İL İL HASTANELER

Kocaman Ege Özel Hastanesi

  Kocaman Ege Özel Hastanesi  
Kocaman Ege Özel Hastanesi
Hastane Adı: Kocaman Ege Özel Hastanesi
Telefon: (0232) 433 00 84
Faks: (0232) 457 43 19
Adres: 1138/1 Sokak No: 1
İlçe: Yenişehir
İl: İzmir
Web Adres: www.kocamanhastanesi.com
Harita: Kocaman Ege Özel Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Çağdaş dünyada en kutsal görevlerden biri olarak kabul edilen sağlık hizmetini, insanlığa kaliteli bir biçimde sunmak, hastanemizin ana gayesidir. 1986 yılından bugüne, modern altyapısı ve güven veren personeliyle sağlık alanında en son teknolojiyi kullanan Kocaman Ege Özel Hastanesi olarak, devletimizin sağlık alanındaki yükünü paylaşmayı öncelikli hedeflerimiz arasında kabul ediyoruz.

Bu hedeflerimize ulaşmak için hâlen İzmir'de faaliyet gösteren modern hastanemizde, 100’e yakın akademik ve idari personelle kaliteli bir hizmet sunma çabası içindeyiz.

Kocaman Ege Özel Hastanesi olarak, sunduğumuz hizmetin getirilerini tekrar bu sektöre döndürerek, zincirin halkalarına daha yeni, daha gelişmiş yatırımları ilave etmeyi planlıyoruz. Böylece güzel İzmirimizin değişik semtlerinde daha kolay ulaşılabilir bir hizmet sunma imkânına kavuşmak istiyoruz.

Modern laboratuarları, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri, eczaneleri, acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Kocaman Ege Özel Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Çağdaş fiziki alanlarda insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini gönülden gelerek sevgi ve güler yüzle sunulan bir ekip olarak çalışır. Ülkemizin güncel sağlık sorunlarına karşı koruyucu hekimlik hizmetine önem vermektedir. İnsanımıza, modern teknoloji ile donatılmış tam teşekküllü hastane ortamında elimizden geldiğince yardımcı olmak Sürekli düşünen, yeniliklere açık ve fikir üreten bir takım olarak konulara hep olumlu yaklaşmak Yetiştirece- ğimiz gençlik, insani ve ahlaki değerleri sürekli ön planda tutarak ülkemiz insanına hizmet vermektedir. Modern araştırma laboratuarlarında ülkemizdeki önemli hastalıkları araştırarak çözümler bulmak.

Vizyonumuz

İnsanlığın sunduğu en kutsal hizmet kabul edilen Sağlık hizmetlerini, İnsanlara en iyi şekilde ve makul ücretlerle sunmak, Hasta memnuniyetini ön planda tutmak, Teknolojik en son imkanları, tanı ve tedavi metotlarını kullanarak ülkemiz insanına yararlı olmak ve devletimizin sağlık alanındakini yükünü azaltmak. Araştırma merkezi kurarak güncel sağlık sorunlarına (kanser, kalp hastalıkları vb.) çareler aramak.

Yorumlar
Sevilay Alp :dr.ahmet kıLyar mükemmeLin üzerinde süper bir doktor
03.05.2011

Nevzat Sezer :safra kesesi ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren opr.dr.murat çobanoğlu ve ekibine sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunarım.ayrıca ameliyattan sonra taburcu olana kadar yardım ve hizmetlerini esirgemeyen başta seda hemşire ve yeliz hanım olmak üzere tüm personele sonsuz teşekkürler...
22.10.2010

Ayla Ekin :beni saglıgıma kovusturan kocaman hastenesı ekibine tes. iletmek istıyorum... ama en önemlısı 2, katta bulunan ve hep gulur yuzlu ve ozverı ıle calısan hemsıre hanımlara ayrıca tes. belırtmek istıyorum... herkesın bu guzel saglık kurulusuna basvurması önerıyorum süper cer. hekımlerı olan bir hastane istıyorsanız işte özel kocaman hastanesi....
11.12.2009

Emel Yeşiller :15.11.2009 tarihinde hastanenızde amelıyat oldum öncelıkle doktorum ahmet kılyara ve ebe safıye yuksele ve tum ekıbe tesekkur edrım mukemmelın ustunde bır hastane dusunmeden evet deme zamanı
28.11.2009

TUNAHAN ATALIK :HASTANENİZDE Kİ PERSONELLERİNİZ GÜZEL ÇALIŞIYORLAR ÇOK GÜZEL İLGİLENİYORLAR ARKADAŞIM ADINA BÜTÜN ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ...
14.11.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

 

[Hata Bildir]