Özel Isparta Hastanesi Yorumları

« Önceki Sayfa1 - 2Sonraki Sayfa »

Se:çocuk doktorunu tuncay beye saat 23 de bir soru sormak için aradım allah razı olsun nezaketle sorumu cevaplandırdı.sizden ricam lütfen tuncay beye benim adıma teşekkür edermisiniz.insanlığın ölmediğini bana hatırlattı
13.04.2014

Hakan Kaymakcı:Kemal beye katılıyorum benimde iki gün önce benzer bir olay meydana geldi abes karşıladım böyle güzel bir hastanede bu gibi olaylar neden oluyor doğrusu anlamış değilim biran önce tedbir alınmazsa bende BİMER'den gerekli yerlere müracat edeceğim.
02.04.2014

Yılmaz Sayın:evet muzaffer beye katılıyorum sayın umit beye hastamı yatırmıştım gerçekten ilgi ve alakası cok iyiydi hastamı yatırdığımla cıkardıgım arasında cok fark var.yetişkin yoğun bakım ünitesinde çalışanların hakkını yiyemem gerçekten özverililer tüm çalısanlarına teşekkür ederim.
22.03.2014

Muzaffer Dikilitaş:Hastane hem calısanları açısından bakıldıgında cok iyi, bir tesekkürü hak ediyor bence bunu genel anlamda söylemem tabi çünkü sadece yetişkin yogun bakımı biliyorum diger bölümlerde herhangi bir ilgim olmadı. Doktorlar gayet ilgili bi kaçı hariç . hemşireleri ise gerçekten özverili calısıyorlar..hem hastaya hemde hasta yakınlarına olan ilgileri gercekten tesekkürü hak ediyor..İşini bilen genç kadrosu için Teşekkürler ÖZEL ISPARTA HASTANESİ...
19.03.2014

Muzaffer Dikilitaş:Hastane hem calısanları açısından bakıldıgında cok iyi, bir tesekkürü hak ediyor bence bunu genel anlamda söylemem tabi çünkü sadece yetişkin yogun bakımı biliyorum diger bölümlerde herhangi bir ilgim olmadı. Doktorlar gayet ilgili bi kaçı hariç . hemşireleri ise gerçekten özverili calısıyorlar..hem hastaya hemde hasta yakınlarına olan ilgileri gercekten tesekkürü hak ediyor..İşini bilen genç kadrosu için Teşekkürler ÖZEL ISPARTA HASTANESİ...
19.03.2014

Gürsel Güler:Yorumlara kızıyordum geçen gün bir yakınımı acile getirdim aynen anlattıkları gibi beyaz önlüklü bir bey kapı önünde hem sigara içiyor hemde orada bulunanlarla labali bir şekilde şakalaşıyordu sordum gece güvenlikci olduğunu söylediler güvenlikciye hiç benzer bir yanı yok ondan sonra yorumlara hak verdim. Tabi bu arada hastane içigürültülü ve kim kime dum duma idi.
07.03.2014

Aliiiiii:hastanenizin ailecek müdavimiyiz özel ısparta hastanesi doktor ve çalışanları,buradaki kötü yorumları dikkate almayın,kötü yorum yapan insanların derdini anlamıyorum, unutmayalım ki karşınızdaki insan sizin aynanızdır...bence bütün çalışanlar çok içten ve güler yüzlü ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim...
07.03.2014

Semra Aydın:Hastanenin bazı güvenlik ve gece gürültüleri gibi sorunları mevcut fakat ilgi ve alaka yönünden kesinlikle tartışılamaz. Özellikle acil personeli... 15 dk lık kısa bi zaman diliminde müşahede odasına 6 kez gelip kontrol ettiler. Bu ısparta şartlarında pek görmeye alışık olmadığımız şeyler.Doktor Akif bey-Dr Emre bey-Sağlık pers.Gökhan bey ve Hilal hanıma çok teşekkürler. ..
05.03.2014

Hasan Açıkkol:sayın cem güvercin bey gece görevlileri görevlerinde yetersiz demişsiniz. acaba nasıl bir yetersizlik gördünüz ki dile getirdiniz. çocugumun hastalığından dolayı bu hastaneyi sürekli olarak gece ve gündüz olmak üzere hasatnenizde hep buluyorum ne bir güvenlik zafiyeti nede gece yönetimi ile ilgili bir sorun sıkıntıyla karsılasmadım saygılar.
01.03.2014

Cem Güvercin:Doktorlar iyi Herşey iyi ama gece görevlileri görevlerinde yetersiz.Müdür ve Başhekim bu sorunu en kısa zamanda çözer herhalde.Çözmezlerse müşteri kaybederler .
01.03.2014

Kamil Gürsoy:özel ısparta hastanesinden ve çalışanlarından çok memnunuz ailecek ve diyebilirm ki arkadaş gruplarımızda sizin hastanenizde tedavi olmayı hekimlerinizin tecrübesini tebrik ediyorum... personelleriniz güler yüzlü bu sitedeki yorumları görünce sinirlenmemek elde değil sanki bir karalama kanpanyası.. ambulans şöförlerinden ve gece idaresinden şikayet ediliyor. ambulans şöförlerinin bir can tasıdıgını unutmamk gerektiğini bu yorumları yapanlara hatırlatırım. idarecilere gelince hastanenizde gecede bulundum disiplinsizlikten bahsedilmiş ben rastlamadım... hastaneniz çok iyi ve başarılarınızın devamını dilerim
28.02.2014

