İL İL HASTANELER

Turkuaz Ağız Ve Diş Sağlığı Sağlığı Merkezi

  Turkuaz Ağız Ve Diş Sağlığı Sağlığı Merkezi  
Turkuaz Ağız Ve Diş Sağlığı Sağlığı Merkezi
Hastane Adı: Turkuaz Ağız Ve Diş Sağlığı Sağlığı Merkezi
Telefon: (0224) 451 23 33
Faks: (0224) 451 31 13
Adres: Konak Mah.Beşevler Cad.No:76
İlçe: Seyhan
İl: Adana
Web Adres: www.turkuazdent.net
Harita: Turkuaz Ağız Ve Diş Sağlığı Sağlığı Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

HAKKIMIZDA

TURKUAZ ağız ve diş sağlığı merkezi web sayfası yayına girmiştir. Randevu almak için bizleri sitemizde belirttiğimiz randevu numaralarından arayabilirsiniz.

Ağız içinde sadece çürük dişler ve iltihaplı diş etleri karşımıza çıkmaz. Tüm dünyada kabul edildiği gibi çene kemikleri ve eklemi, tükrük bezleri, dil ve ağız içinde görülen tüm yumuşak dokuların hastalıkları diş hekimliğini ilgilendiren konulardır. Bu yapı ve dokular küçük bir alanı kapsamakla birlikte, anatomik olarak karmaşık bir yapı oluştururlar.

Bir çok sistemik hastalık da ağız içinde önemli belirtiler göstermektedir. Örneğin, şeker hastalığında diş eti hastalığı çok cabuk ilerler. Yine ağız içinde sık ve çok sayıda çıkan aftlar, behçet hastalığının ilk belirtileri olabilir. İşte bu nedenlerle ağız içi hastalıkların teşhisi ve tedavi planlaması ile ilgili ayrı bir ana bilim dalı doğması gerekmiştir ve Oral Diagnoz ve Radyoloji bu görevi üstlenmiştir.

Turkuaz Ağız Ve Diş Sağlığı Sağlığı Merkezi Hakkında

MİSYON

  • Ülkemizde yaygın olmayan koruyucu diş hekimliği uygulamalarını toplum hizmetine sunmak.
  • Hastalarımızın sağlığını korumak ve iyileştirmek için kendimizi en iyi şekilde eğiterek ileri tedavi yöntemlerini öğrenmek ve uygulamak, bu tedaviler için gerekli olan teknolojik cihazları temin ederek etkin şekilde kullanmak.
  • Kaliteyi her zaman ön planda tutmak
  • En üst düzeyde hasta memnuniyeti sağlamak
  • Özellikle genç ve çocukları hedef alarak ilerleyen yaşamlarında ağız ve diş sağlığı sorunlarıyla karşılaşmalarını asgari düzeye indirmek.
 

ZYON

  • Ağız ve diş sağlığı konusunda hasta memnuniyetinin en önemli amacımız olduğunu bilerek teşhis ve tedavi yöntemlerinde diş hekimliğinde akademik olarak kanıtlanmış tüm teknolojileri kullanmak.
  • Hastalarımızı ağız ve diş sağlığının önemi konusunda bilgilendirerek ve biliçlendirerek gerekli bakım ve kontrollerin yaptırılmasını sağlamak.
  • Yeni bilgilere ve son teknolojilere ulaşarak en iyi hizmetin alınmasını sağlamak.
  • Kliniğimizin hijyen kurallarından ödün vermeden sürekliliğini sağlamak.
  • Sağlık hizmetlerinde en önemli unsurun insan ve güven olması inancından haraketle insan ilişkilerinde sıcaklık, yakınlık, samimiyet ve güvenin özenle korunduğu güleryüzlü ve çağdaş bir hizmet anlayışı.V

 

[Hata Bildir]