İL İL HASTANELER

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi

  Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi  
Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi
Hastane Adı: Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi
Telefon: 444 42 76
Faks: 0(___) ___ __ __
Adres: Cumhuriyet mahallesi 2255 sokak no:3 Gebze 41400
İlçe: Gebze
İl: Kocaeli
Web Adres: www.anadolusaglik.org
Harita: Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Haritası için Tıklayın.

Türkiye’ye onlarca eser kazandırmış olan Anadolu Vakfı, Anadolu Sağlık Merkezi’ni hizmete sunarak bir hayalini daha gerçekleştirdi.


Binlerce yıllık sağlık birikimine ve birçok değerli tıp insanına ev sahipliği yapmış Anadolu’nun değerli mirasına sahip çıkan Anadolu Sağlık Merkezi, bu birikimi insan sağlığına katkıda bulunmak için kullanıyor.


Johns Hopkins Medicine ile eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik stratejik işbirliği içinde çalışan Anadolu Sağlık Merkezi; Onkolojik Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı ve IVF, Nörolojik Bilimler, Cerrahi Bilimler, Dahili Bilimler, Tanı ve Görüntüleme başta olmak üzere tüm branşlarda hizmet sunuyor.

Yaklaşık 188.000 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan, 50 bin metrekarelik kapalı alanda ve 209 yatak kapasitesiyle çalışmalarına devam eden Anadolu Sağlık Merkezi, JCI (Joint Commission International) akreditasyonu, ESMO (Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği), ISO (18001, 14001 ve 9001) sertifikasyonlarıyla hizmet veriyor.


Anadolu Sağlık Merkezi, sağlık hizmetine Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi ile Ataşehir’de devam ediyor. Uydu kliniğinden hizmet alan hastaların işlem arşivleri sanal ortamda tutulabiliyor.

2010 yılı haziran ayında Anadolu Sağlık Merkezi, hastane bünyesinde hizmet vermeye başlayan Kemik İliği Nakli Merkezi’nde de aynı anda 22 hastaya kemik iliği nakli gerçekleştirebiliyor. Anadolu Sağlık Merkezi’nde, birinci önceliğimiz her zaman hastalarımızdır. Bu nedenle, hastalarımızın gereksinimlerine ve beklentilerine değer veriyor, huzurlu bir tedavi süreci geçirmeleri, kendilerini evlerinde hissetmeleri için özen ve çaba gösteriyoruz.

 

[Hata Bildir]