İL İL HASTANELER

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi

  Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi  
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
Hastane Adı: Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
Telefon: (0224) 275 75 00
Faks: (0224) 275 75 18
Adres: Kükürtlü Mahallesi Konca Sokak No: 2
İlçe: Osmangazi
İl: Bursa
Web Adres: www.cekirgekalp.com
Harita: Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Haritası için Tıklayın.

Bir gün kalpler heyecanla çarpmaya başladı, kalp hastanesi fikri doğdu. Başlangıç bir arayışın sonucu değildi, kendiliğinden oldu yani spontan gelişti. Bursa'nın adı kalp ile anılacak, kalbin tüm sorunlarını çözüme ulaştıracak ve kalpleri güldürecek bir hastaneye ihtiyacı vardı. Aklın yolu bir iken neden kalbin de yolu bir olmasın diye "Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi" kuruldu. Aritmi kelimesi bir cesaretle, özgüvenle hastanenin ismine eklendi. Aritmiler genelde spontan oluşmakta, kimi zaman bir sevincin, kimi zaman da bir üzüntünün ifadesi olmaktadır.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, kalbin hem korunmasında hemde ortaya çıkan tüm sorunlarının en son teknolojiyi kullanarak modern yaklaşımlarla çözümlenmesinde tek adres olma yolunda en öndedir.

Kalp bir gün spontan olarak atmaya başlar, yıllarca çalışır, birçok zorluklarla karşılaşır ve günün birinde yine spontan olarak yani kendiliğinden durur. İşte kalbin bu yolculuğunda bir ona yardımcı olmak üzere daima yanında olacağız, tüm gücümüzü onun sağlığı için harcayacağız.

 

[Hata Bildir]