İL İL HASTANELER

Türkiye Diyanet Vakfı Ankara 29 Mayıs Hastanesi

 Türkiye Diyanet Vakfı Ankara 29 Mayıs Hastanesi 
Türkiye Diyanet Vakfı Ankara 29 Mayıs Hastanesi
Hastane Adı:Türkiye Diyanet Vakfı Ankara 29 Mayıs Hastanesi
Telefon:(0312) 593 29 29
Faks:(0312) 593 29 98
Adres:Dikmen Caddesi Numara 312
İlçe:Çankaya
İl:Ankara
Web Adres:www.29mayis.com.tr
Harita:Türkiye Diyanet Vakfı Ankara 29 Mayıs Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Akıllı bina teknolojisi ile inşa edilen hastanemiz; birbirine tüp geçit ile bağlı iki blok olarak hizmet vermektedir. Bu bloklardan bir tanesi yatan hasta servisleri, diğeri ise ağırlıklı olarak poliklinik hizmetleri olarak planlanmıştır. Toplam kapalı alanı, 13.097 m2’dir. 100 yatak kapasiteli hastanemizde tüm odalar, hasta ve refakatçisinin ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek, teknolojik tabanlı sistemlerin konforunda kişiye özel olarak düzenlenmiştir. Deprem, yangın vb. doğal afetler ve beklenmeyen tüm felaketler karşısında ulusal ve uluslararası tüm standartlara uygun şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiştir.

Türkiye Diyanet Vakfı Ankara 29 Mayıs Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Toplumumuzun sağlık konusundaki beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, bilimsel kurallara uygun ve kaliteli sağlık hizmetini en üst seviyede vermek, kaliteyi sürekli iyileştirme prensibiyle ülkemizde sağlık hizmeti veren lider sağlık ve eğitim kurumlarından biri olmak.

Misyonumuz

Hastalarımıza sağlık hizmetini, uluslararası standartta sunabilmek için tıptaki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, hekim, hemşire ve tüm personelimizin sürekli eğitim almasını sağlamak, çalışanlarımızın ve hastalarımızın iyiliği ve mutluluğu için çalışmak.

Yorumlar
Perihan Yüzbaş:hastanemiz polikinlik hizmetlerine başlamıştır diya pankart asıyorsunuz ama bazı bölümler açılmamış.acil ise kapalı.yani biz insanları neden mağdur ediyorsunuz.bi işi yaptıysanız doğru dürüst hizmet verin.zaten sağlık sorunları birtürlü çözülmüyor.biz vatandaşlar ne yapalım.lütfen acil olarak şu eksikleri giderinde bizlerde rahat edelim.
14.07.2014

Merve Yılmaz:Nesrin Fener in hastasıydım. kendisinin tatilde olduğu dönemde muayenemi Hülya Hanıma sevkettiler sonraki muayenede Nesrin Hanım profesyonelliğe yakışmayacak şekilde kapris yapıp sizinle ilgilenmiyeceğim dedi, 1 ay sonra Hülya Hanım gitti başka doktorla devam ettim 2 ay sonra diğer tüm kadın doğum uzmanlarıda başka hastaneye gittiler ve hastane bunlara sadece seyirci kaldı şu anda öylece ortada kaldım. Hastaneyi arıyorum beni oyalıyorlar. Yani bu hastaneye güvenip yola çıkmayın.
20.01.2014

Yaşar Can:Ben emekli öğretmen Yaşar Can.Ankara'da misafir olarak bulunuyorum.Halen Sakarya ilinde oturuyorum.18.12.2013 günü saat 10.30 sularında eşim Ayşe Can'ın aniden rahatsızlanması üzerine Hastanenizin Acil Servisine baş vurduk. Müracaatta bize ilk söylenen hasta acil değilse 42.00 TL ücret alınacağı oldu.Muayeneden sonra hiç tahmin etmediğim halde bizden 42.00 TL yi talep ettiler. Şimdi yetkililere soruyorum: Bir insan gecenin o saatinde acil hastalanmasa hastaneye gider mi? Ayrıca Sakarya'da ve diğer bazı illerde defalarca özel hastanelere gittik kesinlikle böyle bir ücret talep edilmemiştir.Bu uygulama Hastanenize has bir uygulama mıdır.Sağlık Bakanlığımız kamuoyuna defalarca özel hastanelerin acil servislerinden hiçbir şekilde ücret alınmayacağını açıkladığı halde Hastanenizden neden bu ücret alınmaktadır? Bu konuda tarafıma ikna edici bir cevap verilmediği takdirde başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere ilgili tüm kurumlara bu durumu bildireceğimin bilinmesini siz yetkililerin dikkatine sunarım.
18.12.2013

Ali Muratdenktaş:05.06.2013 tarihinde saat 17.00 civarında oğlum umut alp denktaş şiddetli karın ağrısından dolayı acilinize getirdim.Acilde yapılan tetkikler ve doktor ve personelinizin temiz ve titiz çalışmalarından çok memnun kaldım.5 saate yakın acilinizde kaldık gelen bütün hastalara karşı duyarlılığınızdan dolayı sizleri tebrik ederim.Başarılarınızın devamını sürmesi dileğimle saygılarımla
06.06.2013

Necip Dönmez:hastanenizde kulak burun boğazcı hangi doktorunuz var .... kardeolojide hangi doktorunuz var...not:zayıflamak için hastanenizdeki tedavi şekli hakkında bilgi verir misiniz........
22.04.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]