Kızlık Zarı Onarımı (Himenoplasti) Soruları

Kızlık Zarı Onarımı (Himenoplasti) Hakkında Kulanıcıların Sorduğu Sorular ve Kızlık Zarı Onarımı (Himenoplasti) Sorularına Doktorlarımızın Verdiği Yanıtlar Bu Sayfada. Kızlık Zarı Onarımı (Himenoplasti) Soruları ve Doktor Cevaplarına Ulaşmak İçin

 • Hymen Kapatılması İçin Ne Önerirsiniz?

  Merhabalar. Ben bir hemşirelik öğrencisiyim ve hymen kapatılması yaptırmam gerek. Fakat şu an için bir evlilik söz kousu değil. Bu işlemi yaptırmak istiyorum. Kızlık zarının postop açılma riski var mı?

 • Kızlık Zarının Bozulup Bozulmzdığını Nasıl Anlarız?

  Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. İlişkiden yaklaşık 1 saat sonra kız arkadaşım tuvalette kan geldiğini ve selpağın yarısının kan olduğunu söyledi. Bu kan yaklaşık 1,5 saat devam etti. Ben elimle onu orgazm ederken bir parmağım makatta, diğeri de makat ve vajina arasındaki bölgede idi. Parmağımın içeri girdiğini sanmıyorum ama şiddetli karın ağrısı çektiğini belirtti. Kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlayamadık. Sizce kızlık zarı bozulmuş mudur? Eğer bozulmayıp zedelenmişse, ilk gece kan gelir mi, bozulmuş ise bunu nereden anlarız?

 • Kızlık Zarım Zarar Görmüş müdür?

  Erkek arkadaşımla tam bir birleşme olmasa bile bir birleşme yaşadım ve 5 dakikalık bir ağrı hissettim. Sabah kalktığımda 5-6 damla kan gördüm ama aynı zamanda regl de oldum. Kızlık zarım zarar görmüş olabilir mi?

 • Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Kızlık zarı dikim ücretleri hakkında bilgi verir misiniz?

 • Evlilik Öncesi Kızlık Zarı ile İlgili Yapılabilecek Bir Uygulama Var mı?

  21 yaşındayım, nişanlıyım. Nişanlımla birlikte olduk fakat kızlığım bozulmadı. Evleneceğiz fakat korkuyoruz. İlişkiden sonra benden uzaklaştı, kendimi kanıtlamak istiyorum. Benim kız olmadığımı zannediyor fakat ondan önce kimseyle birlikte olmadım. Evlenmeden önce, kızlığımın bozulması için uygulanacak bir tedavi yöntemi var mı?

 • Kızlık Zarının Yırtılmış Olması, Muayene Edilmeden Anlaşılır mı?

  Kızlık zarı yırtılması, doktor muayenesiz anlaşılabilir mi?

 • Kızlığımı Kaybettim. Ne Yapmalıyım?

  Ben erkek arkadaşımla beraber oldum ve kaza ile de kızlığım gitti. Ne yapmalıyım?

 • Kızlık Zarının Diktirildiği Belli Olur mu?

  Ben erkek arkadaşımla beraber oldum ve kaza ile de kızlığım gitti. Şimdi ne yapmalıyım? Aileme ve çevremdekilere söyleyemiyorum. Evlenme desek, yaşım erken olmaz. Diktirme desek maliyeti ne kadar ve evlendiğimde belli olur mu?

 • Hymenoplasti Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?

  Merhaba, hastanenizde kızlık zarı dikimi yani hymenoplasti uygulanmakta mıdır? Doktor ve konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilir miyim?

 • Kızlık Zarı Muayenesi Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Merhaba, siz muayenehanenizde kızlık zarı muayenesi yapıyor musunuz?

 • 9 Yaşında Bir Kızın, Kızlık Zarı Bozulur mu?

  Merhaba, kız arkadaşım şu an 21 yaşında ve 9 yaşındayken tecavüze uğramış. 9 yaşındaki çocuğun kızlık zarı bozulur mu? Bozulduysa onarımı mümkün müdür?

 • Kızlık Zarı Ameliyathanesiz Bir Ortamda Açılabilir mi?

  Merhaba, her jinekolog, kızlık zarını bölgesel uyuşturma ile özel muayenehanelerinde, ameliyathanesiz bir ortamda açabilir mi ya da genişletebilir mi? Cevabınızı bekliyorum.

