Migren Tedavisi

Migren Tedavisi

Ameliyatsız, İlaçsız iki hafta gibi sürede, Migren den kurtulmak mümkün olabilir mi?

Tüm Hastalık tedavisinde, esas hastalığın nedeni'ne yönelik  olması önemlidir. kliniğimiz, Migren hastalığı tedavisnde, Klasik ilaç ve diğer tedaviler aksine, Tamamen Yeni ve etkili  terapiler uygulamaktadır.

Bilimsel Araştırma sonucunda, Migren Hastalığının Nedenleri Nelerdir? 

Boyun atlas omurga ve C2 omurga asimetrik düzensizlikler ( Eksen kayması), beyni besleyen vertebralis damarlar ve sinirler de oluşan baskıdan meydana geldiği kanıtlanmiştir.

Kliniğimiz, Migren hastalığı tedavisinde, AHT karma therapy ile migren hastalığına neden olan yapının yenıden düzeltilmesi, hastaların iki hafta gibi kısa zamanda sağlığına kavuşması, hasta ve doktor açısından umut vericidir.

Migren hastalığı tedavisinde, Doktorlar hastalığın nedeni olan atlas ve C2 boyun omurgasında oluşan düzensizliklere yönelik olmasından, migren tedavisinde başarı oranı yüksektir.

AHT karma therapy, Ameliyatsız, İlaçsız, Doktor el becerisi, alat kullanarak, uygulanan  ve  Kısa zamanda sonuç veren yeni tedavi yöntemdir.

Kliniğimizde, AHT karma therapy, Chiropractic, Manual therapy ve diğer kendini kanıtlamış yöntemleri başarıyla uygulamaktadır.

Çin Halk Cumhuryeti Xin Jiang Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olmuş, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi hastaneside eğitimi tamamlamış deneyimli uzman doktorlar tarafından hizmet vermektedir.

Amerika, Avrupa, Çin ve diğer ülkelerde  akademik çalışmalar, klinik uygulamalar  ile bilimsel olarak kendini kanıtlamış bu  tedavi yönteminin size de fayda sağlayacağından eminim ve nice sağlıklı yillar dilerim.

Op. Dr Nimet Kaşkarlı

26.05.2010 - 1099

Dr. Nimet Kaşkarlı


Yazarın Yazdığı Tüm Makaleler
Yazarın Yazdığı Tüm Makaleler İçin Tıklayınız.
Migren Tedavisi Konusunda Ziyaretçi Görüşleri

Ayşe Çam dedi ki;
ben adanada yasıyorum 10 yıldır mıgren agrıları cekıyorum. kullnmadıgım ılac kalmadı helede agrı kesıcı yutmaktan ıcım dısım agrı kesıcıyle doldu . eskıden bı faydasını goruyordum ama sımdı oda kesmıyo agrılarımı.en son misol kullandım ondanda bı care bulamadım.ayda 5-6 kez cok sıddetlı agrı yasıyorum onun harıcınde hemen hemen hergun bas agrısı mutlaka cekıyorum.nolur artık bana bı care bulun panık atata olmaya basladım dayanamıyorummmm yardım edın
28.02.2011

Dilara Vandekerckhove dedi ki;
merhaba yazılan bütün yorumları okudum bende rahatsızlığımdan bahsetmek istiyorum 21 yaşındayım ve belçikada yaşıyorum kendimi bildiğimden beri bu ağrı benimle birlikte bu ağrıdan kesinlikle kurtulmak istiyorum çünkü tamamen hayatımı etkiliyor türkiyede ve belçikada şikayetlerimden dolayı doktora gittim fakat hiçbir doktor rahatsızlığımın nedenini söyleyemedi burda okuduğum rahatsızlıkların bir çoğunu bende yaşıyorum ansızın başım ağrımaya başlıyor,ardından gözlerim yanıyor,iştahsızlık,sıcak ortama karşı belirti,ışıklı ve sesli ortam beni çok rahatsız ediyor ve bazı şekerli yiyecekler direk baş agrısı yapıyor bazı parfüm kokuları direk rahatsız ediyor ve son günlerde ise mide bulantısı,kusma istedi ve kustuğum zaman biraz daha rahatlıyorum bu belirtilerin hepsını gıttıgım doktorlara ıletmeme ragmen teşhis koyabilenn olmadı artık kendi çabalarımla birşeyler yapmak istiyorum ve en çok istediğim hayatı bana zehir eden bu acıdan kurtulmak her baş ağrısında ağrı kesıcıler kullanmaktan bıktım şimdi ise migren ilacı kullanıyorum ama bu ilacın bile baş ağrıma kestiğini söyleyemem lütfen birileri bana kesin tedavinin ne olduğunu yazsın tşk ederim iyi günler
16.02.2011

