İL İL HASTANELER

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi

  Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi  
Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi
Telefon: (0368) 315 10 13
Faks: (0368) 315 29 85
Adres: Erol Demirkol Caddesi Çamlıca Mahallesi
İlçe: Boyabat
İl: Sinop
Web Adres: www.boyabat75yildh.gov.tr
Harita: Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz 1950 yılında 20 yataklı Sağlık Merkezi olarak hizmet vermeye başlamış, 1967 yılında 50 yataklı, 1994 yılından 1998 yılına kadar 100 yataklı olarak hizmetini sürdürmüştür. İlçemizde SSK Hastanesi olarak yapılan bina, çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı arasında anlaşma değeri 1,6 trilyon karşılığında Sağlık Bakanlığına devredilmiş olup, eski hastane binasından 1998 yılında yeni binaya taşınmış ve bu tarihten itibaren de 150 yatak kapasitesi ve 267 personeli ile hizmet vermektedir.

İlçemiz çevre ilçelere yakınlığı nedeniyle Hastanemiz Bölge Hastanesi konumunda olup Boyabat merkez ve köyleri ile beraber 45.000, çevre ilçe ve köyleri ile birlikte yaklaşık 100.000 nüfusa hitap etmektedir.

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz (Özgörümüz)

Bölgemizde, sağlık hizmetini mükemmelliğe taşıyacak çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayabilen ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz (Özgörevimiz)

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, zamanında, kaliteli ve güvenli tedavi edici uygulamaların yanı sıra koruyucu sağlık çalışmalarını da içine alan hizmetlerimizi hiçbir ayrım gözetmeksizin nitelikli personel kadromuz ile güler yüzle sunmaktır.

Yorumlar
İsmin Önemi Yok :başhekim olsanız ne yapardınız diye sormuşsunuz.herhalde kendi adınıza soruyorsunuz,bu kadar başarısızlığın sonunda istifa eder sağlık ocağına geri dönerdim,sizin için en hayırlısı bu olurdu herhalde.
07.01.2014

Sakine Yılmaz :mutemeti olmayan ne maaş ne döner ne nöbet parası yatırabilen bir hastane
15.10.2010

Başhekim :Hastanelerin standart kadrosu bakanlıkça belirlenir. Kültür mikrobiyoloji doktorlarınca yorumlanır ve hastanemiz kadrosunda mikrobiyoloji uzmanı yoktur. Kültürü alıp yönlendirmek, sonuçları etkileyebileceği için uygulanamamaktadır. Saygılarımla...
08.01.2010

Hakkı Demir :boyabat devlet hastanesi başhekimine sormak istiyorum.hastalar bir boğaz kültürü için sinopa yada kastamonu ya gidecekler.neden bu tahlili yapan doktor yok. bakanlıktan mı gelmiyor .sinop takı hastane de 3 kadro olduğu söyleniyor.ve 3 doktorun olduğu söyleniyor neden onlardan bırı buraya istenmiyor.
10.10.2009

Hakan :hastanede geçen geldiğimde dr yok diye oradaki çalışanlarab ağırıyor vatandaş hiçmi hakları yok kardeşim çalışanların hastaysa hastalığını bilsin çalışanlarmı dr getirecekler sanki boyabata çalşınlarınızın kişilik haklarına sahip çıkınız lütfen benim üçte birim kadar duyarlı olmanızı rica ederim
06.10.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]