Excimer Lazer Soruları

Excimer Lazer Hakkında Kulanıcıların Sorduğu Sorular ve Excimer Lazer Sorularına Doktorlarımızın Verdiği Yanıtlar Bu Sayfada. Excimer Lazer Soruları ve Doktor Cevaplarına Ulaşmak İçin Tıklayın.

 • Lazer Tedavisini Tavsiye Eder misiniz?

  Lazer tedavisini tavsiye ediyor musunuz?

 • Yüzümdeki Ayva Tüyler İçin Hangi Yöntem Uygulanır?

  Merhaba, yüzümde ayva tüyleri var. Hangi lazer veya epilasyon cihazı yüzüm için uygulanır ve tedavi için nasıl bir yön çizmeliyim? Şimdiden teşekkürler.

 • Kardeşimin Tedavisi İçin Ne Önerirsiniz?

  Kardeşim kalp ameliyatı oldu. Yoğun bakımdan çıktıktan sonra herhangi bir problemi yoktu. Boyuna bağlı atar damara takılmış aletleri çıkardıkları zaman kötü oldu. Bunlar çıkarılırken beyne pıhtı gitmiş. Şu an el ve ayaklarında istem dışı hareketler oluyor, kendini tutamıyor. İlaç tedavisine başlandı. Lazer olunabilir mi? Nasıl çözülür?

 • Bıyık Bölgemdeki Leke İçin Ne Yapmamı Önerirsiniz?

  Merhabalar, benim uzun zamandır bıyık bölgemde kahverengi leke var ve çok rahatsız ediyor. Dermatoloji uzmanına gittim, ilaç kullandım fakat sonra istemeden bıraktım. Yardımcı olursanız sevinirim. Ne yapmalıyım?

 • Diş Eti Rahatsızlığımın Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba, yaklaşık 8 Senedir diş eti rahatsızlığım oluşmakta. Diş etlerimde kararma var, bir kaç defa lazer ile aldırmama rağmen tekrardan yenileme yapıyor. Şimdi dudaklarıma kadar kararma yaptı, lekeler oluştu. Neden kaynaklanıyor acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Tüylenmenin Sebebi Ne Olabilir?

  TSH 2,21, Prolaktin 16,48, FSH 6,70, LH 3,86, Estradiol 36. Tüylenme problemim var. Kadın doğum doktoru bu sonuçlara baktı, az da olsa bir düzensizlik var, endokrinolojiye başvurursanız iyi olur dedi. O nedenle size danışıyorum. Bu değerler doğrultusunda hormonlarda bir sorun mu var? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

 • Zaman İçinde Büyüyen Benler İçin Nasıl Bir Yol İzlenmeli?

  İyi çalışmalar, boyun kısmımda önce küçük benler çıktı. Sonra bu benler zaman içinde büyümeye başladı. Şu an abartılacak kadar büyük değiller ama risk teşkil edip etmediği konusunda endişeliyim. Bu konuda nasıl bir yol izlemem gerektiğini yazarsanız sevinirim.

 • Kuyruk Sokumu Ağrısı İçin Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, 1 yıldır kuyruk sokumu kemiğimde hem ağrı, hem de batma var. Sadece simitle oturabiliyorum. Bir kaç tedavi yolunu denedim ama hiç bir gelişme yok. Lazerle tedavi olunuyor diye duydum, sizin görüşlerinizi almak istiyorum.

 • Kolumdaki İzin Yok Olması Mümkün müdür?

  İyi günler hocam. Kolumda Scar izi var. Bunun yok olması söz konusu mu? Ayrıntılı bilgi alabilir miyim lütfen? Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

 • 18 Yaşında Lazer Epilasyon Yaptırmak Doğru mu?

  Merhabalar, benim 18 yaşında bir kızım var. Bize göre normal ama kendisi istenmeyen kılların fazla olduğunu ve lazer epilasyon yaptırmak istediğini söylüyor. Sizce bu yaşlardaki kızların lazer epilasyon yaptırmaları ne kadar doğru?

 • Sivilceler İçin Ne Önerirsiniz?

  Merhabalar, benim sorunum sırt, göğüs, boyun ve yüzümde sivilceler var. Bu zamana kadar hiç geçtiklerini görmedim. Yaşım 23 ve çok rahatsız olmaya başladım. Arkadaşım Roaccutane diye bir ilaç kullanmış. Ben de kullansam faydası olur mu?

 • Doğum Lekesinin Lazerle Tedavisi Mümkün mü?

