Op.Dr. Rıza Özdemir Soruları

Op.Dr. Rıza Özdemir Hakkında Kulanıcıların Sorduğu Sorular ve Op.Dr. Rıza Özdemir Sorularına Doktorlarımızın Verdiği Yanıtlar Bu Sayfada. Op.Dr. Rıza Özdemir Soruları ve Doktor Cevaplarına Ulaşmak İçin Tıklayın.

 • Kıl Dönmesi Kendiliğinden Geçer mi?

  Merhaba, bende kıl dönmesi vardı. 1 yıl önce patlayıp içinden akıntı geldi. Bu akıntı 2 hafta kadar sürdü. Kısa bir süre öncesine kadar kıl da geliyordu fakat şimdi kıl da gelmiyor akıntı da. Doktora gitmedim, ameliyat olmadım, kendiliğinden geçmiş olabilir mi?

 • Kıl Dönmesi Erken Ameliyat Edilirse Ne Gibi Bir Fayda Sağlar?

  Kıl dönmesinde erken fark edilirse, ameliyatın daha hafif olma ihtimali var mıdır? Varsa bunun oranı nedir?

 • 1 Yıl Önce Mememdeki Kitleye Fibroadenom Teşhisi Konuldu. İlerisi İçin Kanser Riskim Var mı?

  Merhaba doktor. 22 yaşındayım. Yaklaşık bir yıl önce memede kitle hissederek doktora gittim ve fibroadenom teşhisi konuldu. Sağ memede bir solda iki adet ve basit mm lif kistler saptandı. 6 ayda bir kontrole gidiyorum. İlerisi için neler yapmalıyım? Kanser riskim daha fazla mı? Şimdiden teşekkürler.

 • Bebeğimin Bacak Büklümleri İki Bacakta Eşit Değil. Kalça Çıkığı Olabilir mi?

  Merhaba, 5 aylık kız bebeğim var. İlk çocuğum ve düzenli olarak her ay kontrollere götürüyorum. 2. ayında rutin yapılan bir incelemede, kalça çıkığı filmleri çekildi ve hiçbir sorun olmadığı söylendi. Fakat ben biraz evhamlı bir anneyim, çocuğumu sürekli inceliyorum ve altını değiştirirken, bacak büklümlerinin her iki bacakta eşit olmadığını gördüm. Kalça çıkığı olabilir mi? Bu büklümlerin eşit olmaması her zaman kalça çıkığını mı işaret eder? Tekrar film çektirmem ya da bir ortopedi uzmanına götürmem uygun olur mu?

 • Göğüs Ucundan Neden Sıvı Gelebilir?

  Göğüs ucundan hafif sıkınca sıvı geliyor. Nedeni ne olabilir acaba?

 • Kıl Dönmesi Ameliyatı Oldum. Ameliyat Bölgesinde İltihap ve Kanama Var. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, yaklaşık 3 hafta önce kıl dönmesinden ameliyat oldum. Dikişlerim alındığı gün, doktor en alt bölgedeki dikişin kızarık olduğunu ama problem olmayacağını söyledi. Lakin düne kadar hiç bir şey yokken, o bölgeden iltihap geldiğini gördüm. Hemen doktora gittim ve problem olmadığını söyledi ama akşam baktığımda bu sefer iltihapla beraber kanadığını da gördüm. Daha önceden de kıl dönmesi ameliyatı olmuştum ve aynı olaylar başıma gelmişti. Ne yapmalıyım?

 • Hemoroid İle İlgili Tedavi Gördüm Fakat Tam Olarak Kurtulamadım. Ne Yapmalıyım?

  Selam bende hemoroid hastalığı var. Aynı gün içinde 2 kez tedavi gördüm ama hala kurtulamadım. Makatımda hala 2-3 adet baloncuk şeklinde hemoroid var. Ne yapmamı önerirsiniz veya nasıl bir tedavi önerirsiniz? Teşekkürler.

 • Makatımda Kaşıntı Oluyor ve İç Çamaşırım Sürekli Kirleniyor. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, 2 yıldır makatımda kaşıntı oluyor, tıpkı mantar gibi. Daha önce ayağımda mantar vardı, bu kaşıntı da tıpkı onun gibi. Dışkılamada zorlanıyorum, sızı oluyor ve iç çamaşırım kirleniyor. Fistül olduğunu sanıyorum, sizce nedir?

 • Sol Mememde Kitle Var. Omuzlarımdaki Ağrı ve Kollarımdaki Ağırlık Hissi İçin Ne Yapabilirim?