 • Tecavüze Uğradım ve Kızlık Zarını Diktirmek İstiyorum. Nerede ve Nasıl Yapabilirim?

  Merhaba, üniversite öğrencisiyim. 4 yıl önce tecavüze uğradım ve kimseye söyleyemedim. Geçen yıl aşık olduğumu sandım, aşık olduğum adama dürüst davrandım ve herşeyi anlattım. 2 ay öncesine kadar sorun yoktu. Sonra beni suçlamaya başladı. Çok bunaldım. Daha 21 yaşındayım, bölüm birincisiyim, mezun olmadan onlarca iş teklifi aldım ama bu yükü taşıyamıyorum. Kızlık zarını diktirip, bu olayı hiç yaşamamış gibi başka bir şehirde, başka evde yaşamak istiyorum. Ne yapabilirim, nasıl yapmalıyım, ücreti nedir? Bana yardım edin lütfen.

 • Kız Arkadaşımdan Kahverengi Sıvı ve et Parçası Geldi. Sebebi Nedir?

  Merhaba, kız arkadaşımla tam bir ilişki yaşamadık. Ama kız arkadaşımdan açık kahverengi bir sıvıyla beraber bir et parçası geldi. Doktora gittiğimizde enfeksiyon olabilir dedi ama biz kızlık zarına bir şey oldu diye korktuk. Ne yapmalıyız? Bunun kızlık zarı olması mümkün mü?

 • Vajinaya Parmak Girdiğinde Kızlık Zarı Zarar Görür mü?

  Merhaba, arkadaşım vajinasını parmağıyla okşarken, birkaç kere bir parmağının yarısını içeri doğru sokmuş ve zevk dahilinde acı da hissetmiş. Bu olay regle yakın bir zamanda olmuş. Eve gittiğinde vajinasında çok ufak bir kan görmüş ve zarın zarar görmüş olmasından çok korkuyor. Aradan 1 gün geçmiş ama halen regl olmamış. Acaba kızlık zarının zarar görmüş olma ihtimali var mı? Şimdiden teşekkür ederiz.

 • Kızlık Zarını Diktirmek İçin Uygun Zaman Nedir?

  Merhaba, 5 yıl önce kızlık zarımı yitirdim. Çok sayıda cinsel ilişkim oldu. 1 yıl içinde evleneceğim. Kızlık zarını ne zaman diktirebilirim? Bunun maliyeti en fazla ne kadar olur?

 • Doğumda Yırtılan Kızlık Zarları Oluğu Doğru mu?

  Merhabalar, ben 28 yaşında bekar bir bayanım. İlk defa 5 ay önce cinsel ilişkiye girdim, fakat bekaretimin bozulduğuna dair bir kanama meydana gelmedi. İlişki sırasında canım çok acıyor ve dolayısıyla hiç zevk alamıyorum. Kızlık zarının esnek hatta doğum sırasında yırtılan türleri olduğunu duydum. Gerçekten böyle birşey var mıdır? Erkek arkadaşım doktora gitmemizi öneriyor ama ben jinekolojik muayeneden korkuyorum. Ne yapmam gerektiğini yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 • Kızlık Zarı Diktirmenin Maliyeti Nedir?

  Merhaba doktor hanım ben 20 yaşındayım 2 sene önce bir birlikteliğim oldu ve kızlığım bozuldu. Bunun için önlem almak istiyorum gerekirse sizin hastaneye de gelebilirim ama sadece benim öğrenmek istediğim maliyetidir. Cevap verirseniz sevinirim.

 • Kızlık Zarı İlişki Esnasında Bozulmazsa Ne Yapılabilir?

  Selam, septalı kızlık zarına sahip olan bir kişinin ilk ilişkisi için yardımlarınızı rica ediyorum. Şu an ilişkiye girebilmiş değilim, daha başındayken acı hissediyorum. Ne yapmalıyım?

 • Adet Dönemimin Bittiği Gün İlişkiye Girdim, Kan Geldi. Kızlık Zarım Patlamış Olabilir mi?

  Merhaba, ilk ilişkim adet dönemimin bittiği gün oldu ve kan geldi. Sonrasında hiç kan gelmedi. Daha önce doktora gittiğimde, kızlık zarımın geride olduğunu söylemişti. Sizce bununla bir ilgisi olabilir mi? Sürekli ilişkiye giriyoruz, kızlık zarım patlamış mıdır?

