Özel Isparta Hastanesi Yorumları

« Önceki Sayfa1 - 2 - 3Sonraki Sayfa »

Ddhgj:doktorun yanına muayene olmaya gırdıgımde sekreterının gelmesı gerektıgını ogrendıgım tek hastahane
25.07.2014

Zeynep Duman:ben afyonda oturuyorum erken doğum sorunum oldu afyonda perişan oldum ve özel ısparta hastasine geldim ve cennete geldim sandım okadar güzel ilgi ve alakayla karşıladılarki allah razı olsun.bebeğim 1.5 ay küvezde kaldı ama bırakıp giderken gözüm arkada kalmadı ilgilerinden dolayı ben çok çok memnun kaldım hastaneden. KADIN VE DOĞUM UZMANI HÜLYA TOYRAN SEZİK HANIMA VE BEBEK YOĞUN BAKIM PERSONELLERİNE VE ÇOCUK DRLARINA ÇOK TŞKKÜRLER
19.07.2014

Sevim Yılmaz:ya nasıl bı hastane ıletısım sıkıntısı çekıyoruz.. arıyoruz ıtlf acılmıyor. kanllaramı konuşalım napalım.ılaç alacak hastayı madur etmekten başka bır sey değil yapılanlar.hastanın sonuçları raporuna yazılmıyor.arıyoruz doktara ulaşamıyoruz.. yok mu kardeşim başka bi ıletısım aracınız..
30.06.2014

Hatice Tekeli:internetten neden randevu alamıyoruz online işlemler diyor adres yok
13.05.2014

Gülsüm Severcan:Şoförler ve Beyaz önlüklü gececiler çok kötü ve tecrübesiz.Hemşireler Çok acemi İnsan kendini emanet etmeye korkuyom.Diger hastanelerle aranızda dağlar kadar fark var.
23.04.2014

Yusuf Karaarslan:Bütün yorumları okuduğumda kızıyordum bu adamlar bu kadar kötümü diye ama 2 gün önce hastanenize bir işim düştü kapının tam karşısında turan bey sorduğumuz sorulara lakayit bir şekilde cevap verdi sanki ağzındanpenseyle laf aldık beyaz önlüklü bir bey ondan sonra yapılan yorumlara hak verdim.
21.04.2014

Se:çocuk doktorunu tuncay beye saat 23 de bir soru sormak için aradım allah razı olsun nezaketle sorumu cevaplandırdı.sizden ricam lütfen tuncay beye benim adıma teşekkür edermisiniz.insanlığın ölmediğini bana hatırlattı
13.04.2014

Hakan Kaymakcı:Kemal beye katılıyorum benimde iki gün önce benzer bir olay meydana geldi abes karşıladım böyle güzel bir hastanede bu gibi olaylar neden oluyor doğrusu anlamış değilim biran önce tedbir alınmazsa bende BİMER'den gerekli yerlere müracat edeceğim.
02.04.2014

Yılmaz Sayın:evet muzaffer beye katılıyorum sayın umit beye hastamı yatırmıştım gerçekten ilgi ve alakası cok iyiydi hastamı yatırdığımla cıkardıgım arasında cok fark var.yetişkin yoğun bakım ünitesinde çalışanların hakkını yiyemem gerçekten özverililer tüm çalısanlarına teşekkür ederim.
22.03.2014

Muzaffer Dikilitaş:Hastane hem calısanları açısından bakıldıgında cok iyi, bir tesekkürü hak ediyor bence bunu genel anlamda söylemem tabi çünkü sadece yetişkin yogun bakımı biliyorum diger bölümlerde herhangi bir ilgim olmadı. Doktorlar gayet ilgili bi kaçı hariç . hemşireleri ise gerçekten özverili calısıyorlar..hem hastaya hemde hasta yakınlarına olan ilgileri gercekten tesekkürü hak ediyor..İşini bilen genç kadrosu için Teşekkürler ÖZEL ISPARTA HASTANESİ...
19.03.2014

Muzaffer Dikilitaş:Hastane hem calısanları açısından bakıldıgında cok iyi, bir tesekkürü hak ediyor bence bunu genel anlamda söylemem tabi çünkü sadece yetişkin yogun bakımı biliyorum diger bölümlerde herhangi bir ilgim olmadı. Doktorlar gayet ilgili bi kaçı hariç . hemşireleri ise gerçekten özverili calısıyorlar..hem hastaya hemde hasta yakınlarına olan ilgileri gercekten tesekkürü hak ediyor..İşini bilen genç kadrosu için Teşekkürler ÖZEL ISPARTA HASTANESİ...
19.03.2014

