Özel Delta Hospital Yorumları

Gülsen Sinir :Otel olarak ilgi alaka güzel fakat tıbbi açıdan kötü, doktorları başarısız bir hastane. Renkli dopplerdeki güya doktor olan zat işten anlamayan berbat birisi, hiçbirşeyi görmedi, doğum doktoru gereksiz paniğe kapıldı, acele etti, erkenden doğuma aldı. Bebeğimin akciğerleri henüz gelişmemiş o yüzden öldü. Karar sizin.
14.11.2013

Ceyhun Can :Hasta ile ilgileri yok hamile esimi acile getirdim Dr pesinde koştuk her islem için tekrar tekrar muayene ücreti alıyorlar aynı hassasiyeti hizmette gösterseler keske evime yakindiye tercih ettim ama dogumu burda yaptirmiycam
16.03.2011

Ahmet Ferit Güler :Babamın prostat ameliyatı öncesi ve sonrası gösterilen ilgi ve alakadan dolayı tüm personelinize çok teşekkür ederim.
28.01.2010

Nejla Eryılmaz :10.09.2009 tarihinde saat 03.00 da delta hospitale erken doğum teşhisi ile geldim ve saat 04 20 de bir erkek çocugumuz dünyaya geldi. şimdiye kadar hiç bir hastanede görmediğim ilgi ve alakayı hastaya ve yakınına olan saygıyı delta hospital doktor FARUK ZİYA SAYGI,MERVE EBE BAŞTA OLMAK üzere bütün çalışanlardan gördük bugün sağlığımız yerinde ise delta hospital sayesindedirBÜTÜN ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM.
05.10.2009

Nurcan Kantur :Hamile bir bayan olarak doğum yapacak hastaneleri araştırıyorum.Delta hastanesi yeni bir hastane olmasına rağmen eleştiriler çok olumsuz.Daha bir tane olumlu bir yorum okumadım.Halkla ilişkiler olarak çok yetersiz görünüyorsunuz.birde anlatılan yorumlar gerçese gerçekten korktum hastanenizden. iyi çalışmalar, Nurcan Kantur
11.09.2009

Zeynep Arpaç :deltaya başlıcam sevgi hanıma gidenlrin beni bilgilendirmelerini istiyorum teşekkür ederim. 7 aylık hamiyelim orda yapmak istiyorum şididen teşekkürler.
03.07.2009

 

[Hata Bildir]