Çil, Güneş Lekesi Soruları

Çil, Güneş Lekesi Hakkında Kulanıcıların Sorduğu Sorular ve Çil, Güneş Lekesi Sorularına Doktorlarımızın Verdiği Yanıtlar Bu Sayfada. Çil, Güneş Lekesi Soruları ve Doktor Cevaplarına Ulaşmak İçin Tıklayın.

 • Çillerim İçin Ne Önerirsiniz?

  Merhaba iyi günler, ben cilt kanseriyim. Güneş gören yerlerde yoğun şekilde çiller var ve burnumdan alınan biyopsiden sonra ben aldılar ve çil olmayan yerden yama yaptılar. Burnum beyaz, diğer yerler çilli. Görünümden çok rahatsız oluyorum, makyajla kapatıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Nasıl bir çözüm önerirsiniz?

 • Lekelerin Nedeni Krem Olabilir mi?

  Merhaba. Ben 2 ay önce yüzümdeki güneş lekeleri nedeniyle doktora gittim. Acnelyse, Hipokort, Expigment kremlerini 1 ay boyunca kullanmamı söyledi. 1 ay kullandım ve kontrole gittiğimde bana Azelderm diye bir krem verdi, onu da 1 ay kullanmamı söyledi. Azelderm kremi 2 haftadır kullanıyorum ancak lekelerimin üzerinde kılcal damarlar belirginleşmeye başladı. Sizce bunun nedeni bu krem olabilir mi, devam etmeli miyim?

 • Yüzümdeki Lekeler İçin Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, yüzümdeki lekeler için hangi ilacı önerirsiniz? Solecrin güneş koruyucusu kullandım ama fazla yararı olmadı, ben lekelerimin tamamen geçmesini istiyorum. Bilgi verirseniz çok sevinirim.

 • Vitiligo Hastasıyım. Ne Yapmamı Önerirsiniz?

  Merhaba, 2 yıldır Vitiligo hastasıyım. Hastalığımı 1 yıl sonra öğrendim, sık sık hastanelere gittim ve hep olumsuz şeylerle karşılaştım. Psovate Cuvate kremler verildi, düzenli olarak kulandım, fakat hiçbirinden fayda göremedim. Sorum şu; Vitiligo hakkında çalışmalar yapılıyor mu ve bana önerebileceğiniz ilaç var mı? Protopic diye bir ilaç duydum. Kullanmamda bir sakınca var mı? Teşekkürler.

 • Çillerin Tedavisi Var mı?

  Çilleri tedavisi var mı? Varsa lütfen biri söylesin herke yakıştığını söylüyor ama önemli olan benim fikrim.

 • Yeğenim Çilleri İçin Aldığı Kremin Yan Etkileri Olduğunu Söyledi, Sizce Bu Kremi Kullanmalı mı?

  Sayın doktorlarım, yeğenimin yüzünde yaz ve kış olmak üzere çilleri var. Eczaneden expigment adlı bir krem almış ama kullanıcı yorumlarında bazı yan etkilerinin olduğunu okumuş. Yeğenim erkek ve 16 yaşında. Bu kremi kullansın mı yoksa başka bir ilaç önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

 • Göz Altı Morluklarının Sebebi Nedir?

  Merhaba, göz altlarımda halka şeklinde morluk var. Yorgun olunca daha da belirgin oluyor. Yazın güneşte de artıyor. Nedenini öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

 • Cilt Sorunları Dövme Yaptırmama Engel midir?

  Merhabalar, çoğu şeye alerjim var, bunlardan bazıları güneş ve kokular. Güneş bende beyaz lekeler oluşturdu, önceden benlerim vardı ama artık onların yerine beyaz lekeler var. Asıl sormak istediğim; Kalıcı dövme yaptırmak istiyorum ama cilt alerjisi olduğundan korkuyorum. Bu cilt sorunları dövme yaptırmama engel midir acaba? Teşekkürler

 • Ellerimde Beyaz Lekeler Çıkıyor. Ne Yapmalıyım?

  İyi günler, ellerimde beyaz lekeler çıkıyor. Bazen görünüyor, bazen kayboluyor. Bu olay saniyeler içerisinde ve sürekli gerçekleşiyor. Bir cilt doktoruna gittim, büyütülücek birşey yok dedi ama sedef hastalığı varsa diye korkuyorum. Ayaklarımda da hafif hafif görülmeye başladı. Lütfen beni bilgilendirir misiniz? Teşekkürler.