Bahar Yıldız dedi ki;
Ben 16 yıllık migren hastasıydım.Öyleki ilacım biteceği zaman panik atak geçiriyordum. Gitmediğim doktor,olmadığım tedavi kalmamıştı.Taki anadolu sağlık hastanesinde Nörolog Ferda hanıma gidene kadar.Şuan tam 8 aydır sadece iki kez ilaç kullanmak zorunda kaldım.O da 2-3 saat gibi bir zamanda geçti.Allah Ferda hanımdan razı olsun.Darısı başınıza.
27.01.2011

Op.Dr.Nimet Kaşkarlı dedi ki;
Hayat kalitemizi etkeleyen migren hastalığı son zamanlarda sık raslıyoruz, tedavisi tamamen belirtileri olan ağrılara karşı değişik ilaç kullanılmaktadır. Bu ilaçlar kısa vadede çözüm üretmiş gibi gözükse de uzun vadede ne yazık kı migren hastalığına bir çözüm getirmiyor. Tüm hastalık tedavisinde esas hastalığa neden olan yapını bulmak ve tedavi etmektir, Belirtileri tedavi etmek değildir. Son araştırmalara göre, Migren hastalığı boyun atlas omurgası ve C2 omurgada oluşan eksen kayması ve buna bağlı damar ve sinir baskısından dolayı migren hastalığını tetiklediği belirtilmiştir. Dolaysıyla merkezimizde yapılan AHT therapy tamamen migren hastalığı nedeni ne yönelik bir tedavi yöntemi olup 6 seans ve bir hafta gibi kısa zaman içinde sonuç alınmaktadır. AHT therapy; Chiropractic, Manual terapi, İmpulse İQ gibi tedaviler içermektedir
22.11.2010

Büşra Günay Gezer dedi ki;
ben 25 yasındayım uzun yıllardır migrenle yaşıyrum ve agrılarım cok fena bır tutugunda 3 gun suruyr ilaclarla sakınlesıyr ilaç olmazsa daha uzun suruyr ve migde bulantısı istahsızlık kusma ısıga bakamama 2 yıl tedavı gordum bıraz rahatladım ama ilaçsız yasıyamıyrdum sımdı tadevı gormuyrum mıgrenın tutma krızlerı uzadı haftada 4 5 kez krız gelıyr bazısı hafıf bazısı cok agır oluyr sıze nasıl ulasırım bana gerı donermısızzz lütfen dr hanım
03.11.2010

Ali Kaygısız dedi ki;
Değerli kardeşlerim. benim hanımdada migren var .doktorların vermiş olduğu ilaçlar.ağrı kesici fakat cipralex in 200 lüğü nü kullandığı zaman migren nöbeti 2 günde geliken kullanalı 15...20 günde bi geliyor.bazen ay bile geçiyor migrensiz.migrenin tek sebebi sinir bozukluğudur.sinirlenmeyide sakinleştirici ilaçlarla mümkün oluyor .ALLAH ŞİFA VERSİN HERKESE.
01.09.2010

Nurcan Edis dedi ki;
Ben adanada yaşıyorum yaklaşık 2 yıldır migrenle boguşuyorum 22 yaşındayım hangi doktor a gittiysem hepside aynı tedaviyi verdiler hiç bir faydasını göremedim ağrı başladığında baş dönmesi iştahsızlık mide bulantısi çok oluyor, ışıktan da çok etkileniyorum,kafama sağa sola hafif salladığımda birden ağrı giriyor. Bu ağrılardan kurtulmak istiyorum artık .
26.08.2010

Arzu Şirin dedi ki;
benim agrılarım cok yogun ve hıc bir ilac geçirmiyo agrım basladıgında 1 hafta sürdügüde oluyo bu migrenmidir sızce daha once doktora gıttıgımde migren tanısı konuldu ama hıc bır migren ilacı gecirmedi agrımı bana yardımcı olabılırmısınız tsk sayılarımla
17.08.2010

Nesrin Çümlek dedi ki;
bende yaklaşık 3 yıldır migrenle boguşuyorum 25 yaşındayım gitmedigim doktor kalmadı hepside aynı tedaviyi verdiler hiç bir faydasını göremedim baş dönmesi iştahsızlık mide bulantısi artı ışıktan da çok etkileniyorum ne önerirsiniz.
07.08.2010

Dursun Pürcü dedi ki;
yaklaşık 10 yıldır eşimde migren var tedavisi varmı varsa lütfen beni bilgilendirin
02.08.2010