 • Kızlık Zarı Dikimini Nasıl Yaptırabiliriz?

  Selamlar, kızlık zarı dikimi hakkında bilgi almak istiyorum. Ayrıca ücretini de merak ediyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

 • Hymenoplasti Ameliyatı Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?

  Merhaba ben hymenoplasti denilen ameliyatla ilgili bilgi almak istiyorum. Kalıcı olan nasıl oluyor ya da evlenmeden bir iki gün önce olanı nasıl oluyor? Bir de çok zor bir şey mi, yatmak gerekiyor mu? Bunun fiyatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

 • Hymenoplasti Ameliyatı Hakkında Bilgi Alabilir miyim?

  Merhaba ben hymenoplasti denilen ameliyatla ilgili bilgi almak istiyorum. Kalıcı olan nasıl oluyor ya da evlenmeden bir iki gün önce olanı nasıl oluyor? Bir de çok zor bir şey mi yatmak gerekiyor mu?

 • Kızlık Zarı Kanamasının Az Olması Normal mi?

  Doktor bey merhaba, ilk gecemde kızlık zarı kanamam çok az, hatta leke gibi geldi. Bu kadar az olması normal mi? İlk ilişkim olmasına rağmen az olmasından dolayı eşim kuşkuya kapıldı. Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

 • İlk İlişkimde Kanama Olmadı. Bende Bir Sorun mu Var?

  Merhaba, ben hayatımda ilk defa bir ilişki yaşadım ama ne kanama, ne de bir acı hissetmedim. Kanamanın olmaması fiziksel farklılık olabilir belki ama ilk olmasına rağmen bu kadar rahat olmasının nedenini merak ediyorum. Bende bir sorun mu var acaba? Lütfen beni bilgilendirin.

 • Daha Önce Cinsel İlişkiye Girildiği Belli Olur mu?

  Merhaba, benim sorunum şu. Yaklaşık 2 sene önce ilişkim oldu ve ilk başta kan gelmedi. Sonraki ilişkide çok az bir kanama oldu. Jinekoloğa gittiğimizde esnek olduğunu söyledi. Şimdi erkek arkadaşımdan ayrıldım. Evlenmeyi düşündüğüm gencin birşeyden haberi yok. Acaba ilk geceden sonra doktora gittiğimizde yine aynı teşhis mi konur, yoksa daha önce ilişkiye girildiği belli mi olur? Teşekkürler.

 • Bir Parmakla Kızlık Zarı Bozulur mu?

  Merhaba, yaklaşık 2 sene önce sevgilimle sevişirken bir an parmağını vajinama soktu. 2 saat sonra, hafif kahverengimsi bir kaç damla kan vardı. O olaydan 1 gün önce adetim bitmişti. Acaba kızlığım mı bozuldu? Aklımda hep bir soru işareti olarak kaldı. Sizce o kan, adetimden kalma kan mı, yoksa kızlık zarı kanı mı? Bir parmakla kızlık bozulur mu acaba?

 • Kızlık Zarı Dikiminden Sonra Kanama Olması İçin Ne Kadar Süre İçinde İlişkiye Girmeliyim?

  Merhabalar, 2 yıl önce cinsel ilişki yaşadım ancak ayrılmak zorunda kaldım. 8 ay sonra başka biriyle evleneceğim ancak bekaret sorunu var. Kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum ancak bunu ne zaman yaptırmalıyım? Bu operasyon ne kadar sürede olur? Operasyondan sonra kanama olması için ne kadar süre içinde ilişkiye girmeliyim?

 • Kızlık Zarı Onarımı Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Selamlar, hastanenizde kızlık zarı dikimi yapılıyor mu? Yapılıyorsa eğer ortalama maliyeti nedir?

 • Kızlık Zarının Ne Zaman Bozulduğu Anlaşılır mı?

  Merhaba, 3 yıl önce biri ile birlikte oldum ve sonra ayrıldık. Sonra başka biri ile tanıştım ve 8 aydır birlikteyiz. Beni kız olarak biliyordu. Onun hiç kimse ile ilişkisi olmamış. Bir gün yakınlaştık ve benden kan geldi. Kızlığımı kendisinin bozduğunu sanıyor ama ben ona durumu açıklayamıyorum. Bundan 6-7 ay sonra kulağına bir şey gitse ve doktora götürmek istese, aradan 1 sene geçmiş olacak, kızlığın ne zaman bozulduğu kesin belli olur mu? Öncesinde başka biri ile birlikte olduğum ortaya çıkar mı?