 • Alnımda Güneşten Dolayı Lekeler Oluşuyor. Ne Yapmamı Önerirsiniz?

  Merhaba, 35 yaşındayım. Karma bir cildim var, yani T bölgesinde yağlanma oluyor. Sorunlu bir cilt değil, sivilcem yok. 2 seneden beri, alnımda güneşten oluşan lekelenme oldu. Doktora gittim, sadece Tretin ve Expigment adında iki krem verdi. Kullandığımda lekenin rengi açıldı, fakat güneşle birlikte belirginleşiyor. Bitkisel içerikli ürün kullanmak istiyorum. Ne önerirsiniz?

 • Sivilce Problemim İçin Ne Yapmamı Önerirsiniz?

  Merhaba, benim ciddi bir sivilce problemim var. Cildiyeye gitmeme ve tedavi görmeme rağmen bir sonuç alamadım. Bana yardım ederseniz çok sevinirim. Çünkü çok mutsuzum. Ne yapmalıyım?

 • Sedef Hastalığı İçin Bir İğne Var mı?

  Merhaba, sedef hastalığı ile ilgili bir iğne olduğunu duydum ve bunun gerçekten de hastalığı geçirdiğini ve daha uzun süre ortaya çıkmadığını söylüyorlar. Böyle bir şeyin var olup olmadığını ve adını rica etsem beni bilgilendirir misiniz?

 • Sivilcelerimden Nasıl Kurtulabilirim?

  Sivilcelerin giderilmesi için neler yapılmalı? Krem ya da doğal yollu, evde sivilceleri gidermek için bir şey yapılabilir mi?

 • El Bileğimde Lekeler Belirdi. Bunlar Ne olabilir?

  Merhaba, son günlerde el bileğimde, 6 adet kahverengi, belirli bir şekli olmayan lekeler belirdi. Bu lekeler ne olabilir?

 • Göğsümün Üzerinde Lekeler ve Kıllar Oluştu. Bunun Tedavisi Var mıdır?

  Merhaba, 25 yaşındayım. İki göğsümün arasında 5 yıl önce küçük lekeler olmaya başladı. Daha sonra bu lekeler giderek çoğaldı. Bugün sağ omzuma ve boynuma doğru sağ göğsümün üzerini kapladı. Üzerinde de kalın kalın kıllar belirdi. Bunun tedavisi var mıdır?

 • Cildimde Kahverengi Lekeler ve Sivilceler Var. Bunun Tedavisi Var mı?

  Merhaba, benim cilt problemim var. Cildimde kahverengi lekeler var ve sivilceler de lekeye dönüşüyor. Bunun tedavisi var mı?

 • Hangi İlaçların Alerji Yaptığını Nasıl Anlayabilirim?

  Ellerimde ayaklarımda kırmızı benekler oluştu. Daha önce hastanelere gittim tüm tetkikler yapıldı. Tüm tetkikler temiz çıktı. İlaç alerjisi dediler fakat hangi ilaçlar dokunduğunu testlerden belli olur fakat oda bizde yok dediler. Hangi ilaçların dokunduğunu test yaptırmak istiyorum. Gazi hastanesinde var mı öyle bir şey?

 • Cildimdeki Lekeler Çil mi Değil mi Bilmiyorum, Bunlar İçin Ne Yapabilirim?

  Ben 18 yaşındayım ve cildimde çok leke var. Çil mi diğer lekeler mi olduğunu bilmiyorum ve herkes beni hor görüyor. Ne yapmalıyım?

 • Sivilce Lekeleri Lazerle Tedavi Edilebilir mi?

  Merhaba, yüzümde sivilcelerden kalma cilt lekeleri ve ayrıca çiller bulunmakta. Bunlar için lazer tedavisi olmayı düşünüyorum ama herhangi bir zararı olur mu bilemiyorum. Tedaviden sonra tekrar leke oluşur mu? Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca cilt soyma işlemi de farklı bir tedavi türüymüş sanırım, bu konuda da bilgilendirilmek isterim.

 • Çil ve Sivilcelerden Kurtulmam Mümkün mü?

