Tem Hospital Yorumları

Burcin Özütürk :daha düzgün bir site yapılamazmı doktorları tanıtan birimleri tanıtan böyle 2 güzel yorum bi telefon numarası yetersiz bence..:)
13.01.2011

Tuğba Önal :Ben zor beğenen ve çok seçici bir hastayım. hanileliğimin ilk gününden beri gezmediğim hastane kalmadı nerdeyse. Ama bir türlü huzurlu ayrılamadım hastanelerden.Şimdi ki doktorların hasta dinlemeye ve sorulan sorulara sabırla cevap vermeye tahammülleri yok sanırım.Doktorların dinleme sabrı ve güleryüzü benim için çok önemlidir. 3 hafta sonra TEM HOSPİTAL de sezeryanla bir bebek dünyaya getirecem hayırlısıyla. Umarım doğumdan sonraki düşüncelerimde bugünkü kadar olumlu olur O ilgi ve güleryüzü ve güveni doktorum YEKER NURİ de ve diğer hastane personelinde o sıcaklığı ve samimiyeti gördüm..Bundan Dolayı Önce Kadın Doğum Dr u YEKER NURİ bey e ve sonra hastane personeline bu ilgi ve alakalarından dolayı teşekkülerimi sunuyorum.
02.12.2010

Birol Bozkurt :24 saat göz doktoru varmı acaba bılen varsa yazarmısınız
10.11.2010

Burak Memiş :tem hospital çok güzel hastane
17.10.2009

DEMET UZUN :TEM HOSPITAL ÇOK HAYIRLI BİR KURUM EN İYİ HİZMETİ VERİYOR DOKTORLARINDAN ÇOK MEMNUNUZ ÖZELLİKLE BENİM DOKTORUM OLAN GENEL CERRAHİ OP. DR SAMET MENGÜÇ ÇOK AMA ÇOK İYİ BİR DOKTOR HASTALARIYLA ÇOK GÜZEL İLGELENİYO BAŞKA BİR HASTANEDE BÖYLE BİR DOKTORLA HİÇ KARŞILAŞMADIM AİLE BOYU HATTA AKRABA VE ÇEVREMİZ OLARAK ÇOK MEMNUNUZ SİZ BİTANESİNİZ SAMET BEY
30.07.2009

 

[Hata Bildir]