 • Kalıcı Kızlık Zarı Operasyonu Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Kalıcı kızlık zarı operasyonu düşünüyorum. Kalıcı olunca, evlilik sonrası ilk ilişkide kanama yüzde kaç olur? Doğum yapmadım ve kürtaj olmadım. Kalıcı operasyonlarda müşahade altında tutuyor musunuz? Çok pahalı bir işlem midir?

 • Cinsel İlişki Sonrasında Kanamam Olmadı, Sabah Oldu. Kızlık Zarım mı Bozulmuştur?

  Merhaba erkek arkadaşımla birlikte oldum fakat hiç bir şey hissetmedim. Sabah uyandığımda lavaboya gittim ve kan aktı. Adet kanaması gibi yoğun geldi daha sonra şiddetli bir kasık ağrısı aradan 1 ay geçtikten sonra tekrar girdik ve kan gelmedi. Sizce kızlık zarı bozulmuş mudur veya bir esneklik söz konusu olabilir mi?

 • Çok İlişki Sonrasında Kızlık Zarı Dikilebilir mi?

  Kızlık zarı diktirmek istiyorum. Çok ilişki sonrası dikilebilir mi ve ne zaman dikilmeli bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

 • Kızlık Zarı Dikim İşlemini Evlenmeme Yakın Bir Zamanda mı Yaptırmalıyım?

  Merhabalar, ben tecavüze uğradım bu yüzden kızlık zarımı diktirmek istiyorum. Çünkü bu tecavüzden ailemin haberi yok. Bu işlemi hemen mi yaptırmalıyım yoksa evlenmeme yakın bir zamanda mı yaptırmalıyım?

 • Arkadaşımla İlişkiye Girdik Fakat Kan Gelmedi. Kızlık Zarı Konusunda Emin Olmak İçin Ne Yapabilirim?

  Merhaba, kız arkadaşımla ilişkiye girdiğimizde kan gelmedi. Kızlık zarının olmama ihtimali konusunda herhangi bir doktora gitsek, bu konuda kesin bir şey söyleyebilir mi? Yani, ilk ne zaman ilişkiye girdiği, kaç defa olduğu gibi bir açıklama yapılabilinir mi?

 • Kızlık Zarı Tam Olarak Nerede Bulunur?

  Kızlık zarı kaç cm de bulunur? Arkadaşımla epey bir sürtünmemiz oldu, mesela penisimi 4 cm kadar soktum, 3-5 cm kadar da parmakla. İleriye dönük birşeyler düşünüyorum ama aklımda hep acabalar oluyor. Bir de doğum kontrol hapı kullanıyor. Sorduğumda kist için filan dedi. Bu doğru mu? Adet zamanları çok acı çektiğim için de diyor. Bir de kız olup olmadığını her hastaneden öğrenebilirmiyiz? Acabalar öldürecek beni. İlgilenirseniz çok sevinirim. Şimdiden vereceğiniz cevabı heyecanla bekliyorum. Teşekkürler.

 • Kızlık Zarı Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Erkek arkadaşımla uzun süredir aralıklarla ilişkiye giriyoruz. Daha önce kimseyle böyle bir birlikteliğim olmamıştı ve bana kız olmadığımı söyledi. Eve geldiğimde çok hafif bir leke vardı, erkek arkadaşım kız olmadığımı söylüyor. Benim kanamamın olmama nedeni nedir? Bunu nasıl ispatlaya bilirim?

 • Kızlık Zarı Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  3-4 gün önce bir kaza sonucu kızlığım bozuldu. Evlilik yapmak üzereyim ve bu kaza yüzünden evlilikten vazgeçmek istemiyorum. Tamir ettirmem mümkün mü? Bir de fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

 • Kızlık Zarımı Diktirdim. Evlendikten Sonra Muayeneye Gittiğimde Bu Durum Belli Olur mu?

  Merhabalar, istemeyerek olan bir ilişkiden bir gün sonra kızlık zarı dikimi yaptırdım. Doktor, başarılı olduğunu, çok güzel tuttuğunu söyledi. Ama kafamda soru işaretleri kaldı. İlerleyen zamanlarda evlenirim diye umuyorum. Kanamazsa eğer tekrar doktora gittiğimde bu durum belli olur mu?