  Sol mememde kitleler tespit edildi. Kaç gündür omzuma kadar ağrı vuruyor. Kollarım ağırlaşmaya başladı. Bu konu hakkında bilgilendirirseniz çok makbule geçer. İyi çalışmalar saygılarımla.

 • Ameliyat Çeşidini Bilmediğim İçin Şimdiki Doktorum Tedavi Uygulayamıyor. Ne Yapmalıyım?

  Kasık fıtığı ameliyatı oldum ama 14 ay oldu halen aşırı derecede ağrı çekiyorum. Parçalı mı yoksa parçasız mı operasyon geçirdiğimi bilemediğim için şu anki doktorum tedavi uygulayamıyor. Ne yapmam gerek?

 • Kolumun Altında Şişlik Var. Emzirmem İçin Sakıncası Olur mu?

  Merhaba, ben 25 yaşında ve 2 çocuk annesiyim. İlk çocuğumu 2 yaşına kadar emzirdim, 2. çocuğum 1 yaşında ve halen emziriyorum. Doğumumun son ayında, sol kolumun altında bir dolgunluk hissettim. Baktığımda şişlik gibi bir şey vardı. 2 doktora göründüm. İlki yağ dokusu, diğeri meme dokusu teşhisi koydu. Bu durumda emzirmeyi bırakmam doğru olur mu? Ne yapmam gerekir?

 • Kıl Dönmesinde Tek Kök ve Küçük Olduğunda Beklemek mi Gerekir?

  Kuyruk sokumu tarafında tek kök kıl dönmesi var. Yaklaşık 6 aydır var. Doktora gittim tek kök yüzünden ameliyat olmaz biraz daha büyüsün dedi. Bilmek istediğim erken tanı çözüm için daha iyi değil mi?

 • Kıl Dönmesinden Ameliyat Oldum ve O Bölgeden Kan Geldi. Bu Normal mi?

  Merhaba, ben 1 ay önce kıl dönmesinden ameliyat oldum. 15 gün sonra dikişlerim alındı ve bugün itibariyle dikişsiz günüm 15 gün oldu. Dün tuvalet ihtiyacımı gidermek için tuvalete girdiğimde o bölgeden kan geldi, ufak bir delik açıldı. Doktor normal olabileceğini söyledi. Oradan kan gelmesi normal mi?

 • Göğsümü Sıkınca Süt Gibi Bir Damla Geliyor. Ne Yapmam Lazım?

  Merhaba ben 2004 yılında doğum yaptım ve bazen göğsümü sıkınca beyaz süt gibi 1 damla geliyor. Bu tehlikeli midir, bir hekime görünmem gerekir mi? Bana yardımcı olabilir misiniz? Saygılar.

 • 7 Aydır Göğsümde Şişkinlik ve Ağrı Var. Bu Ay Âdetimde Erken Başladı. Bunların Sebebi Ne Olabilir?

  Ben 18 yaşındayım ve yaklaşık 7 aydır sağ göğsümde şişkinlik var. 2 - 3 aydır da ağrılar koluma ve sol göğsüme vuruyor, kalbim sıkışıyor. Nefes almaktan zorlanıyorum ve sağ kolum şişiyor. Bu ay adet dönemim çok erken başladı. Yani 18 gün arayla oldu. Genelde ayda 1 olurdu, bunların nedeni ne?

 • Kasık Arasındaki Çıkan Kitle Ne Olabilir?

  Doktor bey kasık arasında baldır tarafına eğimli ceviz büyüklüğünde, yumurta şeklinde bir cisim çıktı. Acaba ne olabilir?

 • Peptik Ülser ve Reflü Hastasıyım. Sizce Hep Sıvı Diyet Yapmak mı Gerekli?

  Merhaba. Ben 35 yaşında bir bayanım. Yaklaşık 1,5 yıldır mide problemim var. Bu sebeple birçok doktora başvurdum. En son ki tetkikimde peptik ülser ve reflü (aös yetmezliği) denildi. Nexium, motilyum ve gavicon ilaçlarını düzenli olarak kullanıyorum. 3 aydır bu tedaviyi görmeme ve sıvı diyet yapmama rağmen normal yemek yiyemiyorum. Yediğim zamanlar şikâyetlerim geri dönüyor. Sizce hep sıvı diyet yapmak ve bu ilaçları kullanmaya devam etmek mi gerekiyor? Teşekkürler.

