İL İL HASTANELER

Manavgat Devlet Hastanesi

  Manavgat Devlet Hastanesi  
Manavgat Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Manavgat Devlet Hastanesi
Telefon: (0242) 746 11 17
Faks: (0242) 746 81 41
Adres: Şelale Yolu Üzeri
İlçe: Manavgat
İl: Antalya
Web Adres: www.manavgatdh.gov.tr
Harita: Manavgat Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz 21.11.1999 tarihinde açılan yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Ana binadan ayrı olarak Side'de bulunan Manavgat Devlet Hastanesi Side Fizik Tedavi Merkezi dahil olmak üzere 179 kadro yatağa sahip olan hastanemiz, 01.08.2006 tarihinden itibaren de yeni acil servis ve Poliklinik binaları da hizmete açılarak 2006 yılı Ağustos ayında Hekim Seçme Hakkı uygulamasına geçmiştir. 2007 Ocak ayından itibaren başlatılan Toplam Kalite Yönetimi çalışmaları neticesinde 13.03.2008 tarihinde TSE ISO 9000 Kalite Belgesi almaya hak kazanmıştır.

Manavgat Devlet Hastanesi Hakkında

Kalite Politikamız

Hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetine dayalı, kalite standartlarına uygun, kolay ulaşılabilir, kesintisiz, sürekli gelişen sağlık hizmeti sunmaktır.

Misyonumuz

Hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini hedef alan, hizmette kaliteyi amaç edinmiş tüm personelin sürekli eğitimi ve katılımıyla, tıbbi ve teknik donanımın düzenli kontrolünü sağlayarak kalitesi TSE güvencesi altına alınmış, çağdaş, güvenilir, ekonomik ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

Modern teknolojiyi kullanarak hizmette mükemmelliği hedeflemek, bölgenin en iyi sağlık hizmeti veren hastanesi olmak.

Yorumlar
Muhammet Kurt :merhaba doktor bey ben 19 yasındayım 6 aydır sigara ıcıyorm bu hastane tahlılde felan bellı olur mu acaba:D
26.09.2014

Murat Kaymak :hastahanemize 03.01.2014 cuma gecesi açıl servisten intanıye bölümüne yatışımız yapıldı ve 06.01.2014 pazaretesi saat 12 30 13.00 sıralarında taburcu olduk tüm hemşire kadrosu ve doktorumuz adem köse beye çok teşekkür ediyoruz . hastanenin temizliği çok kötü durumda hasta tuvaletleri çöp kutuları sık şekilde doluyor ilgilenen yok evsel atık yazan kutularda bundan başka her turlu tıbbı malzeme ile dolu oluyor tuvaletlerde kağıt denen bir şeyde göremiyorsunuz serum takılırken yada diğer mudahalelr yapılırken kırlenen yatak örtülerini değiştirecek personel bulmanız imkansız hele birde yemek olayı üç gün boyuna tel şehriye çorbası dağıtıldı önceleri ben hastam ile ilgili bir diyet listesidir diye dusunmuştum ama bu sıkayet dığer hasta yakınları tarfındanda dıle getırılınce durum anlaşıldı birde yemek dağıtan personel dikkatsiz eşime diyet listesı verılmişken normal yemek verıldı son anda farkettm ve bu yanlışlığı duzelttım ayrıca yemek saati başlangıçlarında korıdorlarda bır gurultu kırlılığı yaşanıyor ve yazıkkı yatan hastaların rahatsız olabıleceği hiç düşünülmüyor tam bir başı boşluk var hastane yönetiminin bilgisine.düzeleceği yok gibi bir sey ama yınede yazayım dedım
06.01.2014

Alev Tan :05.07 gece 12 de karin agrisi ile hastaneye geldim.1 gun sonra da apendisit ameliyati oldum...İsmail Kula adli doktora tsk ederim,dogru yonlendirmeleri ve tum hastalara olan ilgili davranislari icin....Kamu kurumlarinda boyle insanlari gormek cok zor..
08.07.2013

Betül Erdem :ben manavgat devlet hastanesi dahiliye bölümünde bisüre tedavi gördüm ve doktor ve personelinden çok memnun kaldım.kyafetlerimibile giyecek durumda değildim.nuray yaman diye birperonelle karşılastım allah razı olsun çok yardımıoldu.kıyafetlerimi bile giydirdi.kendisine çok tesekkürlerimi iletirim..
29.03.2010

ALİ DEMİREL :Biz Hastane mizden Memnunuz Kardeşim özel hastanelerden daha iyiy hizmet alıyoruz ALLAH Emeği geçenlerden Razı olsun
04.03.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]