 • Kızlık Zarı Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Merhaba, bir ilişki yaşadım, o da zorla oldu. Kızlık zarımı diktirdiğimde sorunlarım biter mi?

 • Kızlık Zarımı Diktirdiğimde Kanamaz İse Doktora Gidildiğinde Bu Durum Anlaşılır mı?

  Merhabalar, kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum kalıcı ama tutsa da evlenince kanamamasından korkuyorum eğer tutsa da kanamazsa doktora gidildiğinde doktor önceden ilişki yaşamamış der mi? Teşekkür ederim.

 • Kızlık Zarı Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Merhabalar, istemeyerek, zorla olan ilişkiden 1 gün sonra dikim yaptırdım. Doktor bir sorun olmadığını söyledi. İleriki zamanlarda, evlendiğimde, kanama olur mu ve doktor muayenesinde, kızlık zarımın dikildiği anlaşılır mı? Evlendiğimde kontrolden geçmem gerekir mi?

 • Kızlığı Kimin Bozduğu Nasıl Anlaşılır?

  Kız arkadaşımla ilişkiye girdik, gözle görülen bir kan olmadı. Kız arkadaşım kızlığımı sen bozdun diyor ama ben kuşkuluyum. Benim bozup bazmadığımı nasıl anlayabiliriz?

 • Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Kızlık zarı dikimi hastanenizde yapılıyor mu?

 • Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Hastanenizde kızlık zarı dikimi yapıyor musunuz?

 • Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Kızlık zarı dikimi yapıyor musunuz?

 • Kızlık Zarı Dikimi Kalıcı ve Geçici Olmak Üzere 2 Çeşit mi?

  Kızlık zarı dikiminin iki türlü olduğunu duydum. Biri kalıcı diğeri geçici süreliğine yapılan bir ameliyatmış.  Bu bilgi doğru mudur? Kızlık zarı muayene ve dikiminin tahmini fiyatı nedir? Cevaplayacak hekimlerime çok teşekkür ederim.

 • Kalıcı Kızlık Zarı Evlenene Kadar Kalır mı?

  Kızlık zarımı kalıcı olarak diktirmek istiyorum fakat ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca evlenene kadar bu kalır mı?

 • Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı?

  Kızlık zarı diktirmek istiyorum. Anlaşılır mı?

 • Kızlık Zarımı Diktirsem Sonradan Kan Gelir mi?

  Erkek arkadaşımla bir yakınlaşmamız oldu henüz bir doktora muayene olamadım ama benden kan geldi. Kızlık zarım bozulmuş olabilir mi? Bozulduysa diktirirsem sonradan bu anlaşılır mı ve evlenince kan gelir mi? Tekrar teşekkür ederim.

 • Kızlık Zarımı Muayene Ettirmek İstiyorum. Ne Önerirsiniz?

  Kızlık zarı muayenesi yapıyor musunuz? Ankara'da özel muayenehaneniz var mı? Ücretiniz ne kadar, öğrenmek istiyorum. Kızlık zarımın bozulup bozulmadığını muayene ettirmek istiyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

 • Kızlık Zarı Yırtılınca Ağrı Devam Eder mi?

  Ben kız arkadaşımla ilişkiye girdim, ancak kız arkadaşımın kızlık zarı yırtık değildi. Penisimi kız arkadaşımın vajinasına hızlı bir şekilde ittim ve aşırı ağrı ve kanama oldu. Üzerinden 2 gün geçmesine rağmen kız arkadaşım hala acıdığını söylüyor ve ailesine de söyleyemiyor. Bize yardım edin ne olur.

 • Kız Olup Olmadığıma Nerede Baktırabilirim?

  Ben kız olup olmadığıma baktırmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

 • Kız Olup Olmadığıma Nerede Baktırabilirim?

  Ben kız olup olmadığıma baktırmak istiyorum. Bu hastanede bakılıyor mu?

 • Kızlık Kontrolü Nerede Yapılır?

  Ben kız olup olmadığıma baktırmak istiyorum. Bu hastanede bakılıyor mu?

 • Kız Olup Olmadığıma Nerelerde Baktırabilirim?

  Ben kız olup olmadığıma nerede baktırabilirim?

 • Kızlık Zarı Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Merhaba, ben kız olup olmadığıma baktırmak istiyorum. Nereye başvurmalıyım?

 • Kız Olup Olmadığımı Nasıl Anlarım?

