İL İL HASTANELER

Özel Batman Hastanesi

  Özel Batman Hastanesi  
Özel Batman Hastanesi
Hastane Adı: Özel Batman Hastanesi
Telefon: 0(488) 214 70 77
Faks: 0(488) 214 53 00
Adres: Turgut Özal Bulvarı no:293
İlçe: Batman Merkez
İl: Batman
Web Adres: www.batmanhastanesi.com
Harita: Özel Batman Hastanesi Haritası için Tıklayın.

2005 yılında Batman’ın ikinci özel hastanesi olarak kuruldu. Hastanemizin 4 adet ameliyat salonu olup her an doğuma hazır doğum salonu bulunmaktadır.

ÖZEL BATMAN HASTANESİ bünyesinde ; Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, , Dahiliye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak-Burun-Boğaz, Nöroşirürji (Beyin cerrahisi), Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Biyokimya, Radyoloji bölümleri bulunmaktadır. Hastalarının sağlığı kadar konforuna da büyük önem veren ÖZEL BATMAN HASTANESİ , 4 Suit , 45 normal oda olmak üzere toplam 49 yatak kapasitesine sahiptir.

Modern cihazlarla donanımlı tam teşekküllü laboratuarımızda alanında deneyimli uzman kadromuz ile Özel Batman Hastanesi yönetimi; hizmet sektöründe sınırların olmadığı düşüncesi ile hastane olarak sağlık alanındaki her türlü gelişmeyi yakından takip eder ve son teknoloji ürünlerini Özel Batman Hastanesi bünyesinde kullanımını sağlar. Teknolojik donanımın yanı sıra doktor ve personel kalitesine de büyük önem verir.

 

[Hata Bildir]