 • Göğsümde ve Meme Ucumda Ağrı Oluyor. Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba, 24 yaşında bir bayanım ve evliyim. Göğsümün yan bölgelerine dokunduğumda acıyor. Bazen çarpıntı oluyor, nefesim daralıyor. Meme ucunun altında yoğun ağrı oluyor. Sebebi ne olabilir? Tehlikesi var mıdır?

 • Göğüslerim Aşırı Büyük. Bel ve Boyun Ağrısı Yapıyor. Bunun Tedavisi Nedir?

  Merhaba, 27 yaşındayım. Sorunum, göğüslerimin aşırı büyük olması. Evliyim ve 1 oğlum var. SSK anlaşması ile bu ameliyatı yapan hastane var mı? Bu yüzden bel ve boyun ağrısı çekiyorum, bir de göğüs altında pişik oluyor. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

 • Mide Kanaması Olabilir mi?

  Merhaba, 26 yaşındayım. Geçen sene endoskopi ve kolonoskopi oldum. Helicobakter Pylori, safra reflüsü, gastrit, spastik kolon ve hemoroid teşhisi konuldu. Tedavi gördüm. Şimdi tekrar öğürmelerim başladı. Dün dışkılamada, az miktarda pıhtılı kan geldi. Vitaminden başka ilaç kullanmıyorum. Stresten kaynaklanıyor olabilir mi? Çok kuru yiyecekler tüketiyorum. Mide kanaması olabilir mi? Ağrım yok, kabız değilim. Devam ederse acillik bir durumum olur mu?

 • Sağ Tarafımda Nodül Var ve Ameliyat Olmalıymışım. En İyi Nerede Ameliyat Olurum?

  Hocam bende önce guatr var dediler. Ultrason çekildi, sağ tarafımda 15 20 milim nodül çıktı. Biyopsi yapıldı sonuç; 4 adet yayma preperat tanı tiroid sağ lop lezyon iiab kolloidden fakir hipersellüler yayma follüküler neoplazi ile uyumludur. Sonucuna göre ameliyat dediler, buna göre nerede daha iyi ameliyat olurum? Teşekkürler.

 • Spastik Kolon Hastasıyım ve Dışkılamada Kan Geldi. Ne Yapmalıyım?

  1 sene önce mide ve bağırsak rahatsızlıklarım olmuştu (helicobakter pylori, safra relüsü, gastrit), endoskopi ve kolonoskopi yapıldı, spastik kolon tanısı verildi. Şu an dışkılamada kan geldi pıhtı sonunda 5 damla kadar damlamıştır. Karın ağrım yok, hemoroid olmadığına eminim. Aşırı sıkıntılı bir dönemden geçiyorum şu aralar, fast food tüketiyorum. Ne yapmalıyım?

 • Hemoroidin Ameliyat Olmadan Tedavisi Mümkün mü?

  Hemoroid ameliyatı olmadan tedavisi var mı? Ameliyat olmak şart mı? Uzun zamandır rahatsızım.

 • Sık Sık Tuvalete Gitme İhtiyacı Duyuyorum. Ne Yapmam Gerek?

  Merhaba, ben 20 yaşında bir erkeğim. 5-6 aydır sık sık tuvalete gidiyorum idrar yaparken yanma falan olmuyor. Geceleri de tuvalete çıkmıyorum ama gündüzleri nerdeyse saat başı tuvaletteyim 2 - 3 defa üroloji uzmanı doktora gittim idrar ve kan tahlillerimde, ultrasonda bir şey çıkmadı. Doktor psikolojik dedi ama hastalığım hala aynı. Acaba ne yapmam gerek?

 • Midemde Büyüme ve Sarkma Olduğu İçin Ameliyat Olmam Gerekir mi?

  Merhaba, ben Tokat'ta yaşıyorum. 5 yıldır mide rahatsızlığım var, bu yıl acil olarak tomografi ve endoskopi yapıldı. Sonuçlara göre onikiparmak bağırsağımda iltihap, midemde büyüme ve sarkma olduğu ortaya çıktı ve ameliyat olmam gerektiği söylendi. Ama ben bu fikre sıcak bakmıyorum ve araştırmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olup bilgi verir misiniz?

 • Bağırsaklarım Çok Çalışıyor. Bunun Tiroit ile İlgisi Olabilir mi?