  Merhaba, 17 yaşındayım. Sevgilimle ilişkiye girdim, az birşey acı hissettim, kan da geldi. Acaba kız olup olamadığımı nasıl bilebilirim? Eğer kız değilsem, zarımı diktirdiğimde, tekrar düğün gecemde kan gelir mi?

 • Kızlık Zarımı Nerede Kontrol Ettirebilirim?

  Eskişehir’de kızlık zarımı kontrol ettirebileceğim, bir de rapor alabileceğim bir hastane, sağlık kuruluşu ya da özel doktor var mı?

 • Başkasıyla Beraber Olduğum Anlaşılır mı?

  Ben 3 yıl biriyle birlikte oldum ama kan gelmedi. Şimdi başkasıyla görüşüyorum, aramızda bir şey olmadı ama başkasıyla beraber oldum mu merak ediyor. Beraber olmadım dedim. Sizce beraber olsak anlar mı, ben kız mıyım? Bir de Eskişehir’de yaşıyorum, kızlık raporu almak istiyorum. Önereceğiniz doktor var mı?

 • Kendimi Kastığım İçin Cinsel İlişkiye Giremiyorum. Ne Yapmalıyım?

  2 aylık evliyim, kendimi kastığım için eşimle cinsel ilişkiye giremedik. Vajinamda ağrı oluyor. Acaba zorlanmadan dolayı kızlık zarım yırtılmış olabilir mi?

 • Kızlık Zarı Dikilince Tekrar Yırtılır mı?

  Merhaba, ben 21 yaşındayım. Bir insanı sevdim ve birlikte olduk. Evleneceğimizi söyledi. Bu konuda ciddi olduğunu biliyorum. Ama son zamanlarda çok değişti, artık sevgisinin bittiğini düşünüyorum. Bana hayatı zehir ediyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Kızlık zarı dikimi konusunda bilgi alabilir miyim? Ne zaman, nasıl yapıldığı, yapıldıktan sonra çok hassas olurmuş, tekrar yırtılır mı acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 • Kızlık Zarı Diktirme Herkese Uygulanabilir mi?

  Ben kızlık zarı diktirme operasyonunun nasıl yapıldığını ve herkese yapılmanın mümkün olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

 • Kızlık Zarımda Bozulma Olmuş mudur?

  İyi çalışmalar, benim sorum olacak. Küçükken düştüm, içime çomak girdi. Kızlık zarımda bir problem var mıdır? Kan aktığını görmedim, hatırlamıyorum. Bana bir çıkış yolu gösterir misiniz?

 • Kız Arkadaşımın Kanamaları 8 Gündür Devam Ediyor. Ne Yapmalıyız?

  Ben 8 gün önce nişanlımla birlikte oldum ama sanırım kızlık zarı zedelendi. Kanamaların halen devam ettiğini söylüyor. Bu konuda ne yapmalıyız, bilgi verir misiniz? Teşekkür ederim.

 • Kızlık Zarı Dikildiğinde Tekrar Kanama Olur mu?

  Merhaba doktor hanım, ben 22 yaşındayım ve evlenmeyi düşündüğüm erkekle ilişkiye girdim. Maalesef ayrıldık ve ben başkasıyla evleneceğim. Kızlık zarımı ne zaman diktirmem gerekir? Diktirdiğimde tekrar kan gelir mi? Bilgi verebilir misiniz?

 • Kızlık Zarının Ne Zaman Bozulduğunu Öğrenebilir miyiz?

  Kızlık zarının ne zaman bozulduğunu öğrenebilir miyiz? Eğer böyle bir şey varsa randevu istiyorum sizden.

 • Kızlık Zarımı Evlenmeden Kaç Gün Önce Diktirebilirim?

  Kızlık zarını diktirmek istiyorum. Evlenmeden kaç gün içinde yapılması mümkündür?

 • Acaba Kızlık Zarım Bozulmuş mudur?

  Merhaba, ben 5-6 yaşlarında iken bir tanıdık beni kucağına alıp parmağını içime soktu ama ben o zamanlar küçük olduğumdan birşey anlamadım ve aileme de birşey diyemedim. Çok korktum ama hatırladığım kadarıyla kanama olmadı. Acaba kızlık zarım bozulmuş mudur?

 • Vajinadan Fitil Kullanmak Gibi Bir Tedavi Yöntemi Var mı?

  Selam, bakire bir kişinin rahminde kist olduğu için vajinadan fitil kullanmak gibi bir tedavi yöntemi var mı? Kullanılırsa zar delinir mi? Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim, kolay gelsin.