  İyi günler, kızımın burnunda doğum lekesi var, koyu kahverengi ve hafif tüylü. Doktora gittik ve lazer tedavisi önerdi. Kızım henüz 4 yaşında. Tedavisi mümkün mü?

 • Vücudumdaki Kıllanma için Ne Önerirsiniz?

  Bende saç dökülmesi, yüzümde akne, kıllanma ve adet düzensizliğim var. Kıllanma olan bölgelerim bacaklarımın üst tarafı, kollarımın üst tarafı, areola etrafı, göğüs arasındaki boşluk ve göbek bölgesi. Ne önerirsiniz?

 • Kıllanma Problemimden Nasıl Kurtulabilirim?

  Hocam ben 16 yaşında bir kızım. Bende adet düzensizliği, kıllanma, yüzümde akneler bulunuyor ve ben bu durumdan şikayetçiyim. Kıllanmam yüzümde, yanaklarımda, boynumda ve göbek bölgemde var. Nasıl kurtulabilirim?

 • Basur İçin Ameliyat Olmak Şart mı?

  Selam hocam, ben 1 sene öncesinde basur dolayısıyla tedavi görmüştüm. Kanama yok ama arada bir makat bölgesinde meme oluşuyor, bir müddet sonra iyileşiyor. Yaklaşık 4 gündür tekrar nüksetti ve ağrı yapıyor. Doktora gittim, krem ve hap verdi, ancak istersen ameliyatla alabilirim dedi. Bu durumda ameliyat olmak şart mı, yoksa bu durum geçici bir durum mu? Bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Vücudumdaki Lekeler Lazer Tedavisiyle Giderilir mi?

  Küçük yaşlarda geçirmiş olduğum alerji sonucu vücudumda bazı kırmızı lekeler oluştu ve geçmedi. Bu lekeler, günümüz teknolojisi olan lazer tedavisiyle giderilebilir mi?

 • Dövmelerimi Nasıl Çıkatabilirim?

  Dövmelerimi nasıl çıkartabilirim? Yardımcı olur musunuz?

 • Varis Rahatsızlığım İçin Hangi Tedavi Yöntemini Önerirsiniz?

  Merhaba, ben 32 yaşında, turizmde yiyecek içecek departmanında çalışan biriyim ve varis rahatsızlığım var. Askerde ameliyat oldum ama halen rahatsızlığım devam etmekte. Bir kaç doktora gittim ve çelişkili cevaplar aldım ve karar veremedim. Tekrar ameliyat mı, lazer mi, iğne tedavisi mi uygun olur? Beni bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılar ve kolay gelsin.

 • Yüzümdeki Siyah Benleri Nasıl Yok Edebilirim?

  Merhaba, yüzümdeki siyah benleri nasıl yok edebilirim? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

 • Çift Rahmim Var ve Gebe Kalamıyorum. Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba, ben 28 yaşındayım. Yaklaşık 10 ay önce çikolata kistinden lazerli ameliyat oldum. Doktor göbekten iğne yapıp, 5 ay geçici menapoza soktu ve ilk adetimi 3 ay önce oldum. Adetlerim çok düzenli ama gebe kalamıyorum. Doktor bana çift rahmim olduğunu ancak bunun bir sorun yaratmayacağını söylemişti. Hamile kalamamamın nedeni ne olabilir?

 • Annem Şeker Hastalığından dolayı Görme Kaybı Yaşıyor. Ne Yapabiliriz?

  Merhabalar, annem 64 yaşında ve şeker hastalığından dolayı görme kaybı yaşıyor. Daha önce iki gözüne de lazer tedavisi yapıldı ve Aldasun iğne vuruldu. Ama pek bir faydasını göremedik. Neden böyle oluyor? İyiye değil, kötüye gidiyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 • El ve Ayak Tırnaklarımdaki Mantar İçin Lazer Tedavisi Uygun Olur mu?

  Selamlar, böyle bir hizmet sunduğunuz için siz hekimlerimize çok çok teşekkür ederim. Benim el başparmak ve ayak tırnaklarımın bazılarında uzun süredir mantar var. Ayrıca Hepatit B taşıyıcısı olduğum için ilaç tedavisine pek yanaşmıyorum. Ancak lazer yöntemiyle de mantarın tamamen tedavi edildiğini duydum. Bu konu hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Kesin çözüm müdür? Bir de önerebileceğiniz bir yer var mıdır?

 • Yüzümdeki Beni Nasıl Aldırabilirim?

  Merhabalar, yüzümde kahverengi bir ben var. Ara ara kaşıntı ve kızarıklık oluyor. Ayrıca kötü görüntüsünden dolayı aldırmak istiyorum. Bilgilendirirseniz çok sevirim. İyi günler.