  Cildim devamlı sivilceli. Yüzümde sivilce ve çiller var. 2 yıl akne tedavisi gördüm ama bir faydası olmadı. Bunlardan nasıl kurtulabilirim?

 • Cildimdeki Lekeler İçin Ne Önerirsiniz?

  Merhaba, cildimde aşırı güneş lekesi, sivilce ve sivilce lekeleri var. Bu beni çok rahatsız ediyor. Bu konuda ne önerirsiniz?

 • Güneş Lekeleri Nasıl Tedavi Edilir?

  İyi günler, cildimde güneş lekesi var ve ne kullandıysam geçmedi. Bu konuda ne yapmamı önerirsiniz?

 • Kahverengi Lekelerin Çözümü Nedir?

  Yüzümde bu yaz kahverengi lekeler oluştu. Özellikle elmacık kemiklerimin üstünde ve dudaklarımın üstünde. Bunun nedeni nedir ve nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

 • Yüzümdeki Güneş Lekeleri İçin Ne Yapabilirim?

  Merhaba, yüzümde güneş lekeleri çıktı. Doktora gittim ve bir şey yapamayacağını söyledi. Çok kötü görünüyorlar. Ne yapabilirim?

 • Çillerin Tedavisi Var mıdır?

  Merhaba, çillerim var. Bunun tedavisi var mı?

 • Güneş Lekelerinin Tedavisi Var mı?

  Merhaba, yanaklarımda ve bıyık kısmımda güneş lekeleri var. Kahverengi tonunda ve ciddi anlamda rahatsız ediyor. Güneş lekelerinin tedavisi var mıdır? Ne kadar sürede ten rengim açılır ve bundan kurtulabilirim?

 • Çillerden Nasıl Kurtulabilirim?

  Merhabalar ben 30 yaşında bir bayanım. 10 yaşından beri yüzümde ve kollarımda çiller var. Sokağa çıkamayacak dereceye geldim. Denemediğim yöntem kalmadı. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

 • Cilt ve Sivilce Lekeleri Nasıl Tedavi Edilir?

  Merhaba, benim cildim karma bir cilt ve yüzümde çok fazla cilt lekeleri, sivilce lekeleri var. Bunun için ne yapmalıyım? Bana etkili bir ilaç önerebilir misiniz?

 • Yüzümdeki Güneş Lekeleri İçin Krem Kullandım, Faydasını Göremedim. Ne Yapmalıyım?

  Selam, ben 20 yaşında genç kızım. Yüzümde güneş lekeleri oluşmaya başladı, doktora gittim. Krem kullandım ama hiç bir faydası olmadı ve bu görüntüm beni çok rahatsız ediyor. Bilgi verir misiniz?

 • Güneş Lekelerinden Kurtulmak Mümkün mü?

  Bir kaç yıl önce yüzümde güneşte fazla kaldığım için lekeler oluştu. Bu yıl ise daha da arttılar. Lekeleri geçirebilmem için yöntemler hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 • Çillerimden Nasıl Kurtulabilirim?

  Yüzümde çiller var. Bunlardan nasıl kurtulabilirim?

 • Lekeler İçin Ne Önerirsiniz?

  Cildimde lekeler var, 24 yaşındayım. Bunlar için ne önerirsiniz? Teşekkürler.

 • Güneş Lekeleri Nasıl Geçer?

  Omuzlarımda ve yüzümde güneş lekeleri var. Bunlardan kurtulabilmek için bir jel uyguluyorum ama geçmiyor. Ne yapabilirim?

 • Güneş Lekeleri İçin Ne Önerirsiniz?

  Merhaba, cildimde aşırı derecede güneşten dolayı lekeler olmaya başladı. Kıbrıs'ta yaşıyorum, güneş çok fazla etkiliyor. Bana önerebileceğiniz doğal ya da başka bir ürün var mı?

 • Güneşten Kaynaklanan Lekeler Nasıl Tedavi Edilir?

  Merhaba, cildimde güneşten kaynaklanan lekeler var. Bu lekeler için etkili ve kalıcı bir çözüm arıyorum. Ne yapabilirim?

 • Hepatit B Taşıyıcısıyım. Doğumdan Sonra Oluşan Lekeler Karaciğerden Kaynaklanıyor Olabilir mi?