  Merhaba, ben 34 yaşındayım ve bu yazdan beri süren bağırsak problemim var. Çok fazla çalışıyor, yemek yediğimde ağrı ve şişkinlik oluyor ve midem kazınıyor. Çok fazla gaz oluyor. İnternette okudum, bağırsak mantarı diye bir şey var mı? Bir de tiroit hastasıyım, onunla ilgisi var mı?

 • Yürürken Sağ Karın Kısmımda Ağrı Oluyor. Apandisit Olabilir mi?

  Merhaba, hızlı yürürken sağ karın kısmımda iğne batar gibi ağrı oluyor. Apandisitten şüpheleniyorum. Sizce apandisit ağrısı olabilir mi?

 • 2 Gündür Makatımdan Kan Gelmesi Normal mi?

  Merhaba hocam iki gündür bende makattan kan geliyor bu normal midir? Bununla ilgili küçük bir araştırma yaptım ve makattan nedensiz gelen kan bir kanser habercisi olabiliyormuş lütfen beni bu konuda aydınlatın şimdiden teşekkür ederim iyi günler cevabınızı bekliyorum.

 • Meme Ağrısı İçin Hangi Bölüme Başvurmalıyım?

  Mememdeki ağrıdan dolayı hangi bölüme muayene olabilirim bilmiyorum. Aydınlatırsanız teşekkür ederim.

 • Makat Girişinde Sert, Ağrılı Bir Şişlik Var. Bunun İçin Ne Yapılmalı?

  Daha öncede bu sorunu yaşadım doktora gittim. Konulan teşhis abse idi. Makat girişinde ağrılı hafif sert nohut tanesi büyüklüğünde bir şişlik. Şu anda aynı sorunu yaşıyorum fakat bu defa geçmedi aynı zamanda çok feci kaşıntı var.

 • Safra Kesesi Taşı İçin Kapalı Ameliyat Olamıyor muyum?

  Karın ağrısı, mide bulantısı, kusma gibi şikayetlerle doktora gittim. Kolelithiazis teşhisi konuldu. Görüştüğüm cerrah sadece açık ameliyat yaptığını söyledi. Ben kapalı olmak istiyordum. Bu mümkün mü? Açık olursam kaç cm'lik bir yara izim olur? Teşekkür ederim.

 • Hiperplazi Hastasıyım ve Bana Ne Önerebilirsiniz?

  Merhaba. Ben 19 yaşında bir gencim. Yapılan endoskopide hiperplazi saptandı. Tedavi olarak lansor verildi.5-6 aydır ilaç kullanmıyorum. Bu hastalığın tehlikesi var mı varsa nedir, kansere dönüşme aşaması nedir, tedavi yöntemleri nelerdir? Yardımcı olursanız kafamdaki soru işaretleri de çözülür. Şimdiden çok teşekkürler.

 • Duodenit Tedavisinin Etkili Olma Süresi Ne Kadardır?

  Bir kaç gün önce ilaçlı mide filminden sonra duodenit teşhisi konuldu. Spazm giderici bağırsak düzenleyici ve gaz giderici ilaçlarımı 2 gündür kullanıyorum. Henüz rahatsızlığımda düzelme olmadı. Tedavinin etkili olma süresi minimum ne kadardır? İltihap içeren bir hastalık olduğu için soruyorum. Tedavi için antibiyotik kullanmadan bahsettiğim ilaçlarla sonuç alabilir miyim? Teşekkür ederim.

 • Makattan Kan Gelme ve Şişlik Şikayetlerim Var. Ne Yapmamı Önerirsiniz?

  Merhaba, uzun süredir makattan kan gelme sorunum vardı ve büyük tuvaletimi yaparken şişlikler meydana geliyordu. Fakat son 3 gündür geçmeyen çok sert bir şişlik var. Gittiğim ilk doktor trombosit odluğunu ve acilen alınmasını gerektiğini söyledi. Bundan emin olmadığım için başka bir doktora gittim, muayene edildikten sonra hemoroid teşhisi koyuldu ve bir tane meme oluşmuş dedi. Korton ve Doflan 500 ilaçlarını verdi. Şu an bu ilaçları kullanıyorum fakat hala çok sıkıntılıyım. Neler yapmam gerekiyor?

 • Kasık Fıtığında Lazer Tedavi Söz Konusu mudur?

  Merhaba, yaklaşık 14 aydır kasığımda fıtık var. Ameliyat olmayı düşünüyorum. Lazerli dikişlerden bahsediliyor. Bu konu hakkında bilgi verir misiniz?

 • Annemin Karaciğerinde Bir Sorun Çıktı. Hangi Bölüme Başvurmalıyız?

