İL İL HASTANELER

Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi

  Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi  
Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi
Hastane Adı: Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi
Telefon: 444 23 24
Faks: (0232) 441 21 00
Adres: Şair Eşref Bulvarı 1371 Sokak No: 9
İlçe: Çankaya
İl: İzmir
Web Adres: www.batigoz.com
Harita: Özel Batı Göz Sağlığı Ve Lazer Dal Merkezi Haritası için Tıklayın.

2004 Yılında, İzmir’in kalbinde kurulan merkez, o yıllarda Op. Dr. Mehmet Söyler ve küçük bir ekip ile hizmet vermeye başlamış, bugün yaklaşık 150 kişilik kadrosu ve toplam 3 hastane, 4 dal merkezi ile göz hastalıklarını tedavi etmeye devam etmektedir.

Kronolojik sırayla, 2005 yılında Hatay şubesi, 2006 yılında Şirinyer, 2007’de Diyarbakır şubeleri açılarak her yıl daha fazla hastaya ulaşabilme imkanı sağlanmıştır.

2008 yılından itibaren, yurtdışında da yatırım yapmayı planlayan şirket, 2010 yılında Romanya’nın başkenti Bükreş’te ve 2011 yılında ise Irak’ın iş merkezi Erbil’de tam teşekküllü bir hastane kurarak, yabancı ve o ülkede yaşayan Türk vatandaşlarımıza da West Eye Hospital adı altında, hizmet vermeye başlamıştır.

Merkezi Çankaya’da bulunan Batıgöz, 1600 m2 kapalı alana sahip olup, 2 ameliyathane, 7 muayene odası, Excimer Laser odası, tetkik odaları, 8 yatak kapasiteli özel hasta odası bulunmaktadır. Tüm ameliyat ve excimer laser odaları, özel bir hava sirkülasyonu sistemi, Laminar air Flow ile donatılmış olup, üst seviyede hijyenik ve temiz bir ortama sahiptir.

2009 yılından günümüze, yurtdışından gelen hastalara da özellikle Excimer Laser konusunda tedavi hizmeti sunmaktadır. Başta Almanya, Hollanda olmak üzere dünyanın birçok yerinden tedavi için gelen yabancı hastalara kapılarını açarak, hastalıklarına hızlı ve güvenilir bir çözüm olmaktadır.

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Garanti Emeklilik
Garanti Emeklilik

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]