  Merhaba, ben Hepatit B taşıyıcısıyım. Bu durumu gebeliğim esnasında öğrendim. Bebek doğar doğmaz aşılandı. Onda bir sorun yok fakat bana bu konuyla ilgili hiç bir şey yapılmadı. Şimdi ben karaciğer kanseri veya siroz mu olacağım? Bunu önlemek veya gelişmesini durdurmak mümkün değil mi? Şuan bir rahatsızlığım yok fakat korkuyorum. Bir de doğumdan sonra aşırı lekeler oluştu, güneş ve doğum lekesi deniyor. Bu karaciğerden geliyor olabilir mi?

 • Çilli Yüzüm İçin Ne Yapabilirim?

  Çilli yüze neler yapabilirim?

 • Çillerim ve Siyah Noktalarım İçin Ne Yapabilirim?

  Cildimdeki çillerden nasıl kurtulurum, ayrıca siyah noktalardan? İlaç kullandım, geçmedi. Ne yapmalıyım?

 • Güneş Lekelerinden Kurtulmam İçin Bir Yöntem Söyler misiniz?

  Sırtımda güneş lekeleri var ve ne olursa olsun kurtulmak istiyorum. Bana yöntem söyler misiniz, ne yapmayım?

 • Güneş Lekeleri İçin Lazerle Tedaviyi Önerir misiniz?

  Merhaba, benim cildimde güneş lekeleri var. Güneşe karşı alerjim var ve beyaz tenliyim. Geçtiğimiz Şubat ayının başında dermatologum bana Cozmelan tedavisi uyguladı. Zor ve zahmetli bir süreç oldu benim için, iş hayatımı bile etkiledi. Tedavi sürecinde 4 ay dışarı çıkmadım, görüntüden dolayı. Yüzüm turuncu renkte ve çok kötü görünüyordu, tedavi bitmesine rağmen istediğim sonucu alamadım. Bana önerebileceğiniz kesin bir çözüm var mı? Uygulaya bileceğim, ayrıca lazerle olan leke tedavisini önerir misiniz? Cozmelan tedavisinden sonra lazer tedavisi görmemde bir sakınca var mı? Bana radikal bir çözüm önerirseniz çok sevinirim.

 • Yüzümdeki Lekelerden Kurtulmak İçin Nasıl Tedavi Olmalıyım?

  Merhaba, ben yüzümdeki lekelerden kurtulmak istiyorum. 21 yaşında bir bayanım. Yüzümdeki lekelerden dolayı dışarı çıkmak istemiyorum. Nasıl tedavi olmalıyım?

 • Yüzümdeki Lekeler İçin Ne Yapmalıyım?

  Yüzümdeki lekeler için ne yapmalıyım?

 • Çillerden Kurtulmak Mmkün mü?

  Çillerimi gideremiyorum, bu da moral bozukluğu yapıyor. 20 yaşındayım. Bazen aynaya bakmak istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Güneş Lekeleri Nasıl Tedavi Edilir?

  Güneş lekeleri nasıl tedavi edilir, nereye başvurmalıyım?

 • Lazer Tavsiye Eder misiniz?

  Cildimde güneş lekeleri ve sivilceden kaynaklanan siyah benler oluştu. Bunlar için ne yapmam gerekir, nasıl bir tedavi uygulanması lazım? Cildiye doktoruna gittim, verdiği kremler çözüm olmadı. Daha etkili bir yol varsa bana yardımcı olur musunuz? Lazer yaptırmak istiyorum aslında ama siz ne tavsiye edersiniz?

 • Sivilcelerden Dolayı Oluşan Lekelerden Nasıl Kurtulabilirim?

  Merhaba, benim cildim karma. 1 aydır yüzümde lekeler oluşmaya başladı. Bunlar, sivilcenin arkasından oluşan, siyah siyah lekeler. Doğal olan bütün herşeyi kullandım ama hiç bir çare etmedi. Ne yapmamı önerirsiniz?

 • Kremler Yüzümdeki Lekeleri Geçirmedi. Ne Yapabilirim?

  Merhaba, bıyık bölgesinde sir ağdadan oluşan koyu kahverengi yanık lekesi var, güneş gördükçe koyulaşıyor. Bir çok krem kullandım ama aynı şekil leke duruyor. Burun üstünde de, tüy sarartıcının oluşturduğu leke var. Bunlardan kurtulmam mümkün mü?

 • Yüzümdeki Doğum Lekelerinden Bir Türlü Kurtulamadım. Ne Yapabilirim?

