İL İL HASTANELER

Türkiye Diyanet Vakfı Ankara 29 Mayıs Hastanesi

  Türkiye Diyanet Vakfı Ankara 29 Mayıs Hastanesi  
Türkiye Diyanet Vakfı Ankara 29 Mayıs Hastanesi
Hastane Adı: Türkiye Diyanet Vakfı Ankara 29 Mayıs Hastanesi
Telefon: (0312) 593 29 29
Faks: (0312) 593 29 98
Adres: Dikmen Caddesi Numara 312
İlçe: Çankaya
İl: Ankara
Web Adres: www.29mayis.com.tr
Harita: Türkiye Diyanet Vakfı Ankara 29 Mayıs Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Akıllı bina teknolojisi ile inşa edilen hastanemiz; birbirine tüp geçit ile bağlı iki blok olarak hizmet vermektedir. Bu bloklardan bir tanesi yatan hasta servisleri, diğeri ise ağırlıklı olarak poliklinik hizmetleri olarak planlanmıştır. Toplam kapalı alanı, 13.097 m2’dir. 100 yatak kapasiteli hastanemizde tüm odalar, hasta ve refakatçisinin ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek, teknolojik tabanlı sistemlerin konforunda kişiye özel olarak düzenlenmiştir. Deprem, yangın vb. doğal afetler ve beklenmeyen tüm felaketler karşısında ulusal ve uluslararası tüm standartlara uygun şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiştir.

Türkiye Diyanet Vakfı Ankara 29 Mayıs Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Toplumumuzun sağlık konusundaki beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, bilimsel kurallara uygun ve kaliteli sağlık hizmetini en üst seviyede vermek, kaliteyi sürekli iyileştirme prensibiyle ülkemizde sağlık hizmeti veren lider sağlık ve eğitim kurumlarından biri olmak.

Misyonumuz

Hastalarımıza sağlık hizmetini, uluslararası standartta sunabilmek için tıptaki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, hekim, hemşire ve tüm personelimizin sürekli eğitim almasını sağlamak, çalışanlarımızın ve hastalarımızın iyiliği ve mutluluğu için çalışmak.

Yorumlar
Amonsun :Şehir dışından 0312 5932929 numaralı telefon numaranızdan defalarca size ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım. Eğer numaranız değişmişse yada sizinle nasıl iletişim kuracağım konusunda e-mail adresimden beni bilgilendirirseniz sevinirim.
18.10.2014

Elif Buse Turan :10.Nisan.2014 tarihinde kalp krizi sebebiyle anneannem Ruhiye ALATAŞ hastanenize acil ekip ile getirildi. Tüm uğraşlara rağmen kurtarılmadığı bildirildi. Anneannemin kefen parası olarak göğsünde bir kese ile sakladığı bir miktar parası vardı. Olaydan sonra eşyalarını toplayıp eve geldik eşyalarına bakarken bu kesenin resmen makas ile kesildiği görüldü. Asla parasında değiliz bizim canımız gitti ama bu resmen mezar soygunculuğu başka hiçbirşey değil. Başhekime sölediğimizde bu işin peşini bırakmayacağım dedi ama ilgilendiği de görülmedi. Daha da bu hastanenin kapısından geçmem keseyi alanlarada kefen parası olur umarım zehir zıkkım olur. Ben hayatımda böle bir hastane görmedim bide din den imandan bahseder mezar soyguncuları....
14.08.2014

Perihan Yüzbaş :hastanemiz polikinlik hizmetlerine başlamıştır diya pankart asıyorsunuz ama bazı bölümler açılmamış.acil ise kapalı.yani biz insanları neden mağdur ediyorsunuz.bi işi yaptıysanız doğru dürüst hizmet verin.zaten sağlık sorunları birtürlü çözülmüyor.biz vatandaşlar ne yapalım.lütfen acil olarak şu eksikleri giderinde bizlerde rahat edelim.
14.07.2014

Merve Yılmaz :Nesrin Fener in hastasıydım. kendisinin tatilde olduğu dönemde muayenemi Hülya Hanıma sevkettiler sonraki muayenede Nesrin Hanım profesyonelliğe yakışmayacak şekilde kapris yapıp sizinle ilgilenmiyeceğim dedi, 1 ay sonra Hülya Hanım gitti başka doktorla devam ettim 2 ay sonra diğer tüm kadın doğum uzmanlarıda başka hastaneye gittiler ve hastane bunlara sadece seyirci kaldı şu anda öylece ortada kaldım. Hastaneyi arıyorum beni oyalıyorlar. Yani bu hastaneye güvenip yola çıkmayın.
20.01.2014

Yaşar Can :Ben emekli öğretmen Yaşar Can.Ankara'da misafir olarak bulunuyorum.Halen Sakarya ilinde oturuyorum.18.12.2013 günü saat 10.30 sularında eşim Ayşe Can'ın aniden rahatsızlanması üzerine Hastanenizin Acil Servisine baş vurduk. Müracaatta bize ilk söylenen hasta acil değilse 42.00 TL ücret alınacağı oldu.Muayeneden sonra hiç tahmin etmediğim halde bizden 42.00 TL yi talep ettiler. Şimdi yetkililere soruyorum: Bir insan gecenin o saatinde acil hastalanmasa hastaneye gider mi? Ayrıca Sakarya'da ve diğer bazı illerde defalarca özel hastanelere gittik kesinlikle böyle bir ücret talep edilmemiştir.Bu uygulama Hastanenize has bir uygulama mıdır.Sağlık Bakanlığımız kamuoyuna defalarca özel hastanelerin acil servislerinden hiçbir şekilde ücret alınmayacağını açıkladığı halde Hastanenizden neden bu ücret alınmaktadır? Bu konuda tarafıma ikna edici bir cevap verilmediği takdirde başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere ilgili tüm kurumlara bu durumu bildireceğimin bilinmesini siz yetkililerin dikkatine sunarım.
18.12.2013

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]