İL İL HASTANELER

Sema Hastanesi

  Sema Hastanesi  
Sema Hastanesi
Hastane Adı: Sema Hastanesi
Telefon: 444 73 62
Faks: (0216) 352 83 59
Adres: Yalı Mahallesi Sahil Yolu Sokak No: 16 Dragos
İlçe: Maltepe
İl: İstanbul
Web Adres: www.semahastanesi.com.tr
Harita: Sema Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

İstanbul'un en fazla yatak kapasiteli özel hastanelerinden biri olan Sema Hastanesi İstanbul Anadolu yakası Maltepe Dragos sahilinde, gelişmiş tıp teknolojisinin en son imkânları ve deneyimli uzman kadrosuyla tüm tıp dallarında hizmet sunuyor.

17,500 m² kapalı alan üzerine kurulu olan Sema Hastanesi; üstün teknolojik donanımlı 6 ameliyathane, 3 doğumhane, 13 genel yoğun bakım, 9 KVC (Kardiyovasküler Cerrahi) yoğun bakım, 5 koroner yoğun bakım, 5 neonatal (yeni doğan) yoğun bakım ile 162 tek kişilik oda, 5 VIP ve 19 süit oda olmak üzere toplam 218 yatak kapasitesi ile hizmet veriyor.

Uluslararası düzeyde üniversitelerde eğitimlerini tamamlamış, en seçkin hastanelerde görev almış doktorlar, akademisyenler, özel eğitim görmüş hemşire ve çalışanlar sağlık hizmetini artık Sema Hastanesi'nde veriyor.

Sema Hastanesi Hakkında

Vizyon

Hizmet değerlerimizle, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan, güvenilir, referans kuruluş olmak.

Misyon

Sağlık hizmetlerinde insanlığın güvenini kazanmak.

Yorumlar
Çiğdem Tapan :Kaliteli ve işinin uzmanı doktorlarla çalışıyorlar, ama aynı şeyi hasta kabuldekiler için söyleyemeyeceğim.Bence hasta kabul için personel seçerken daha özenli olmaları gerekir. Hele hele hastanın yüzüne karşı Terbiyesiz diyebilecek kadar tecrübesiz birinin bence bukadar kaliteli bir hastahanede olmaması gerekir. Ümraniye şubeniz için bu yazı.
01.08.2014

Fatma Karaman :hastanenizden memnun ayrılan yakınlarım var.bebeğini yatıran bir yakınım olmuştu çok büyük bir panikle gelen ailem çok memnun ayrıldılar,hizmet veren tüm kadroya teşekkürler
01.04.2014

Hasan Karabina :2004 yılında bevliyeye polikinliğiğne muayene oldum ayni taramadan gecmem halinde emekli sandığı çalışanı olmakla beraber katılım üçreti ne kadar ödeyecekmiyim. ödersem ne kadar ödeyeceğim. arzederim
22.11.2013

Anlaşmalı Kurumlar
Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]