İL İL HASTANELER

Özel Kütahya Kent Hastanesi

  Özel Kütahya Kent Hastanesi  
Özel Kütahya Kent Hastanesi
Hastane Adı: Özel Kütahya Kent Hastanesi
Telefon: 0(274) 228 12 12
Faks: 0(274) 202 00 40
Adres: Yüzüncü Yıl Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:46 Merkez / KÜTAHYA
İlçe: Kütahya Merkez
İl: Kütahya
Web Adres: www.kutahyakent.com.tr
Harita: Özel Kütahya Kent Hastanesi Haritası için Tıklayın.

Özel Kütahya Kent Hastanesi, toplumumuzun sağlık alanındaki artan ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla 2010 yılı Aralık ayında hasta kabulüne başlamış olup 2012 yılı Temmuz ayı içerisinde ek bina inşaatı da tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur. Çağdaş ve modern teknolojilerle donatılarak hizmete giren Özel Kütahya Kent Hastanesi, dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmayı hedeflemektedir. 

Hasta odalarımız; internet, uydu yayınlı LCD televizyon, mini buzdolabı, özel banyo, konforlu refakatçi koltuğu ve hemşire çağırma sistemiyle hasta ve yakınlarının ihtiyaç ve beklentileri göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir.

“Önce insan” ilkesiyle yola çıkılarak “akıllı bina” olarak tasarlanan Özel Kütahya Kent Hastanesi, 87 hasta yatağıyla, 6 adet ameliyathanesi, Genel Yoğun Bakım ünitesi, Koroner (Kardiyoloji) yoğun bakım ünitesi, Yenidoğan yoğun bakım ünitesi ve diğer hasta servisleriyle hasta ve yakınlarına kendilerini iyi hissedecekleri bir ortam hazırlanmıştır.

Hastanemizde, tüm tetkiklerin yapılabildiği ileri teknolojiye sahip labaratuar bulunmaktadır. Görüntüleme merkezimizde Kapalı MR, tomografi, mamografi, direkt röntgen, Kemik Dansitometre, dört boyutlu ultrasonografi vb. cihazlar hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmaktadır.

Yaklaşık 13.500 metrekarelik kapalı alan olarak inşa edilen hastanemizde ayrıca 200 araçlık otopark mevcuttur.

Sorumluluklarımızın bilincindeyiz, toplumumuzun daha kaliteli sağlık hizmeti alması için yapılması gereken her şeyi yerine getirmek için çalışıyoruz
. 

 

[Hata Bildir]