İstanbul, Kasev

  Kasev  
Firma Adı: Kasev
Telefon: (0216) 450 59 64
Faks: (0216) 451 06 64
Adres: Marmara Cad. No: 28 Kasev Vakfı Kamil Çetin Oraler Kampüsü Aydıntepe / Tuzla 34948
İl: İstanbul
İlçe: Tuzla
Harita: Kasev Haritası için Tıklayın.

Kasev Hakkında

Sizlere KASEV Vakfımızın WEB sayfasından hitap etmek beni mutlu etti. Web sayfamızın tamamına ulaşıp, baktığınızda Kadıköy Sağlık Eğitim Merkezi Vakfı KASEV’in amaçları, çalışmaları, projeleri, AR-GE çalışmaları, aktüel etkinlikleri ve diğer faaliyetleri konularında pek çok bilgi edineceksiniz.


KASEV Vakfı tamamen gönüllülerin kurduğu benimde 1984-1986 döneminde öncülük ettiğim bir STK’dır. Ülkemizde son verilere göre 80.000 civarında STK bulunmaktadır. Bunların içinde KASEV’in çalışma alanı ve gerçekleştirdiği hizmetlerle çok özel bir yeri olduğunu göreceksiniz.

Bugün 2009 yılı itibari ile 23. yılını tamamladığımız vakfımız 61 kurucusu ve daha sonra katılanlarla birlikte 90’nı bulan mütevellisi ile şeffaf, denetlenebilir, aldığı her kuruşun hesabını verebilen, güvenilen ve yaptığı çalışmalarla yüksek itibar sahibi olan bir kurumdur. Bizler 23 yılda KASEV’i bugünkü çizgisine getirmiş bulunuyoruz. Doğru ve hedefine ulaşan bu çalışmalar KASEV’in itibarını hep yükseltmiştir. Bugüne kadar devletten hiç yardım alamayan arkasında da holding bulunmayan KASEV yalnız ülkemiz saygın kuruluşlarının ve kişilerinin itimadını kazanmakla kalmamış, uluslar arası platformlarda da kendinden söz ettiren farklı bir yere yükselmiştir.
 

Şimdi KASEV’in 25. yılına yaklaşırken; gelecekte, orta-uzun vadede gerçekleştireceği projeleri, inovasyonlarını ve AR-GE çalışmalarını bilimin ışığında akademik düzeyde yeni düzenlemelerle gelecek 10 yıllara hazırlanıyoruz.


Beni bu satırlarda okuduğunuz için teşekkür ederim. Sizden ve sizin dostlarınızdan “insana hizmet ülkeye katkı” sloganı ile sessiz sedasız çalışan KASEV destek katkı ve ilgi bekliyoruz.
Güzel günlerde buluşmak dileğiyle. 
 
 
Kasev Vakfını Tanıyor musunuz?
 
“KASEV” Kadıköy Sağlık Eğitim Merkezi Vakfı bir STK (NGO)’dur. 2009 Kasım ayı itibari ile 23. yılını tamamlamış, kamuya ve ülkemize gönüllü hizmetler sunan örnek bir kuruluş sıfatını kazanmıştır.

Sağlık hizmetleri başta olmak üzere daha sonrada sizlere ayrıntılı biçimde anlatılacağı üzere geniş bir hizmet alanında, büyük çalışmalar yapmış bulunmaktadır. Bu hizmetlerini her geçen gün geliştirerek topluma mal olan bilinen çizgisinde sürdürmektedir.

Bu WEB sayfasında size KASEV’i daha yakından tanıtmak öncelikle de KASEV’in yaşlılık çalışmalarını, sağlıklı yaşlılara ve hasta yaşlılara sunulan güzel hizmetleri özetle anlatmak istedik. Umuyoruz ki bir gönüllü kuruluş olan KASEV’i size sunduğumuz bu bilgilerden okuyarak tanıma fırsatı bulursunuz. Daha geniş bilgiler istiyorsanız, lütfen bizi arayınız. KASEV’in geleceğe dönük projelerini, inovasyonunu, AR-GE çalışmalarını, çok geniş biçimde sizinle paylaşmak görüşlerinizi almak isteriz. Zira KASEV çalışmalarına ilgi duyan herkesin görüşlerine, düşüncelerine, projelerine ve ülke yararına yaptığı hizmetlerde bütün dostlarının desteğine ihtiyaç duymaktadır.


2000’li yıllarda KASEV’in sloganı “İnsana Hizmet Ülkeye Katkı” oldu. Dileriz bu özenli, özverili, çok farklı gerçek gönüllülük anlayışı ve çalışmalarımız ülkemizde başka kuruluşlara da örnek olur.
 

Firma Haritası
Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Hastane.com.tr'nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi ve Facebook.com'daki profilini ilgilendirmektedir.

BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

HASTANE BUL
İl:
İlçe:

DOKTOR BUL
İl:
İlçe:
- Doktora Sor »
- Doktordan Randevu Al »
- Doktor Rehberi »
- En Yakın Doktoru Bul »

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: "Salgının sona erdiği inancı, tedavide elde edilen başarıya güvenerek...
3 Haziran Çarşamba koronavirüs tablosu Türkiye! Koronavirüsten dolayı kaç kişi öldü? Koronavirüs vaka, iyileşen, entübe sayısı ve son durum ne?
39 gün yoğun bakımda tedavi gördü, uyanınca 'kıymalı yumurta' istedi
Türkiye'de koronavirüs salgını ne zaman bitecek? Prof. Dr. Mehmet Ceyhan iki olasılığı paylaştı
Türkiye, koronavirüsle mücadele ederken 7 ilimizde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı patlak verdi
Aylarca gizlenen korona raporu basına sızdı! Binlerce insan boşu boşuna ölmüş
Yaz diyeti ile tatile hazır olun! Yaz diyeti nasıl yapılır?
Yaz için saç bakım önerileri
Küçük Zeynep, Başkan Akın'ın makam aracıyla tedaviye gitti
Bebek gazı nasıl çıkarılır?
Elazığ'da 5 ilçede Korona vakası görülmedi

 

[Hata Bildir]