  Selamlar. Annem 60 yaşında. Bulantı, halsizlik gibi rahatsızlıklardan dolayı doktora gittik, bir takım tahliller (kan tahlili) neticesinde karaciğer de bir sorun olduğu anlaşıldı. Karaciğer ultrasonu çekildi, takip yaptırabileceğimiz ve biyopsi ye kadar gidebilecek süreci yaşayabileceğimiz bir yere gidin denildi. Biraz da panikledik açıkçası, bu süreç normal midir? Bir de Ben Çapa' nın hangi bölümünden randevu alabilirim. Saygılarımla.

 • Safra Kesemde ve Karaciğerimde 3 Yerde Taş Varmış. Ameliyat Olmamamda Bir Sakınca Var mı?

  Safra kesemde irili ufaklı çok sayıda taş varmış. Ayrıca karaciğerimde 3 yerde hemanjiom varmış. 1 tanesi safra kesesine çok yakınmış tomografide gözükmüyor. Şu anda ağrım falan yok ama üşütmemeye dikkat ediyorum. Ameliyat olmamamda bir sakınca var mı yoksa hemen ameliyat olmalı mıyım?

 • Ultrason Sonucumdaki Kitle İle İlgili Ne Söyleyebilirsiniz?

  Sağ meme üok arela komşuluğunda 8x5 mm düzgün konturlu iyi ince cidarlı kist izlenmiştir. Sağ aksillada bir 12mm uzun akslı korteks medulla ayrımı yapılabilen benign görünümlü reaktif lenf nodu izlenmiştir. Bu ultrason sonucum. Lütfen beni aydınlatır mısınız? İhmal etmekten korkuyorum.

 • Kıl Dönmesi Ameliyatı Oldum. Patalojiye Gönderilen Parçanın Sonucunu Açıklayabilir misiniz?

  Merhaba ben kuyruk sokumu bölgesinden kıl dönmesi ameliyatı oldum. Patolojiye gönderdiğimiz parçanın sonucunda "içinde kıl bulunan 1,5cm çaplı erimeli lezyon izlendi" yazıyor. Ne anlama geldiğini öğrenebilir miyim?

 • Psikolojik Ereksiyon Sorunu Korkudan Olabilir mi?

  Psikolojik ereksiyon problemi korkudan olur mu? Saygılarımla.

 • Sağ Memede Fibroadenom'a Rastlandı, Önemli Bir Sorun mudur?

  Sağ meme saat 7 areoladan 3 cm uzaklıkta yaklaşık 13 mm çaplı hipoekoik fibroadenom? İzlenmiştir. Bu sizce önemli bir şey mi? Cevap verirseniz memnun olurum.

 • Göğüslerim Çok Büyük ve Bundan Rahatsızım. Ne Yapabilirim?

  26 yaşında ve evliyim 56 kiloyum 155 boyundayım. Fakat göğüslerim pek fazlasıyla büyük ve günden güne büyümekte. Sırtım ve boynum çok ağrıyor, gece uyuyamıyorum. Psikolojim bozuldu dışarıya çıkamıyorum çünkü hiç bir giydiğim bana yakışmıyor. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim, saygılarımla.

 • Guatr Ameliyatı Sonrasında Eklem Yerlerimde Ağrı Olmaya Başladı. Bunun Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba, 9 ay önce guatr ameliyatı oldum ve 6 ay sonra kemiklerimin eklem yerlerinde ağrılar olmaya başladı. Doktorumun paratiroid bezlerini zedelediğini öğrendim. Şu an Leveteron ve kalsiyum ilacı kullanıyorum. Hormon tahlillerimin yanlış gelmesi sonucu, hormonlarımın aşırı düşmesinden kaynaklanan baş ağrısı oluştu. Sizce bu ağrılar hormonların düzene girmemesinden mi kaynaklanıyor?

 • Memenin Taş Gibi Şişmesinin Sebebi Ne Olabilir?

  Hocam eşimin zaman zaman sol memesinin dibi taş gibi şişiyor. Genel cerrahi doktoruna baş vurduk ancak bir şey yok dediler. Ne yapmamız gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Kabızlık Sorunum İlaç Kullanarak Geçiyor, Sürekli İlaç Kullanmalı mıyım?

  Selam ben makatta dolgunluk ve kapanmış görünüyor iki defa ilaç yedim faydası olmadı. Sonra başka bir doktor ilaç verdi onunla rahat dışarı çıktım bir önceki doktor ameliyat olmamı söyledi, hiç olmak istemiyorum. İlaç kullanmayınca yine kabızlık oluyor. Ameliyat olmazsam sürekli ilaç kullanmalı mıyım? Teşekkürler.