Gülnaz Seda Omrak dedi ki;
Merhaba Nimet Hanım Ben Doğu Anadolunun antalyası turisitlik Van'dan yazıyorum. Adım Seda 31 yaşındayım çocukluğumdan beri migren hastalığı çekiyorum. Ayrıca küçükken geçirdiğim ateşli hastalıktan dolayı çocuk felciyim bir bacağında cihaz ve koltuk değeneği yardımıyla yürüyorum. Migrenim bazen tuttuğu zaman çok şiddetli oluyor. Bazen tek taraflı gözümden vurarak ağrı eşlik ediyor. Doktora gittim depresyon ilaçları verdi kullanmadım. Sürekli ağrı kesiciler içiyorum. Çok şiddetli tuttuğunda acile gidip iğne yaptırıyorum. Bir ara hafta da bir migrenim tutuyordu. Hafta da bir iğne yaptırıyordum.Şimdi 20 günde bir arayla tutuyor. Hocam ne yapabilirim. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Bazen beynimde tuaf şeyler oluyor. mesala bazı şeyleri hatırlamakta güçlük çekiyorum. Bazen bomboş oluyor hissi oluyor. Bazende sanki çok çalışıyor, çok yorgun hissediyorum ve uyumak istiyorum. Birkeresinde de sanki bir makine olurya çalışır çalışır birden kendiliğinden tık bir sesle durdu. Ve sonrasında yine çalıştı. Neyse bunlar benim yaşadıklarım. Ne olur bana yardımcı olun........
21.06.2010

Nezahat Yalın dedi ki;
20 yıldır bende migren hastasıyım hem tıbbi hemde altarnatif tıbta denemediğim yol kalmadı en son alın bölgesine botox yaptırdım ilk seansda fayda gördüm ikincide ağrılarım çoğaldı sizde botox migrene faydalımı?
16.06.2010

Dr.Nimet Kaşkarlı dedi ki;
Benim İletişim Adresim, Levent cad. Krizantem sok.No: 10 Levent- İstanbul Tel: 0212 2788088
12.06.2010

Bayram Geyik dedi ki;
nimet hanım ben de çok çekiyorum bu mıgrenden ne yapacam bilmiyom yok mu bi çaresi beni öldürüyor bazen oyle bi ağrıyorkı yerımden kalkamıyorum oluyorum tam bılmıyorum mıgren miii yoksa sünüzütmü ben dekı doktora gıttım bana migx diye bi hap verdi bilmiyorum siz ne dıyosunuz bu konudaaa saygılar efendimm..?
06.06.2010

Fatma dedi ki;
Nimet hanım ben de migrenden çok çekiyorum size nasıl ulaşabilirim? Lütfen bana ulaşabilir misiniz?
03.06.2010

Güler Dizdar dedi ki;
Op.Dr.Nimet KAŞKARLI'nın hizmet verdiği yerin adresi verilebili mi?
28.05.2010

Siz de Görüşünüzü Yazın
Bu kısma sadece yorumlar yazılabilir.Soru sormak istiyorsanız buraya tıklayın.
Adınız Soyadınız:          Email Adresiniz:
Yorumunuz:
 
Resim kontrol
İlgili Diğer Yazılar
Zerdeçal, beyin için birebir
Zerdeçal, beyin için birebir
Erken Yaşta Antibiyotik Zararlı
Erken Yaşta Antibiyotik Zararlı
Sağlık İçin Refleksoloji
Sağlık İçin Refleksoloji
Yeşil Çay, Kalbe Pozitif Etki Ediyor
Yeşil Çay, Kalbe Pozitif Etki Ediyor
Migren Tedavisi
Migren Tedavisi
Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları
BU SAYFAYI PAYLAŞFacebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİTüm HaberlerSağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİTüm Foto Galeriler
Dereotunun Mucize Faydaları
Dereotunun Mucize Faydaları
Kadınları tahrik eden 4 nokta!
Kadınları tahrik eden 4 nokta!
Şifa saçan besinler
Şifa saçan besinler
Günde 2 Bardak Libidoyu Artırıyor!
Günde 2 Bardak Libidoyu Artırıyor!

SAĞLIK VİDEOLARITüm Videolar
Sağlık VideoBiofeedback Kegel Tedavisi Hangi Vajinal Sorunlarda Kullanılır?Biofeedback Kegel Tedavisi Hangi Vajinal Sorunlarda Kullanılır?Sağlık VideoFazla Kilolu Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?Fazla Kilolu Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?
Sağlık VideoTotal ve Parsiyel Protezlerin Faydaları Nelerdir?Total ve Parsiyel Protezlerin Faydaları Nelerdir?Sağlık VideoTüp BebekTüp Bebek

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr