İL İL HASTANELER

Kocaman Ege Özel Hastanesi

  Kocaman Ege Özel Hastanesi  
Kocaman Ege Özel Hastanesi
Hastane Adı: Kocaman Ege Özel Hastanesi
Telefon: (0232) 433 00 84
Faks: (0232) 457 43 19
Adres: 1138/1 Sokak No: 1
İlçe: Yenişehir
İl: İzmir
Web Adres: www.kocamanhastanesi.com
Harita: Kocaman Ege Özel Hastanesi Haritası için Tıklayın.

Çağdaş dünyada en kutsal görevlerden biri olarak kabul edilen sağlık hizmetini, insanlığa kaliteli bir biçimde sunmak, hastanemizin ana gayesidir. 1986 yılından bugüne, modern altyapısı ve güven veren personeliyle sağlık alanında en son teknolojiyi kullanan Kocaman Ege Özel Hastanesi olarak, devletimizin sağlık alanındaki yükünü paylaşmayı öncelikli hedeflerimiz arasında kabul ediyoruz.

Bu hedeflerimize ulaşmak için hâlen İzmir'de faaliyet gösteren modern hastanemizde, 100’e yakın akademik ve idari personelle kaliteli bir hizmet sunma çabası içindeyiz.

Kocaman Ege Özel Hastanesi olarak, sunduğumuz hizmetin getirilerini tekrar bu sektöre döndürerek, zincirin halkalarına daha yeni, daha gelişmiş yatırımları ilave etmeyi planlıyoruz. Böylece güzel İzmirimizin değişik semtlerinde daha kolay ulaşılabilir bir hizmet sunma imkânına kavuşmak istiyoruz.

Modern laboratuarları, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri, eczaneleri, acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktan dolayı gurur duyuyoruz.

 

[Hata Bildir]