 • Apandisit Ameliyatı Olan Bir Kişide Tekrar Sorun Olabilir mi?

  Apandisit ameliyatı olan kişi de Apandisit tekrar oluşur mu? oluşursa ne sıklıkla olur? Teşekkür ederim.

 • Adet Dönemim, Yaptıracak Olduğum Biyopsi Sonuçlarını Etkiler mi?

  Meme biyopsisi için regl döneminde olmamak şartı var mı? Şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.

 • Mamografi Çekimi Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?

  İyi günler ben 29 yaşındayım annem meme kanserinden vefat etti. Ultrasona girmiştim kontrol için fakat mamografi yapmadılar. Meme kanseri belirtileri kol ağrısı yapar mı? Ele bir kitle gelince hemen kontrol yaptırmalı mıyız? Ve mamografi yaşı kaçtır? İyi günler.

 • İki Göğsümde de Fibrokist ve Ağrı Mevcut, Sizin Öneriniz Nedir?

  Yaklaşık 4 yıldır her iki göğsümde de fibrokist var her yıl ultrason çektiriyorum ve her yıl artış ve büyüme oluyor. Benim tek şikâyetim ağrılarımın çok olması en son gittiğim genel cerrah agnucaston tb verdi 3 ay kullan dedi. 2 ay oldu kullanalı ve hala ağrılarım devam ediyor. Ağrılarım en çok göğüs uçlarında ve sağ göğsümün ucu içe gidiyor ve akıntı oluyor. Kendim de eczanede çalışıyorum agnucaston pek mantıklı gelmedi bana. Sizce ne yapmalıyım? Teşekkürler.

 • İdrar Testimin Sonuçları Normal midir?

  İdrar testi yaptırdım; 2-3 eritrosit, 10-15 epitel görüldü. Normal midir? Teşekkür ederim.

 • Safra Kesesinden Ameliyat Oldum Fakat Şikayetlerim Devam Ediyor, Ne Yapmalıyım?

  Merhabalar. Benim sorunum safra kesesi ile ilgili, kapalı ameliyat oldum. 3 ay geçmesine rağmen şikâyetlerim var. Safra kesesinin alındığı bölgede ağrılarım oluyor. Yediklerim dokunuyor, mide bunaltılarım, baş ağrısı oluyor. Nasıl beslenmem gerektiğimi nelere dikkat etmem gerekiyor açıkça bilgim yok. Sizce ne yapmalıyım? Teşekkür ederim.

 • Kıl Dönmesinin İlaç Tedavisi Mümkün müdür?

  Hocam, Kıl dönmesi hastalığı ile karşı karşıyayım. İlaçla tedavisi mümkün müdür? Ameliyat olacaksam da en fazla kaç gün işimden geri kalırım?

 • Koltuk Altımdakiler Beze Olabilir mi?

  Göğüsün koltuk altı kısmında 3 tane bilmediğimiz bir şeyler var. Beze olabilir mi?

 • Püstül Hastalığı Ölümcül müdür?

  İyi günler öğrenmek istediğim konu; acaba püstül hastalığı ölümcül müdür? Yanıtlarsanız sevinirim.

 • Perianal Abse Drene Edilmeden Geçer mi?

  Perianal abse drene edilmeden kendiliğinden veya uygun antibiyotik kullanımıyla geçer mi?

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
Muğla'da Otomobil Çarpışması: 5 Kişi Yaralandı
Muğla'da Otomobil Çarpışması: 5 Kişi Yaralandı
Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi Personelleri Eğitimi Başarıyla Tamamladı
Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi personelleri eğitimi başarıyla tamamladı
BM, İdlib'e 2,5 Ay Sonra İnsani Yardım Ulaştırdı
BM, İdlib'e 2,5 Ay Sonra Yardım Ulaştırdı
Sokak köpeğinin kovaladığı bisikletli çocuk yayaya çarptı
Sokak köpeği bisikletli çocuğu kovalayarak yayaya çarptı
Tosya'da Üç Tekerlekli Elektrikli Motosiklet Kazası: Sürücü Hayatını Kaybetti
Amasya'da minibüs menfeze uçtu, sürücü yaralandı
Diyarbakır'da Yenidoğan Canlandırma Programı Eğitimi Verildi

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

 

[Hata Bildir]