizli Cerrahi Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız.

Hakkımızda

Denizli Cerrahi Hastanesi, akademik ünvana sahip ve bölgenin tanınmış doktorlarının ortaklığı ile kuruldu. (Prof. Dr. Bülent Topuz, Prof. Dr. Erdal Coşkun, Prof. Dr. Ahmet Baltalarlı, Op. Dr. Mehmet Pekdemir, Op.Dr. Salih Özcan, Op.Dr. Zerrin Çelik ve Dr. Murat Çelik'in bir araya gelmesiyle oluştu. )

Hastanemiz yaklaşık 6000 m2 kapalı alana sahip 7 kattan oluşmaktadır. Hastanemiz açıldığında 3 ameliyathane ve 19 yoğum bakım yatağı (Kalp damar cerrahi 3, koroner 2, yenidoğan 6, Genel yoğun bakım 6) 51 yatak, acil servis , 7 poliklinik (Kalp damar cerrahi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz,Genel cerrahi, Beyin ve sinir cerrahisi, Çocuk sağlığı ve hastalıkları,Kadın hastalıkları ve doğum), mikrobiyoloji, biyokimya, radyoloji laboratuvarları ve 14 doktor la 8 Ekim 2008 tarihinde hizmete girdi. 

O günden bu güne gelişimini sürdüren hastanemiz, bugün 70 yatak, 44 doktor, 5 ameliyathane, 29 yoğun bakım yatak (Kalp damar cerrahi 5, Koroner 2, Yenidoğan 11, genel yoğun bakım 11) , 19 poliklinik ve 259 çalışanımızla her geçen gün vizyonu doğrultusunda büyümektedir.

Doktorlar
Prof.Dr. Gökhan Önem Prof.Dr. Gökhan Önem
Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Birlik Sigorta
Birlik Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

 

[Hata Bildir]