  Merhaba, ben 28 yaşındayım ve bekarım. Yüzümde doğum lekelerine benzer lekeler var. Bunların güneşten olduğunu söylüyorlar ama ben adet düzensizliği için Diane ve Yasmin isimli ilaçlardan kullandım. Bunlardan olabileceğini de söylüyorlar. 5 seans lazer, 2 kez de kimyasal peeling yaptırmama rağmen iyileşme yok. Lekelerim yazın daha belirgin hale geliyor, kışın yok oluyor. Bu durumdan çok rahatsızım. Bu konuda ne yapabileceğim konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar.

 • Yüzümdeki Çiller İçin Ne Yapmalıyım?

  Yüzümde çil ve ben çok olduğundan dışarı çıkamıyorum. Bunun geçmesi için ne yapmamı önerirsiniz?

 • Kızımın Yanağında ve Bileğinde Kaşıntısız, Kırmızı Halkalar Oluştu. Ne Yapmamız Gerekir?

  Merhaba, 18 aylık bir kızım var. Yaklaşık 8 ay önce, sabah kalktığında, sağ yanağında 4 adet, sağ bileğinde 2 adet olmak üzere, pire ısırığına benzeyen, kabarık olmayan, yuvarlak, kaşıntısız, kırmızı halkalar oluştu. 10 gün sonra bu lekeler kabardı ve çapları genişledi. Gittiğimiz cildiye doktoru, bunun haşere alerjisi olduğunu, önemli olmadığını söyledi ve bir takım kortizon içerikli kremler verdi ama bir faydası olmadı. Şimdi bu lekeler zaman içinde kayboluyor (aynı sivrisinek ısırığı gibi) ama zaman içinde hepsi olmasa da bir kısmı yine aynı yerinden kızarıp kabarıyor. Yine götürdüğümüz bir cildiye doktoru, bunun damar beni olduğunu ve geçeceğini söyledi ama biraz araştırınca kızımın lekelerinin bu hastalığa uymadığını gördüm, kafamız iyice karıştı. Bu konuda ne yapmamız gerekiyor?

 • Yüzümdeki Güneş Lekeleri İçin 2 Yıl Tedavi Gördüm Fakat Sonuç Alamadım. Ne Yapmalıyım?

  Yüzümde güneş lekeleri var. 2 sene tedavi gördüm ama geçmediler, sadece biraz azaldılar. Tamamen geçmesi için ne yapabilirim?

 • Çillerim Psikolojimi Çok Bozuyor. Nasıl Kurtulabilirim?

  Merhaba, benim cildimde acayip çil var ve nasıl kurtulacağımı bilmiyorum. Bu durum psikolojimi de bozdu. Yardımcı olusanız sevinirim.

 • Yüzümde Oluşan Lekelerin Tedavisi Var mı?

  Yüzümde yaklaşık 2 ay içerisinde leke oluştu, yanaklarımın üst tarafında, sanki bazen koyulaşıyor ve bu çok sinir bozucu. Ne yapmam gerekli bu lekeleri yok edebilmek için? Ben henüz 24 yaşındayım, bazen çıldıracak gibi oluyorum. Bunun sebebi nedir acaba?

 • Güneş Lekeleri Tedavisi Nasıl Olmalıdır?

  Güneş lekeleri, benlerin tedavisi mümkün mü? Tedavi süresi, şekli ve maliyeti hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

 • Annemin Vücudunda Aşırı Kaşıntı, Kabartılar, Şişlikler ve Kızarıklıklar Var. Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba, 2 yıl önce annemin el ve ayaklarında başlayıp, daha sonra vücudunun çeşitli yerlerine yayılan aşırı kaşıntı, kabartılar, şişlikler, kızarıklıklar oluşmaya başladı. Bu kabarıklıklar 24 saat içinde sönüyor. Doktorlara gitti, birçok tahliller yapıldı ama bir sonuç bulunamadı. Sebebi ne olabilir, neler yapmalıyız?

 • Bebeğimin Vücudunda Hafif Kızarık Pürüzler Çıktı. Krem Uygulamak Doğru Olur mu?