Osman:Emel dikili hanım evet koridorlarda gürültü oluyordu yeni doğum yapmış doğum yapmak üzere olan gebeler sancıları elbet oluyor burası hastane olduğunu hatırlatmak isterim personelimizde gecenin bir yarısı ziyaretin yasak olduğunu söylemesi sanırım moralinizi bozuldu kurallara uyarsak herşey normal genelde kurallara uymayan uymak istemyen hasta yakınları yüzünden gürültü oluyor bunuda engellemek hasta yakınlarının bizzat kurallara riayet edip gecenin bir yarısı çoluk cocuk hastaneye gelmemesi gerektiğini ve ziyaret ettiği hastanında normal bir insan gibi uyuması gerektiğini anlamasıyla olur
28.02.2014

Naciye Çetin:AMBULANS ŞOFÖRÜ HASTANENİZİN kapısı önünde bile kazaya sebep olacaktı yorumlara kızıyordum ama gördükten sonra gerçekten hak verdim kontrol edilmezse bu sayfadan ölüm haberleri yazılabilir ilerde.
26.02.2014

Irmak Karabulut:Hastanenin çalışma ve doktorlarından kimse şikayetci değil ama idari bir takım sorunlar var özellikle şoför ve güvenlik le ilgili bu personel gözden geçirile bilir kimse vazgeçilmez değildir hastanenizin bütün yorumları bunun üzerine bence bütün hastanenin başarısını bunlar gölgeliyor personel gözden geçirilmeli bence yoksa doktorlar ve hastane mükemmel.İyi çalışmalar.
25.02.2014

Dr. Akif Ertuğrul:özel ısparta hastanesinde tedavi alıp kötü yorum yapan insanları anlamlandıramıyorum. ıspartanın en iyi medikal kadrosuna sahip hastane ile ilgili görüyorum ki neredeyse hiç iyi yorum yapılmamış. hastanenin fiziki şartları mükemmel olmayabilir ama hastanede muayene olan hastalar%99 doğru teşhis ve tedavi ile gönderiliyor. zaten hastaneye tedavi olmak için gelmiyor muyuz. 5 yıldızlı otelde tatil yapmaya gelmiyoruz.%1 lik hata payı insan olan heryerde olabilir. yaklaşık 1 ay önce eşim hastanede doğum yaptı. normal doğum esnasında kordon sarkması olduğu için eşimin hızlıca sezaryene götürülmesi gerekti. olabilecek en hızlı şekilde sezaryene ameliyathaneye yetiştirildi. türkiyenin herhangi bir yerinde olsaydık sanırım şu anda çocuğumuzu kaybetmiş ourduk veya hipoksik kalmış olarak bazı sorunlarla boğuşuyor olurduk. özel ısparta hatsanesinin tüm çalışanlarına teşekkürler...
25.02.2014

Aliihsan Pazarcı:araç şoförleriniz çok dikkatsizler.Gece leri dolaşmaları ve kontrol için bıraktığınız kişiler personelle ilgilenmiyor hastanede disiplin çok zayıf.
20.02.2014

Emel Dikili:HASTANENİZ TAM BİR GÜRÜLTÜ MERKEZİ GECELERİ KORİDORLARDA DURULMUYOR BİZ SADECE YARIM SAAT ZİYARETE GELDİK DAYANAMADIK ALLAH YATANLARA SABIR VERSİN.MİSYONUNUZLA UYUŞMUYOR GECE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINIZI BENCE İYİ SEÇİN BİZDE SAĞLIK SEKTERÜNDE ÇALIŞIYORUZ İSTANBULDA BÖYLE BİR YORUM YAPILSIN ANINDA O HASTANEDE GECE NE KADAR ÇALIŞAN VARSA KAPI ÖNÜNDE BULUR KENDİLERİNİ.
19.02.2014

Münevver Kırmızıgöz:Hastane Personeli hasta ve yakınlarıyla ilgilenmiyorlar gece kavga gürültü kimin ne yaptığı belirsiz ACİLE gelmiştik muayene olmadan tekrar çıkıp başka hastaneye gittik daha aklı başında deneyimli kişiler alınabilir özellikle gece işleri için.
18.02.2014

Kadir Kadıoğulları:Şoförleriniz çok dikkatsiz ve acemi araç kullanıyorlar şehir içi trafiğini alt üst ediyor denetleyin yoksa birilerinin başını yakacaklar.
18.02.2014

Cemile Dilekci:AMBULANS Şoförünüz Ehliyeti nereden almış sorarmısınız yoksa bakkaldan'mı almış, can kurtarayım derken can alacaktı,Bakanlığa şikayet edeceğim ambulans kullanma yeterlilik belgesi varmı? araştırsınlar.HOŞÇAKALIN.
17.02.2014

38 sonuç içerisinden 1-21 arası gösteriliyor.
« Önceki Sayfa1 - 2Sonraki Sayfa »

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr