Şifa Hastanesi Erzurum Yorumları

« Önceki Sayfa1 - 2Sonraki Sayfa »

Abdullah Özdemir :ben de hastayım ınternetten telefonunu bulup ranadevu alacaktım ama yorumları okuduktan sonra vazgeçtım. anlaşılan baya ilgısızlermışşş
29.11.2009

Abdulla Türk Bayburt :erzurum şifa hastanesine bayburttan sevgiler selamlaryakında oraya tedavi olmaya gelicem çünkü oraya gelince kendimi emin ellerde hissediyorum doktoru hemşiresi hizmetlisi hepsi ayrıayrı paha biçilmez deyerde insanlar ve hastanenin konforlu ve en önemlisi hijyenik olmasıda ayrı bir güven arz etmektedir allaha emnet olun
18.11.2009

İsimsiz :Bu hastaneye şu cemaatin bu cemaatin efendim hizmetin hastanesi falan diyorlar, öyle birşey olsa bu hastane sahiplerinde ve çalışanlarında biraz Allah korkusu olur, bi sefer o çalışanları varya tepeden tırnağa değiştirmek lazım, bu insanlar yobaz insanlar. Bu hastanenin sahibine yazıklar olsun. Yazılan mesajların hiçbirini okumuyor.
10.11.2009

Burcu Aydın :ben de arkadasa katılıyorum. böyle bir hastanenin nasıl olur da bu tarz bi web sayfası olur. istediğim hiçbir bilgiye ulaşamıyorum :s hamileyim ve benim acilen bir kadın doğum uzmanıyla görüşmem gerekiyor. ama nasıllll????
30.10.2009

Korkmaz :böylesi tanınmış ve güzel hizmet veren bir özel hastanenin web hizmeti kesinlikle böyle olmamalı diye düşünüyorum,açıkcası boşuna yapılmış bir web sayfası sergiliyosunuz..aranan hiçbir özellik yok sayfanızda....bu sayfadan sorumlu olan kişi ya da kişiler bence bunu dikkate alıp bu güzelim hastanenin hizmetine ciddi anlamda katkı sağlamsı gerekmektedir.
03.10.2009

AYSUN OKUT :bayramdan sonra annem amaliyet olucak belinden fıtık var çünkü ben bu dalda uzman bı doktora ulaşmak istiyorum çünkü ığdırda yaşıyoruz gelmeden bilgi edınmek istıyorum dikkate alırsanız sevinirim.
11.09.2009

Fatma Özlem Deveci :özel hastane olarak geldigim hastanenizde ilk girişde kayıt işlemlerinde ki çalışanlarınızdan hiç memnun kalmadım.suratlar asık asabi önünde bekledigimiz halde işi varsa diger arkadaşına yönlendirilmeyip bekletildim.endoskopiden baygın acile alınırken saldalyeyi süren görevlinizden hiç memnun kalmadım.daha duyarlı davranılmalıdır.çalışan personelin gelen hastalara daha iyi davranması konusunda uyarılmasını rica ediyorum.
05.09.2009

Sefa :biz hastanenizde doğum yaptırdık özel olmasına rağmen gereken ilgiyi göremedik hiç bir şekilde memmun değiliz biz çocuktan değil anneden sorumluyuz deyip çocuğu hasta ettiler bilmiyorum vicdanları nasıl rahat ediyor paramızla rezil olduk desek tam yeridir ben hakkımı helal etmiyorum ne kadar para verdik ne gördük ALLAH biliyor çağırmasak bi allahın kulu odaya gelmiyor gelen de bin sitemle geliyor
15.08.2009

28 sonuç içerisinden 21-28 arası gösteriliyor.
« Önceki Sayfa1 - 2Sonraki Sayfa »

 

[Hata Bildir]