İL İL HASTANELER

İgm Tıp Merkezi

  İgm Tıp Merkezi  
İgm Tıp Merkezi
Hastane Adı: İgm Tıp Merkezi
Telefon: 0(212) 211 24 00
Faks: 0(212) 212 17 00
Adres: Esentepe Mahallesi Keskin Kalem Sokak No:1
İlçe: Şişli
İl: İstanbul
Web Adres: www.igmtip.com
Harita: İgm Tıp Merkezi Haritası için Tıklayın.

Sağlıkta branşlaşma anlayışının öncülerinden olan İGM Tıp Merkezi, yalnızca sindirim sistemi hastalıklarına teknolojik çözümler sunarak İstanbul'da bir ilk olmayı hedefliyor.

Sağlık hizmetleri konusundaki üst düzey yaklaşımları ve hasta ilişkilerindeki memnuniyeti artırmaya yönelik çalışmaları ile profesyonel bir duruş sergileyen tıp merkezi 7 gün24saat aktif hasta bilgilendirme hizmeti vermektedir.

Yemek borusu, mide, ince-kalın barsaklar, karaciğer, safra kesesi, safra yolları, pankreas gibi sindirim sistemi organlarına ait hastalıkların tıbbi muayene ve endoskopi yöntemi ile teşhis-tedavilarinin yapıldığı İGM Tıp Merkezinde, laparoskopik ve küçük-orta ölçekli cerrahi müdahalelerin gerçekleştirilebildiği ameliyathane de bulunmaktadır.

Sadece branşa yönelik tam teşekküllü bir sindirim sistemi hastalıkları merkezinin kurulması ile, ülkemizde hizmet veren sağlık kurumları arasında öncü olmakla gurur duyan İGM Tıp Merkezi, merkezde yapılan ve yapılması planlanan işlemler ile de ulusal çapta hizmet vermeyi, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, gastroenteroloji alanında ülkemizin saygın sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Endoskopik ve Cerrahi İşlemlerin yapıldığı tıp merkezimizde, diyetisyen, psikolog ve radyolog yardımıyla size özel bütünleşik bir tedavi sunulmaktadır.

 

[Hata Bildir]