 • Yüzümdeki ve Sırtımdaki Sivilcelere Nasıl Çözüm Bulabilirim?

  Merhaba, yüzümde ve sırtımda sivilceler çıkıyor. Ne denediysem çözüm bulamadım ve çok fazla iz var. İzlerin geçmesini istiyorum. Nasıl çözüm bulabilirim? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

 • Kahverengi Benimden Nasıl Kurtulabilirim?

  Merhaba, alnımda, kaşlarımın ortasında yaklaşık toplu iğne başı kadar kahverengi bir ben var. Yaklaşık 5,5 aydır aşırı derecede kaşınıyor. 2 tane cilt doktoruna gittim. Akne için Roacctane ilacını verdiler. Ancak benimin kaşıntısına çözüm bulamadık. Benimi aldırmayı düşünüyorum ama doktorum Roaccutane ilacının iyileşme sürecini etkileyebileceğini söyledi. İlaç bitince yüzümdeki lekeler kalır mı? İyi çalışmalar.

 • Yüzüm Çok Solgun. Yüzüme Renk ve Canlılık Gelmesi İçin Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, benim problemim cildim ile ilgili. Yüzüm çok solgun ve renksiz duruyor. Tabiri yerindeyse kara sarı gibi. Bir çok test yaptırdım. Kan testi, biyokimya testi olumlu çıktı. Kansızlık ve vitamin eksikliği olmadığını söylediler. Çok ta iyi beslenmeme rağmen, cildim niye böyle? İçkim ve sigaram da yok. Ayrıca yüzümde sarkmalar var. Yaşım 30. Doktor botoks yaptırmamı söylemişti. Yüzüme renk ve canlılık gelmesi için ne yapmalıyım, neler yemeliyim, hangi vitaminleri almalıyım?

 • 5 Yıldır Geçmeyen Sivilce İzleri İçin Ne Yapmalıyım?

  İyi günler, benim yüzümde 5 yıldır sivilce izleri var. Bu izler sadece kızarıklıktan ibaret ve hiç gitmiyor. Çirkin bir görüntü veriyor, çok huzursuzum. Birkaç kez doktora gittim ama nafile. En son Tretin adlı krem tavsiye edildi. Sizce bu benim şikayetime iyi gelebilir mi? Yüzümdeki deriyi soyuyor. 1 ay oldu ama pek bir ilerleme olmadı. Devam edeyim mi, yoksa bırakayım mı?

 • Göğsümün Üzerinde Lekeler ve Kıllar Oluştu. Bunun Tedavisi Var mıdır?

  Merhaba, 25 yaşındayım. İki göğsümün arasında 5 yıl önce küçük lekeler olmaya başladı. Daha sonra bu lekeler giderek çoğaldı. Bugün sağ omzuma ve boynuma doğru sağ göğsümün üzerini kapladı. Üzerinde de kalın kalın kıllar belirdi. Bunun tedavisi var mıdır?

 • Gözlük ve Lens Kullanmak İstemiyorum. Lazerle Tedavi Önerir misiniz?

  İyi günler, ben miyopum. İlk olarak 0,5 derece bozuktu. Bir süre gözlük taktım, daha sonraları lens kullandım; ikisini de kullanmak istemiyorum artık. Şu anda 1,5 üzerinde bir bozukluk var, belki de 2,0 olmuştur. Lazerle tedavi olmak istiyorum ama bu konuda hiçbir bilgim yok. Ne tavsiye edersiniz?

 • Lazer ile Tek Seansta Sigarayı Bırakma Yöntemi Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Merhabalar, ben bir televizyon programında lazerle tek seansta (40 dakika) sigara bırakma yönteminizi izledim. Uzun süredir sigara kullanıyorum ve bırakmak istiyorum. Bu tedavi ile ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim.

 • Yüzümdeki Beni Aldırdığımda İz Kalır mı?

  Yüzümdeki beni hiç beğenmiyorum, mercimek tanesi kadar ve aldırmak istiyorum. İz çok kalır mı?

 • Kasık Fıtığında Lazer Tedavi Söz Konusu mudur?

  Merhaba, yaklaşık 14 aydır kasığımda fıtık var. Ameliyat olmayı düşünüyorum. Lazerli dikişlerden bahsediliyor. Bu konu hakkında bilgi verir misiniz?

 • Lazer Tedavisi Cildi İnceltir mi?

  Yüzümdeki sayısız lekelerden kurtulmak için lazer tedavisi olmayı düşünüyorum. Ancak sorun şu ki yüzüm eskisinden de kötü bir hale gelebilir mi? Lazer cildi inceltiyor diyorlar doğru mu? Ve bir insan hayatında istediği kadar lazerle leke ve kırışıklık tedavisi olabilir mi? Yoksa bunun bir sınırı var mı?

 • Bel Fıtığı İçin Lazer Ameliyatı Yapıyor musunuz?

  Bel fıtığı için lazer ameliyatı yapıyor musunuz?

 • Lazerle Bel Fıtığı Tedavisi Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Lazerle bel fıtığı ameliyatı yapılabiliyor mu?

 • Lazer Epilasyonda Hangi Teknikler Kullanılıyor?

  Yüz bölgesine lazerle epilasyonda ne tür teknikler kullanılıyor, kesin sonuç alınabilir mi? Ayrıca randevu günü, doktorlar tarafından muayaneden geçiriliyor mu? Bilgi verirseniz sevinirim.

 • Sivilce Lekeleri Lazerle Tedavi Edilebilir mi?

  Merhaba, yüzümde sivilcelerden kalma cilt lekeleri ve ayrıca çiller bulunmakta. Bunlar için lazer tedavisi olmayı düşünüyorum ama herhangi bir zararı olur mu bilemiyorum. Tedaviden sonra tekrar leke oluşur mu? Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca cilt soyma işlemi de farklı bir tedavi türüymüş sanırım, bu konuda da bilgilendirilmek isterim.

 • Yüzümdeki Kılcal Damarlar Lazerle Yakılarak Tedavi Edilir mi?

  Merhaba, benim sorunum yüzümde, bundan 3-4 yıl önce çıkan kılcal damar kanamaları. Lazerle yakılarak tedavi edildiğini duydum. Bu konuda detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

 • Yara İzleri Tedavisi İçin Ne Önerirsiniz?

  Merhaba, ben 15 yaşında bir gencim. Yüzümde, çocukluktan kalma bazı yara izleri var. Ayrıca siyah noktalar var. Bunlardan kurtulmam mümkün mü? Doğal yolu var mı?

 • Burun Eti İçin Lazer Tedavisi Yapılıyor mu?

  Burnumda lop dedikleri et var, zaman zaman şişiyor ve nefes almakta güçlük çekiyorum. Bunun lazerle yapılan ameliyatı varsa nerede yapıldığını bildirebilir misiniz? Teşekkür ederim.

 • Bacak ve Kollarımda Lekeler Var. Nasıl Kurtulabilirim?

  Merhaba, benim bacaklarımda ve kollarımda çeşitli lekeler var. Yara olup kabuk bağladığında koparınca lekeler olur, onun gibi kahverengi lekeler. Aslınca bacaklarımda kıl dönmesi var. Ben bazen onları iğne yardımıyla çıkarıyorum. İzler ondan dolayı olabilir mi? Ama aynı lekeler kollarımın arka tarafında da var. Bu leke izlerinden nasıl kurtulabilirim? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

 • Sivilce Lekeleri İçin Ne Kullanabilirim?

  Merhaba doktor, benim sorunum yüzümde sivilce lekeleri kaldı. Onun için ne kullanabilirim? Şimdiden teşekkürler. Bir de kaşımın arası sürekli kaşınıyor. Neden olabilir acaba?

 • Yüz, Boyun ve Dudak Bölgemde Kırmızı Lekeler Var. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, benim yüz, boyun ve dudağımın kenarında kırmızı (Halk arasında gül olarak tabir edilen) doğum lekeleri bulunmaktadır. Yüz ve boyun bölgesinde 5 ayrı yerde bu lekelerden mevcut. Doktor bana o bölgelerde kılcal damarların yoğun olduğunu, bu yüzden o bölgelerde kırmızı lekelerin olduğunu söyledi ve kılcal damarları yok etmek ya da damar çapını küçültmek için Lazer tedavisine başladık. Ayda bir kez uygulanan bir tedaviydi. İlk önce derinin üst bölgesine sonra da derinin alt bölgelerine lazer yollanıyordu. Lazer tedavisinin ikinci kısmında deri altına yollanan lazerde lastik çarpması gibi acı oluyordu. Tedaviden sonra 2-3 gün kırmızı lekeler daha canlı oluyor, sonrasında tekrar eski rengine dönüyordu. 5-6 dakikalık bir işlemdi. 10-11 seans gittim. Bu süre sonunda beni tatmin eden bir sonuç alamadım. Her ne kadar ben çok bir fark göremesem de, çevremde renginin biraz açıldığını söyleyenler oldu ama dediğim gibi ben tatmin olamadım ve tedaviyi bitirdim. Bu açıklamalardan sonra merak ettiğim bir kaç soruyu size yöneltmek istiyorum. Ben bu tedaviye başlarken herhangi bir tıbbi işlem yapılmadı. Sadece ışıklı bir büyüteç ile o bölgelere bakıldı. Tedaviye başlamadan önce sadece bu işlem yeterli miydi? Bu lazer tedavisi için net süre söylenmekten çekinildi ama 13-15 seansta geçebilir dendi. Tabi bu da bende beklenti oluşturdu. 10-11 seans gittim ama aldığım sonuç beklentilerimi karşılamadı. Bu tedavide bir süre var mı? Varsa bu süre ne kadar? Kimi zaman verilen lazerin dalga boyları değişti. İlk zamanlarda artış oldu ama son seanslarda bu miktar düşürüldü. Bu da bende şüphe uyanmasına neden oldu. Bizleri bu kırmızı lekeler ve tedavi programı hakkında bilgilendirirseniz memnun olacağız. Elbette her cilt lekesinin farklı bir tedavi programı olabilir. Benim sizden ricam bu aşamalar hakkında genel bilgiler vermeniz. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

 • Cildimdeki Lekeler İçin Ne Önerirsiniz?

  Merhaba, cildimde aşırı güneş lekesi, sivilce ve sivilce lekeleri var. Bu beni çok rahatsız ediyor. Bu konuda ne önerirsiniz?

 • Sivilce Lekeleri Nasıl Tedavi Edilir?

  Merhaba, yüzümde sivilce çıkmıştı, geçti fakat izi kaldı. Bu izi nasıl yok edebilirim? Bir de saçlarım kepekleniyor ve dökülüyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

 • Doğumdan Sonra Yüzümde Kalan Lekeler İçin Ne Önerirsiniz?

  Yüzümde doğumdan sonra lekeler koyu şekilde kaldı. 4 yıl oldu, çeşitli tedaviler gördüm ama hep aynı. Psikolojim bozuldu. Geçer mi sizce ve nasıl bir tedavi gerekir?

 • Benlerin Alınması Mümkün mü?

  Merhaba, benim yüzümde benler var. Bunların alınması mümkün mü? Alınırsa bir yan etkisi var mı? Şimdiden teşekkürler.

 • Doğum Lekeleri İçin Ne Yapabilirim?

  Doğum lekeleri için ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Batık Kılların Tedavisi Nasıl Olur?

  Benim sorunum batık kıllarla ilgili. Batık kıllarla uğraşarak bacağımın alt tarafında oldukça fazla lekeler oluştu. Bunlarla ilgili önerebileceğiniz tedavi yöntemi nedir? İlginize şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 • Lazerli Bel Fıtığı Ameliyatı Nerelerde Yapılıyor?

  İyi günler, bel fıtığı teşhisi kondu ve ameliyat önerildi. Son zamanlarda lazerli ameliyat deniliyor. Bu, kimlere, hangi durumda yapılabiliyor ve hangi hastanelerde yapılıyor? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

 • Genital Bölgemdeki Lekelerden Kurtulmam Mümkün mü?

  Merhaba, yaklaşık 4 senedir genital bölgemde kahverengi lekeler var. Bunlar batıklarla uğraşmam sonucunda oluştu. O bölge tamamen kahverengi durumda. Sanırım bunda esmer tenli olmamın da payı var. Şu an Tretin, Expigment, Unitone kullanıyorum. Bu lekeler geçer mi? Tamamen geçmese de açılmasını istiyorum. Ne önerirsiniz?

 • Benlerin Tedavisi Var mı?

  Merhaba, ben 14 yaşındayım. Yüzümde çok fazla ben var. Bundan çok rahatsız oluyorum, insan içine bile çıkmaya utanıyorum. Bu benleri yok etmek mümkün mü?

 • Kalıcı Benler Alınabilir mi?

  Merhaba, cildimde benler var. Büyük değiller ve kahverengi. Zamanla bazıları gidiyor ama bazıları kalıcı. Bunun tedavisi var mı? Nasıl kurtulabilirim?

 • Gebe Kalmam İçin Ne Önerirsiniz?

  Merhaba hocam, bende polikistik over var. 2,5 yıllık evliyim. Daha önce gebe kaldım, fakat lazerle taş kırdırıyordum, ayrıca kadın doğuma da muayene oluyordum. Gebe kaldığımda tedaviyi bırakacaktım. Gebeliğim ilk ayında belli olmadı, sonra düşük yaptım. Şimdi gebe kalamıyorum. 2 aydır adet olmadım. Bugün doktora gittim, tüp bebek bölümüne yönlendirdi. Gebelik tedavisine başlamam gerekiyormuş, folikül takibi yapılacakmış. Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

 • Siyah Lekeler Giderilebilir mi?

  Merhaba, 21 yaşındayım, yüzümde siyah lekeler var. Ben bundan rahatsızlık duyuyorum ve bu izleri giderecek şekilde tedavi olmak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

 • Yüzümdeki Benleri Lazer Tedavisiyle Aldırabilir miyim?

  Selam, ben yüzümdeki benleri lazer tedavisiyle aldırmak istiyorum. Samsun'da lazer tedavisi yapan hastaneleri bilmiyorum, önerebileceğiniz hastane ya da doktor ismi varsa söylerseniz memnun kalırım.

 • Et Benleri İçin Nasıl Bir Tedavi Gerekir?

  Akut kısmımda et benleri çıkmaya başladı. Ne gibi bir tedavi gerekir?

 • Kahverengi Lekelerin Çözümü Nedir?

  Yüzümde bu yaz kahverengi lekeler oluştu. Özellikle elmacık kemiklerimin üstünde ve dudaklarımın üstünde. Bunun nedeni nedir ve nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

 • Çillerin Tedavisi Var mıdır?

  Merhaba, çillerim var. Bunun tedavisi var mı?

 • Güneş Lekelerinin Tedavisi Var mı?

  Merhaba, yanaklarımda ve bıyık kısmımda güneş lekeleri var. Kahverengi tonunda ve ciddi anlamda rahatsız ediyor. Güneş lekelerinin tedavisi var mıdır? Ne kadar sürede ten rengim açılır ve bundan kurtulabilirim?

 • Çillerden Nasıl Kurtulabilirim?

  Merhabalar ben 30 yaşında bir bayanım. 10 yaşından beri yüzümde ve kollarımda çiller var. Sokağa çıkamayacak dereceye geldim. Denemediğim yöntem kalmadı. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

 • Tırnak İzlerinden Kurtulabilir miyim?

  Merheba, yüzümde bol miktarda tırnak izi var ve bunlardan kurtulmak istiyorum. Bu mümkün mü? 16 yaşındayım.

 • Benler Lazerle Alınabilir mi?

  Merhaba benim yüzümde benler var. Doktora gittim, çaresi yok dedi. İnternette lazerle alındığını ögrendim, bu bilği doğru mu? Eğer doğru ise sonradan bir yan etki yapıyor mu? Bu uygulamanın fiyatı hakkında bilği verir misiniz?

 • Benler Nasıl Alınabilir?

  Merhaba, yüzümde fazla miktarda ben var ve doktor tedavisi olmadığını söyledi. İnternetten lazerle alındığını öğrendim. Tedaviden sonra leke kalıyor mu? Eğer tedavi mümkünse, fiyatı hakkında da bilgi verir misiniz?

 • Cerrahi Müdahale ile Benlerden Kurtulabilir miyim?

  Merhaba, öncelikle böyle bir hizmet sunduğunuz için çok teşekkür ederim. Benim sormak istediğim, çene üzerinde ben var siyah renkte ve bugün benin büyüdüğünü gözlemledim. Ayrıca yüzümde ben sayısı çok fazla. Acaba cerrahi bir müdahale ile benlerimden kurtulabiliyor muyum, ameliyat sonrası iz kalma ihtimali var mı? Bu konuda detaylı bir şekilde bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

 • Yüzümdeki Ben ve Kılları Nasıl Yok Edebilirim?

  Selam, benim yüzümde benler ve kıllar var. Onları nasıl yok edebilirim?

 • Yanağımdaki Ben ve Lekeler İçin Ne Önerirsiniz?

  Yanağımda ben var. Küçük ama beyaz tenli olduğum için beni rahatsız ediyor. Doktor zararsız dedi. Ayrıca orta büyüklükte sarı lekeler ve sivilcelerim var. Ne yapmamı önerirsiniz?

 • Vücudumdaki Kıllardan Nasıl Kurtulabilirim?

  Merhaba, yüzümde ve her yerimde aşırı kıllanma oldu. Hele ki yüzüm, sakal gibi, aynaya bakmak bile istemiyorum. 16 yaşındayım. Tüm vücudumda aşırı kıl var. Bunlardan nasıl kurtulabilirim? Çok rahatsız oluyorum.

 • Güneş Lekelerinden Kurtulmak Mümkün mü?

  Bir kaç yıl önce yüzümde güneşte fazla kaldığım için lekeler oluştu. Bu yıl ise daha da arttılar. Lekeleri geçirebilmem için yöntemler hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 • Cildimdeki Lekeler İçin Ne Yapabilirim?

  Cildimde kahverengi lekeler oluştu. Bu lekeler özellikle üst dudak bölgesinde daha belirgin, yanaklarda daha az. Bu lekelerin tedavisi için önereceğiniz tedavi yöntemleri hakkında bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

 • Sivilce Lekeleri İçin Ne Tavsiye Edersiniz?

  Benim yüzümde sivilce lekeleri var, bir de delikler oluştu. Bana ne tavsiye edeceksiniz?

 • Cilt Lekelerim Geçer mi?

  Burnumda ve yanaklarımda cilt lekeleri oluşmuştur. Bir de dudağımın üzerinde. Bunlar beni çok korkutuyor. Lekeler geçer mi?

 • Çillerimden Nasıl Kurtulabilirim?

  Yüzümde çiller var. Bunlardan nasıl kurtulabilirim?

 • Kıl Dönükleri Yok Edilir mi?

  Bacağımdaki kıl dönükleri yaralara sebep oldu. Her yöntemi denedim ama faydasını görmedim. 2 senedir rahat davranamıyorum. Nasıl kurtulabilirim? Saygılar.

 • İz Kalmadan Benlerimi Nasıl Aldırabilirim?

  Lazerle ben alınırsa iz kalır mı, ya da iz kalmadan nasıl benlerimi aldırabilirim?

 • Kırışıklıklar İçin Çözüm Var mı?

  40 yaşındayım. Yüzümde ve yanaklarımda çökmeler, alın kırışıklıklarım ve sivilce izlerim var. Ne yapmalıyım? Teşekkür ederim.

 • Lekeler İçin Ne Önerirsiniz?

  Cildimde lekeler var, 24 yaşındayım. Bunlar için ne önerirsiniz? Teşekkürler.

 • Yara İzlerinin Lazerle Tedavisi Var mı?

  İki kolumda da derin olmak üzere yara izleri var. Bunları sildirmek istiyorum. Lazerle tedavisi var mı?

 • Benlerimi Aldırmam Mümkün mü?

  Merhaba, yüzümde 3 ben var ve gittikçe büyüyorlar. Benlerimi aldırmam mümkün mü? Tehlikesi var mıdır?

 • Aknelerim İçin Ne Yapabilirim?

  Merhaba, benim sorunum akneler ve sonrasında cildimde kalan lekeler. Her şeyi denedim ama bu lekelerden kurtulamıyorum. Siz bir tedavi yöntemi sunarsanz beni çok mutlu edersiniz.

 • Kıl Dönmesi Yaraları İçin Ne Önerirsiniz?

  Benim bacaklarımda kıl dönmesi oluyor. Epilasyon ya da ağda ile temizlediğimde kıl kökleri çıkarken, kaşıntı ve pul pul dökülüyor. Kaşımaktan yara ve leke oldu. Ne yapabilirim?

 • Benlerin Lazerle Tedavisi Var mı?

  Hocam yüzümdeki benler hoşuma gitmiyor. Benim onlardan kurtulmam gerekiyor. Bunların lazerle tedavisi var diyorlar. Bu doğru mudur?

 • Güneş Lekeleri Nasıl Geçer?

  Omuzlarımda ve yüzümde güneş lekeleri var. Bunlardan kurtulabilmek için bir jel uyguluyorum ama geçmiyor. Ne yapabilirim?

 • Yüzümdeki Lekeden Nasıl Kurtulurum?

  Benim sol yüzümde açık kahve renginde bir leke var. Bir kaç sefer lazer tedavisi oldum ve istediğim sonucu alamadım. Sizce nereye gitmeliyim kesin sonuç almak için?

 • Güneş Lekeleri İçin Ne Önerirsiniz?

  Merhaba, cildimde aşırı derecede güneşten dolayı lekeler olmaya başladı. Kıbrıs'ta yaşıyorum, güneş çok fazla etkiliyor. Bana önerebileceğiniz doğal ya da başka bir ürün var mı?

 • Yanık Lekesi İçin Öneriniz Var mı?

  Benim göbeğim yandı ve lekesi kaldı. Ne yaptıysam kurtulamadım. Sizin bir öneriniz var mı?

 • Lazerle Ben Alımı Yapıyor musunuz?

  Merhaba, hastanenizde lazerle ben alımı yapıyor musunuz? Lazerle ben alma tedavisi ile ilgili bilgi verir misiniz?

 • Yüzümdeki Lekelerden Çok Rahatsız Oluyorum. Ne Önerirsiniz?

  Selam, benim yüzümde çok leke var ve çok rahatsız oluyorum, hiç aynaya bakmak istemiyorum. Ne yapmalıyım, bu sorun nasıl gider?

 • Çilli Yüzüm İçin Ne Yapabilirim?

  Çilli yüze neler yapabilirim?

 • Çillerim ve Siyah Noktalarım İçin Ne Yapabilirim?

  Cildimdeki çillerden nasıl kurtulurum, ayrıca siyah noktalardan? İlaç kullandım, geçmedi. Ne yapmalıyım?

 • Güneş Lekelerinden Kurtulmam İçin Bir Yöntem Söyler misiniz?

  Sırtımda güneş lekeleri var ve ne olursa olsun kurtulmak istiyorum. Bana yöntem söyler misiniz, ne yapmayım?

 • Güneş Lekeleri İçin Lazerle Tedaviyi Önerir misiniz?

  Merhaba, benim cildimde güneş lekeleri var. Güneşe karşı alerjim var ve beyaz tenliyim. Geçtiğimiz Şubat ayının başında dermatologum bana Cozmelan tedavisi uyguladı. Zor ve zahmetli bir süreç oldu benim için, iş hayatımı bile etkiledi. Tedavi sürecinde 4 ay dışarı çıkmadım, görüntüden dolayı. Yüzüm turuncu renkte ve çok kötü görünüyordu, tedavi bitmesine rağmen istediğim sonucu alamadım. Bana önerebileceğiniz kesin bir çözüm var mı? Uygulaya bileceğim, ayrıca lazerle olan leke tedavisini önerir misiniz? Cozmelan tedavisinden sonra lazer tedavisi görmemde bir sakınca var mı? Bana radikal bir çözüm önerirseniz çok sevinirim.

 • Sivilce İzlerine Lazer Çözüm Olur mu?

  Yüzümde sivilce izleri var, tedavi olmak istiyorum. Lazerle yardımcı olur musunuz?

 • Benlerin Tedavisi Var mı?

  Yüzümde küçük benler var, kahverengi renkte. Çok rahatsız oluyorum. Doktora gittiğimde tedavisi yok demişti. Ne yapabilirim?

 • Çillerden Kurtulmak Mmkün mü?

  Çillerimi gideremiyorum, bu da moral bozukluğu yapıyor. 20 yaşındayım. Bazen aynaya bakmak istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Tırnak İzi Lekelerinden Kurtulabilir miyim?

  Merhaba, yüzümde çocukluktan kalma tırnak izinin lekeleri var. Ne yapabilirim?

 • Güneş Lekeleri Nasıl Tedavi Edilir?

  Güneş lekeleri nasıl tedavi edilir, nereye başvurmalıyım?

 • Lazer Tavsiye Eder misiniz?

  Cildimde güneş lekeleri ve sivilceden kaynaklanan siyah benler oluştu. Bunlar için ne yapmam gerekir, nasıl bir tedavi uygulanması lazım? Cildiye doktoruna gittim, verdiği kremler çözüm olmadı. Daha etkili bir yol varsa bana yardımcı olur musunuz? Lazer yaptırmak istiyorum aslında ama siz ne tavsiye edersiniz?

 • Sivilcelerden Dolayı Oluşan Lekelerden Nasıl Kurtulabilirim?

  Merhaba, benim cildim karma. 1 aydır yüzümde lekeler oluşmaya başladı. Bunlar, sivilcenin arkasından oluşan, siyah siyah lekeler. Doğal olan bütün herşeyi kullandım ama hiç bir çare etmedi. Ne yapmamı önerirsiniz?

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
Muğla'da Otomobil Çarpışması: 5 Kişi Yaralandı
Muğla'da Otomobil Çarpışması: 5 Kişi Yaralandı
Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi Personelleri Eğitimi Başarıyla Tamamladı
Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi personelleri eğitimi başarıyla tamamladı
BM, İdlib'e 2,5 Ay Sonra İnsani Yardım Ulaştırdı
BM, İdlib'e 2,5 Ay Sonra Yardım Ulaştırdı
Sokak köpeğinin kovaladığı bisikletli çocuk yayaya çarptı
Sokak köpeği bisikletli çocuğu kovalayarak yayaya çarptı
Tosya'da Üç Tekerlekli Elektrikli Motosiklet Kazası: Sürücü Hayatını Kaybetti
Amasya'da minibüs menfeze uçtu, sürücü yaralandı
Diyarbakır'da Yenidoğan Canlandırma Programı Eğitimi Verildi

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

 

[Hata Bildir]