  Merhaba, 4 aylık bir bebeğim var. 3. ayında yanağında minik bir kızarıklık vardı, doktorumuz egzama olabileceğini söyledi ve bir krem verdi. Her gün değil, belli aralıklarla sürdüm ve geçti. Yüz, el ve ayaklarında bir sorun yok, ama sırtında, kol ve bacaklarında, yanağındakine pek benzemeyen türden hafif kızarık, çok belirgin olmayan (banyodan sonra daha belirgin oluyor) hafif pürüzler çıktı. Gözlemlediğim kadarıyla oğlumu rahatsız etmiyor yani herhangi bir huysuzluğu yok. 2-3 günde bir, çok az miktarda verilen kremden uyguluyorum. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Ne yapmam gerektiği konusunda bilgi verebilir misiniz?

 • Yeğenimin Yanaklarında, Kol ve Ellerinde Yaralar Çıktı ve İzleri Kaldı. Ne Yapabiliriz?

  Merhaba, 3 ay önce, 12 yaşındaki yeğenimin yanaklarında güneş uçuğu denilen hastalık meydana geldi. Doktora götürdük. Asiviral ve Aerius ilaçlarını kullanmamızı istedi. Daha sonra kollarında ve ellerinde de çıkmaya başladı ve bu yaraların kahverengi izleri kaldı. Ne yapmamızı önerirsiniz?

 • Siyah Nokta, Çil ve Lekelerden Nasıl Kurtulabilirim?

  Yüzümde siyah nokta, çil ve leke var. Bunları nasıl yok edebilirim?

 • Siyah Nokta, Çil ve Lekeler Yok Olur mu?

  Sayın doktorum lütfen bana bir yol gösterin. Yüzümde çok sayıda siyah nokta, çil ve leke var. Bunları nasıl yok edebilirim? Bunlar yüzünden bunalıma giriyorum, insanlara davranışım değişti. Ne önerirsiniz?

 • Yüzümdeki Siyah Noktalar İçin Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, yüzümde siyah nokta, çil ve lekeler var. Tedavisi var mı? Ne yapmalıyım?

 • Yüzdeki Çilleri Nasıl Tedavi Edebiliriz?

  Merhaba, yüzdeki çilleri nasıl tedavi edebiliriz?

 • Cildim Çok Bakımsız ve Siyah Benekler Var. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, cildimde siyah benekler var ve çok bakımsız. Ne yapmalıyım?

 • Yüzüm Çok Kuru ve Çillerim Var. Ne Yapmamı Önerirsiniz?

  Yüzümdeki kalıcı çiller için ne yapmalıyım? Ne kullandıysam gitmiyor. Yüzüm çok kuru ve pullanma meydana geliyor. Ne önerirsiniz? Teşekkürler.

 • Cildim Çok Parlıyor ve Lekelere Elverişli. Ne Yapmamı Önerirsiniz?

  Merhaba, cildim çok parlıyor ve lekelere elverişli. Güneş koruyucu kullanmama rağmen lekelerimden kurtulamadım. Ne yapabilirim?

 • Koyu Güneş Lekelerini Nasıl Yok Edebilirim?

  İki sene önce kollarım güneşten yanmıştı. Bir kısmının derisi soyuldu, bir kısmı da kaldı. Daha sonra derisi soyulmayan kısım leke olarak kaldı. Bunun için hem ilaç hem de çeşitli kozmetikler kullandım ama hiçbir faydası olmadı. Aynı zamanda ellerimde de koyu lekeler var. Bunları yok etmek için ne yapmalıyım?

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
Muğla'da Otomobil Çarpışması: 5 Kişi Yaralandı
Muğla'da Otomobil Çarpışması: 5 Kişi Yaralandı
Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi Personelleri Eğitimi Başarıyla Tamamladı
Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi personelleri eğitimi başarıyla tamamladı
BM, İdlib'e 2,5 Ay Sonra İnsani Yardım Ulaştırdı
BM, İdlib'e 2,5 Ay Sonra Yardım Ulaştırdı
Sokak köpeğinin kovaladığı bisikletli çocuk yayaya çarptı
Sokak köpeği bisikletli çocuğu kovalayarak yayaya çarptı
Tosya'da Üç Tekerlekli Elektrikli Motosiklet Kazası: Sürücü Hayatını Kaybetti
Amasya'da minibüs menfeze uçtu, sürücü yaralandı
Diyarbakır'da Yenidoğan Canlandırma Programı Eğitimi Verildi

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

 

[Hata Bildir]