Gürsel Güler:Yorumlara kızıyordum geçen gün bir yakınımı acile getirdim aynen anlattıkları gibi beyaz önlüklü bir bey kapı önünde hem sigara içiyor hemde orada bulunanlarla labali bir şekilde şakalaşıyordu sordum gece güvenlikci olduğunu söylediler güvenlikciye hiç benzer bir yanı yok ondan sonra yorumlara hak verdim. Tabi bu arada hastane içigürültülü ve kim kime dum duma idi.
07.03.2014

Aliiiiii:hastanenizin ailecek müdavimiyiz özel ısparta hastanesi doktor ve çalışanları,buradaki kötü yorumları dikkate almayın,kötü yorum yapan insanların derdini anlamıyorum, unutmayalım ki karşınızdaki insan sizin aynanızdır...bence bütün çalışanlar çok içten ve güler yüzlü ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim...
07.03.2014

Semra Aydın:Hastanenin bazı güvenlik ve gece gürültüleri gibi sorunları mevcut fakat ilgi ve alaka yönünden kesinlikle tartışılamaz. Özellikle acil personeli... 15 dk lık kısa bi zaman diliminde müşahede odasına 6 kez gelip kontrol ettiler. Bu ısparta şartlarında pek görmeye alışık olmadığımız şeyler.Doktor Akif bey-Dr Emre bey-Sağlık pers.Gökhan bey ve Hilal hanıma çok teşekkürler. ..
05.03.2014

Hasan Açıkkol:sayın cem güvercin bey gece görevlileri görevlerinde yetersiz demişsiniz. acaba nasıl bir yetersizlik gördünüz ki dile getirdiniz. çocugumun hastalığından dolayı bu hastaneyi sürekli olarak gece ve gündüz olmak üzere hasatnenizde hep buluyorum ne bir güvenlik zafiyeti nede gece yönetimi ile ilgili bir sorun sıkıntıyla karsılasmadım saygılar.
01.03.2014

Cem Güvercin:Doktorlar iyi Herşey iyi ama gece görevlileri görevlerinde yetersiz.Müdür ve Başhekim bu sorunu en kısa zamanda çözer herhalde.Çözmezlerse müşteri kaybederler .
01.03.2014

Kamil Gürsoy:özel ısparta hastanesinden ve çalışanlarından çok memnunuz ailecek ve diyebilirm ki arkadaş gruplarımızda sizin hastanenizde tedavi olmayı hekimlerinizin tecrübesini tebrik ediyorum... personelleriniz güler yüzlü bu sitedeki yorumları görünce sinirlenmemek elde değil sanki bir karalama kanpanyası.. ambulans şöförlerinden ve gece idaresinden şikayet ediliyor. ambulans şöförlerinin bir can tasıdıgını unutmamk gerektiğini bu yorumları yapanlara hatırlatırım. idarecilere gelince hastanenizde gecede bulundum disiplinsizlikten bahsedilmiş ben rastlamadım... hastaneniz çok iyi ve başarılarınızın devamını dilerim
28.02.2014

Osman:Emel dikili hanım evet koridorlarda gürültü oluyordu yeni doğum yapmış doğum yapmak üzere olan gebeler sancıları elbet oluyor burası hastane olduğunu hatırlatmak isterim personelimizde gecenin bir yarısı ziyaretin yasak olduğunu söylemesi sanırım moralinizi bozuldu kurallara uyarsak herşey normal genelde kurallara uymayan uymak istemyen hasta yakınları yüzünden gürültü oluyor bunuda engellemek hasta yakınlarının bizzat kurallara riayet edip gecenin bir yarısı çoluk cocuk hastaneye gelmemesi gerektiğini ve ziyaret ettiği hastanında normal bir insan gibi uyuması gerektiğini anlamasıyla olur
28.02.2014

Naciye Çetin:AMBULANS ŞOFÖRÜ HASTANENİZİN kapısı önünde bile kazaya sebep olacaktı yorumlara kızıyordum ama gördükten sonra gerçekten hak verdim kontrol edilmezse bu sayfadan ölüm haberleri yazılabilir ilerde.
26.02.2014

Irmak Karabulut:Hastanenin çalışma ve doktorlarından kimse şikayetci değil ama idari bir takım sorunlar var özellikle şoför ve güvenlik le ilgili bu personel gözden geçirile bilir kimse vazgeçilmez değildir hastanenizin bütün yorumları bunun üzerine bence bütün hastanenin başarısını bunlar gölgeliyor personel gözden geçirilmeli bence yoksa doktorlar ve hastane mükemmel.İyi çalışmalar.
25.02.2014

44 sonuç içerisinden 1-21 arası gösteriliyor.
« Önceki Sayfa1 - 2 - 3Sonraki Sayfa »

FacebookLike

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr