İL İL HASTANELER

Özel Altıeylül Hastanesi

  Özel Altıeylül Hastanesi  
Özel Altıeylül Hastanesi
Hastane Adı: Özel Altıeylül Hastanesi
Telefon: (0266) 202 00 00
Faks: (0266) 202 00 00
Adres: İzmir Yolu 2 nci Km. Yeni Adliye Yanı
İlçe: Balıkesir Merkez
İl: Balıkesir
Web Adres: http://www.altieylulhastanesi.com/
Harita: Özel Altıeylül Hastanesi Haritası için Tıklayın.

1990 yılında Tevfiksağlampaşa Sokak Kangal Pasajında 80 m²’lik bir yerde faaliyete giren Güven Tıp laboratuvarı, 2000 yılında aynı sokaktaki Çanga apartmanında 280 m²’lik alanda hastalarına hizmet vermeye başlamıştır. Özel laboratuvarcılık alanında Balıkesir’de ilk intrauterin inseminasyonla sperm washing işlemi, makler kamera ile sperm sayımı, kompüterize sistemle sperm değerlendirilmesi, ilk otoanalizörle biyokimyasal testlerin yapılması, ilk kez hormon tetkiklerinin aynı gün içinde sonuçlandırılması, ilk hormon otoanalizörünün hizmete sokulması, ilk kez otomatik kan sayım cihazlarının ( önce 18 parametre, daha sonra 30 parametre olmak üzere ) hizmete alınması, ilk kez gebelerde ikili, üçlü ve dörtlü tarama testlerinin hizmete sokulması gibi önemli adımları atarak, tıp sektöründe Balıkesir’de öncülük yapmıştır. Laborartuvarcılık alanında kaliteli hizmet vermenin temel koşulu olan kalite kontrol faaliyetlerinde 2006 yılında GVNTIP laboratuvarı, bütün dünyadan katılan 943 merkez arasında Clinical Chemistry (Monthly) programında dünya ikincisi olmuştur. Laboratuarımız katıldığı uluslararası kalite kontrol programlarında elde ettiği sonuçlarla, analitik hizmet kalitesini dünya laboratuarcılığında en tepe noktasına taşımıştır.
 
1 OCAK 2007 tarihinde patentli ismi olan “GVNTIP” adı altında hizmetine devam etmekte olan laboratuarımız, halen faaliyetine 10 çalışanı ile devam etmektedir.
Kurucularımızın aldığı karar ile 6 EYLÜL 2007 tarihinde Millikuvvetler Caddesi No.16’da hizmete giren Özel Altıeylül Cerrahi Tıp Merkezimiz hizmet kalitesi açısından, insan sağlığına bu güne kadar gösterdiği özeni bu kuruluşta da göstererek, insan sağlığına hizmeti bir başka boyutta da başarı ile yürütmeyi hedeflemektedir.

Anlaşmalı Kurumlar
Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]