İL İL HASTANELER

Ümit Tıp Merkezi

  Ümit Tıp Merkezi  
Ümit Tıp Merkezi
Hastane Adı: Ümit Tıp Merkezi
Telefon: (0222) 221 19 19
Faks: (0222) 221 11 70
Adres: Kurtuluş Mahallesi Asarcıklı Caddesi No: 84/C
İlçe: Eskişehir Merkez
İl: Eskişehir
Web Adres: www.umittipmerkezi.com
Harita: Ümit Tıp Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Ümit Tıp Merkezi, hepsi doktor olan 43 hissedarı ve 70 kişilik ekibiyle Eskişehir'de sağlık hizmeti çıtasını yükseltmek için çalışmaktadır.

10 yıl önce 400 metrekare, 15 çalışan ve 18 hissedarla yola çıktık. Bugün 2000 metrekare, 70 çalışan ve 43 hissedarla yola devam ediyoruz.

Nihai olarak sizlerin desteğiyle 2008 yılı içerisinde Eskişehir'in gurur duyacağı, Eskişehir'imize yakışır bir hastane projesini hayata geçireceğimizin müjdesini vermek istiyoruz.

Siz destek olduğunuz sürece büyümeye ve sizler için en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Ümit Tıp Merkezi Hakkında

Misyonumuz (Görevimiz)

Nitelikli uzman kadromuz ile hastalarımızın teşhis, tedavi, bakım ve koruyucu sağlık hizmetlerini kapsayan uygulamalarımızın ahlaki (etik) değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin kaliteli ve ekonomik olarak hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz (Hedefimiz)

Çağdaş yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerinin karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen, güvenilir, standart, kurumsal, saygın bir sağlık kuruluşu olmak, hizmetlerine devam ederek büyümek ve kalite standartlarını koruyarak geliştirmektir.

Yorumlar
Mehmet Ali Asal :Eşim Ayten Asal'ı 10,1.04.2014 tarihlerinde iki gün hastanenizde (vişnelik) yatırdım 300 tl.ücret alındı faturada tıbbı olmayan diğer bakım paketi,kişisel temizlik seti,mini bar,gazete ,internet vb.için günlük 24.07 tl.iki günde 48.15 tl ücret yazılmış.bu hizmetleri almadığım için içeme sinmiyor vermediğiniz hizmetten ücret almak sizin içinize siner mi bilmiyorum.(Dove nin bir bakım seti verdiler ama ben hediye diye düşündüm) saygılarımla..
09.05.2014

Merve Köybaşı :Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümünden mezunum. Hastanenizde yönetici asistanı veya sekreter olarak çalışmak istiyorum.
10.09.2013

Recai Tornu :Sağlık kurumları işletmeciliği bölümünü bitirdim. 1-muhasebe 2-bilgisayar- 3-İngilizce 4-almanca Sertifikalarım var. Hastanenizde tıbbi sekreter olarak çalışmak istiyorum.
08.07.2013

Mehmet Güler :1-hastanenizde Endokrin bölümü veya bununla alakalı bölüm varmı 2-hastanenizde nefroloji bölümü varmı
11.02.2011

Serap Zortul :hastaneden hiç ama hiç memnun kalmadım bi temografi çekti 2 gün sonraya attı kapıda beklerken biride emar çektirmiş kadıncagız yaşlı ve zor yürüyodu onada 2 gün sonra demiş oda 2 güne ya ölürsem dedi çok komik fakat gerçek.ilgi alakadan hiç bahsetmiyorum çünkü zaten o hiç yok.aklı olan ümit hastanesine gitmez.bide özel paranla rezil olmak diye buna derim...
10.02.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Güven Sigorta
Güven Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]