İL İL HASTANELER

Turhal Kazova Devlet Hastanesi

  Turhal Kazova Devlet Hastanesi  
Turhal Kazova Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Turhal Kazova Devlet Hastanesi
Telefon: (0356) 275 17 06
Faks: (0356) 275 12 47
Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi İskele Tepesi TURHAL/TOKAT
İlçe: Turhal
İl: Tokat
Web Adres:
Harita: Turhal Kazova Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Turhal Kazova Devlet Hastanesi adres ve iletişim bilgileri. Turhal Kazova Devlet Hastanesi tanıtım sayfası. Turhal Kazova Devlet Hastanesi randevu alma.

Yorumlar
Hasan Ekinci :ACİL SERVİS ÇALIŞANLARINA BABAMIN ACİL TEDAVİSİNDEKİ ÖZVERİLERİ VE GÜLERYÜZLÜ YAKLAŞIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM
12.07.2014

Mesut Tunçer :Nöroloji bölumunde tedavi goren mustafa aslanin doktoru sayin dr orhan sümbül basta olmak üzere bütün hastane personeline çok tessekkur ederim basarilarin devamini dilerim
03.01.2014

Ahmet Aktürk :Yoğun Bakım Ünitesinde kalan EMRAH AKTÜRK ün tedavisi süresince başta Sayın Dr.Ersin bey ve serviste görev yapan tüm Hemşire Hanımefendilerin görevlerinde gösterdikleri üstün gayretlerinden,başarılarından ve güler yüzlü tutum ve davranışlarından dolayı sonsuz SEVGİ ve SAYGILARIMI sunar, ailelerinizle birlikte sağlıklı,mutlu,uzun yıllar diler,herşey için TEŞEKKÜR ederim.İyi ki varsınız.
15.08.2013

Ahmet Aktürk :YOĞUN BAKIM ÜNİTESİNDE TEDAVİ GÖREN EMRAH AKTÜRK ÜN BİR YAKINI OLARAK BAŞTA DOKTORU ERSİN BEY VE YARDIMCI PERSONELİNE EN İÇTEN DUYGULARLA TEŞEKKÜRLERİMİ KENDİLERİNE İLETİLMEK ÜZERE ARZ EDERİM.ELİNİZE VE YÜREĞİNİZE SAĞLIK..
15.08.2013

Kardelen Yiğithan :hastahanezin ne internet aracılığıyla ne de telefon vasıtasıyla randövi sisteminin bulunmaması sadece hastahaneye gelerek randövi alınabilecek oluşu çok büyük bir eksiklik diye düşünüyorum. bilgi çağı dediğimiz günümüzde hala böyle ilkel metotların oluşu doğrusu ürpertici. hastahane personelinin hizmetini bilmediğim için söz söyleyemem ama belirttiğim hususta hizmet eksikliğidir değinmek istedim. bu sıkıntının bir an önce giderilmesini rica ediyorum. sorumlulara önemle duyrulur.
20.10.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]