İL İL HASTANELER

Şifa Hastanesi Erzurum

  Şifa Hastanesi Erzurum  
Şifa Hastanesi Erzurum
Hastane Adı: Şifa Hastanesi Erzurum
Telefon: (0442) 329 00 00
Faks: (0442) 329 04 26
Adres: Erzurum-Erzincan Karayolu Gezköy Kışlası Yanı Dadaşkent
İlçe: Erzurum Merkez
İl: Erzurum
Web Adres: www.sifatip.com.tr
Harita: Şifa Hastanesi Erzurum Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Şifa Hastaneler Grubu 1983 yılında mütevazı bir poliklinik çalışması ile başlattığı hizmetlerine 1987 yılında da yataklı tedavi ünitelerini ekleyerek insan sağlığına hizmet konusunda çalışmalarını sürdürmüştür.

Grubumuzun teknoloji ve personel yatırımları dünyanın en ileri hastaneleri ile eşdeğerdedir. 1995 yılında Basmane hastanesini büyüterek İzmir'in en büyük ilk özel hastanesi yapan grubumuz, 2001 yılında Bornova Şifa, 2005 yılında da Doğu Anadolu’nun en büyük özel hastanesi olan Erzurum Şifa Hastanesi'ni işletmeye açmış olup hizmet yelpazesini daha da genişletmiştir.

2009 yılı Ocak ayından itibaren İzmir Şifa Üniversitesi çalışmaları başlamış olup üniversite kuruluş sürecimiz devam etmektedir.

Hastanelerimizin durmaksızın yapmış olduğu bilimsel çalışmalar ve teknolojik yatırımlar sayesinde, Şifa Hastaneler Grubu uluslararası platformda da hak ettiği yere ulaşacaktır.

Şifa Hastanesi Erzurum Hakkında

Misyonumuz

Şifa hastaneleri; doğru, eksiksiz, kaliteli, hastalarına asla zarar vermeyen, uluslar arası standartlardaki sağlık hizmetlerini, merkezine hastasının mutluluğunu koyarak, insana ve insanlığa sunmak için vardır.

Vizyonumuz

Şifa hastaneleri geleceğin Türkiye’sinde; en ileri teknolojileri kullanan, dünya çapında referans hastane olarak tanınmış ve her zaman tercih edilen bir sağlık kurumu olarak hak ettiği yeri alacaktır.

Kalite Politikamız

Biz Şifa Hastaneler Grubu olarak, misyonumuzun ve vizyonumuzun ışığında temel değerlerimizden ödün vermeden aşağıdaki politikaları hayata geçirecek ve başarılarımızın sürekli olmasını sağlayacağız.

Temel Değerlerimiz

  • İnsana ve insanlığa saygı
  • Çevreye saygı
  • Hasta ve yakınlarının haklarına saygı
  • Kaliteden ödün vermeme
  • Güvenilirlik
  • Gelişime ve ilerlemeye açık olmak
Yorumlar
Anar Bagirov :salam Ben Nahcivandan yaziyorum. Ben Annemi sizin hastaneye getirmek irtiyorum Fizik tedavi doktoruna . Fazile Hatipoglu Erdem doktoruna. Anam onun hastasidir- Kursum Yahyayeva. bir kac defa gelmisiz . Oyrenmek istiyorum Fazile hanim ordamidir yoksa tatildemidir...
16.04.2014

Pervin Cengiz :özel hastane niteliğinden çıkıp normal devlet hastanesi olmuş yönlerdirmeler oturmaya gelmiş bilgi vermek yok doktor iyiydi ama oda yeterli değil neyse uzatmak istemiyorum
06.12.2013

Meltem Yarlıgaş :şifa hastanesinde doğum yaptım.gündüz ki hemşireler çok iyiydi.çok yardımcı oldular.ben kontrol diye gittim sezeryana aldılar.bize refakat edecek kimse yoktu.ben Antepli eşimde Adıyamanlı olduğu için hemen yanımıza kimse gelemedi.sezeryan olduğum akşam bir hemşireden yardım istedik bebek altına yapmış ben kalkamıyorum eşim değiştirmeyi bilmiyor.refaketçımız gece 1 buçuk da uçaktan inecek bize yardımcı olurmusunuz dedik.hemşire geldi yatağı kaldırmaya çalışıp neyi varki kalk kendin temizle dedi.yatagı daha doğrulturken benim canım yandığı için ağladım.bırak istemiyorum dedim.o anda ben kıdemli ebeyim amaliyat olmuş olabilirsin ama kalkıp temizlşersin dedi.çekip gitti.ben hayret ettim daha 10 saat olmamış sezeryandan çıkalı yatağı kaldırıp beni oturtacak önüme eğdirip bebeğin altını temizletecek.bi de türbanlı güya yardım etme anlayışı hiç yok.o hemşireyi şikayet etmeden geldiğime öyle pişman oldumki.gecede eşim annesini hava alanından almaya gitti.yine aynı hemşireden ricada bulundu eşimle bebeğe göz kulak olurmusunuz dedi.tamam demiş.eşimden sonra bebek ağladı.başımın ucun hemşireyi çağırma cihazı vardı.cihaza 50 defa bastım o hemşire öldüde gelmedi.eşimi aradım çabuk gelin bebek aglıyo kalkamıyorum diye.eşim gelene kadar bebek ağladı.o hemşireyi allah bildiği gibi yapsın.gündüzki hemşirelerede kurban olsun sahte türbancı ne olacak.türbana kurban olsun.i,nsanlıgını vicdanını kaybetmiş.
28.07.2013

Sevgi Bellek :doğunun parisinede bu yakışır diye düşünüyorum,çok mükemmel hastane,çocuğumu tedavi için getirdim çok memnun kaldım,doktorumuz abdurrezak bastemden Allah razı olsun çok iyi ilgilendi.sekreter nurgül çobankent sanki çocuğum onun yavrusu gibi ilgilendi,bize çok destek verdi Allah hem nurgül hanımdan hemde dr abdurrezak beyden razı olsun..
05.04.2011

Erkan Savaş :ben böyle mükemmel bir hastane görmedim ömrümde.hayatta bazı şeyleri satın almak mümkün ama sağlık hizmetinin yanı sıra ilgi alaka hoşgörü görmek pek mümkün olmuyo.geçen yıl eşimin doğumu neticesinde şifa hastanesiyle tanıştım. tıpkı bir aile ferdi gibi ilgi ve alaka gördüm tanıdığım herkesi oraya yönlendirdim.allah razı olsun. sizden. tüm çalışınları kutluyorum. oğlum 1,5 yaşında şimdi kızımın doğumu için 15 güne kadar yine misafirliğe geliyoruz.şimdiden görüşmek dileğiyle.
26.01.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]