İL İL HASTANELER

NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi

  NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi  
NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi
Hastane Adı: NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi
Telefon: 0(216) 633 06 33
Faks: 0(216) 634 12 50
Adres: Saray Mah. Siteyolu Sk. No: 27
İlçe: Ümraniye
İl: İstanbul
Web Adres: www.npistanbul.com
Harita: NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi Haritası için Tıklayın.

Değerli Dostlar,

Nöropsikiyatri alanında paradigmalar hızla değişiyor. Yeni kavramların, tanı ve tedavi yöntemlerinin ortaya çıkması için soru sorulması gerekir.

İşte Nöropsikiyatri, psikolojik sağlık alanında sizin adınıza bu soruları biz sorduk ve sormaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Bizim insanımızın dünyada var olan gelişmeleri yeni bilgi tanı ve tedavi yöntemlerini en hızlı ve kısa zamanda öğrenmeye ihtiyacı var. Düşünce teknolojisinden söz ediliyor, beyin "Check Up" ile erken tanı amaçlanıyor.

Hekimlikte üç aşama vardır: Tedavi edici hekimlik, erken tanı hekimliği ve koruyucu hekimlik. Tedavi edici hekimlikte teknoloji kullanarak, erken tanı hekimliğinde "Check Up" programı ile ve koruyucu ruh sağlığı hekimliğinde sosyal faaliyetler ile alanında en iyiyi yapmaya çalışıyoruz.

Rahmetli bir hocamız "Aşçının hatasını maydanoz, terzinin hatasını ütü, doktorun hatasını toprak örter" diyerek bize etik ders vermişti. Bizde aynı sorumluluk ve etik duyarlılıkla hareket ediyoruz. Eleştiri ve dilekleriniz bizi daha iyiye götürecektir.

Düşünce teknolojisini kullanarak ve beyin işlevlerini ölçen tedavi yöntemi ile geleceği yakalamak isteyenlere rehber olmak görevimizdir.

İlgilerinize saygılarımla.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan

Anlaşmalı Kurumlar
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]