 • Vajinamdaki Mantardan Dolayı Kanama Oldu. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, vajinamda mantar hastalığı vardı. Çok kaşıntı yapıyordu ve ben kaşırken parmağımı vajinamın içine sokup kaşımaya devam ettim ve kan gelmeye başladı. Bu kanama kızlık zarımın bozulduğu için mi olmuştur? Ailemin bu durumdan haberi yok ve doktora gidip muayene olmaktan korkuyorum. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

 • Evlendiğimde İlk Gece Kanamam Olur mu?

  6-7 yaşlarında bir kızken, yine aynı yaşlarda bir erkekle ilişkiye girdim. Şu an 25 yaşında ve nişanlıyım. Evlendiğimde ilk gece kanamam olur mu? Kızlığım bozulmuş mudur? Ondan sonra hiç ilişkiye girmedim ve doktara gitmedim. Lütfen kesin birşey söyleyin.

 • 8 Yaşında Cinsel İlişki Yaşadım. Kızlık Zarım Bozulmuş mudur?

  Ben küçük yaşta, 8 yaşındayken komşumuzun oğluyla ne olduğunu bilmeden ilişki yaşamışım. Komşumuzun oğlu da 8 yaşındaydı. Ben evleneceğim. Acaba kızlık zarım bozulmuş mudur? Lütfen yardımcı olun.

 • Kızlık Zarının Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

  Kızlık zarının bozulduğunu nasıl anlarım? Bir de neye dikkat etmem lazım?

 • Acaba Bakire miyim, Yoksa Zarım mı Esnek?

  Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ancak kanamam olmadı. 2 yıl böyle devam etti. Bir gün bir kanama oldu, o da bir kaç gün devam etti. Ancak adetimden bir kaç gün sonra ilişkiye girdim ve kanama oldu. Doğum kontrol hapı da kullanıyordum kist tedavisi için. Herhalde bakire değilim artık, anlayamadım. Acaba bakire miyim, zarım mı esnek? Bir de en son 2 gün önce tekrar ilişkiye girdik, ancak vajinamda ağrı ve yanma, sarı bir akıntı var. Sorun nedir?

 • Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Kızlık zarı onarımı yapılıyor mu? Fiyat konusunda bilgi alabilir miyim?

 • Kızlık Zarı Dikimi İçin En Uygun Zaman Evlenmeden Ne Kadar Öncedir?

  .Merhaba, kızlık zarı dikimi evlenmeden ne kadar önce yapılmalıdır?

 • Kızlık Zarı Dikimi Mümkün müdür?

  Kızlık zarı dikimi mümkün müdür?

 • Kızlık Zarının Yırtılmasında Penis Boyunun Etkisi Var mıdır?

  İdeal bir cinsel birleşme için gerekli olan penis boyu ortalama kaç cm'dir? Kızlık zarının yırtıla bilmesi için bir ölçüt gerekli mi? Çünkü kız arkadaşımla 2-3 kez ilişkiye girdim ama herhangi bir kan olayı gerçekleşmedi. Ama ilişki sırasında kız arkadaşım bayağı acı çekti sadece kan gelmedi. Kızlık zarında herhangi bir tahribata yol açmış olabilir miyim? Eğer ortalamanın altında bir penis boyuna sahipsem (benim ki 7-8 cm) ilaç tedavisi ile belli bir uzunluğa ulaşması mümkün mü ve doktora gitmem gerekirse hangi bölüme uğramam gerekir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

 • İlk İlişkimde Kan Gelmedi, Bu Neden Kaynaklanabilir?

  İlk ilişkiye girdiğimde kan gelmedi. Bunun anlamı ne? Yani kızlık zarı yırtılmamış olabilir mi? Aradan tam 1 yıl geçti ve hiç gelmedi. Bu durum çocuk sahibi olma konusunda bir sorun yaratır mı? Teşekkürler.

 • Kızlık Zarı Onarımı Hakkında Bilgi Almak İstiyorum?

  Kızlık zarı onarımı ile ilgili bilgi almak istiyorum ve fiyat mümkün ise teşekkürler.

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
'Yalnızlık korkusu, panik atak ve depresyona neden olur'
Doç. Dr. Kılıç: " Navigasyon kemik kesiminde bizi yönlendirdiği için artık teknik ve cerrahi hatalar neredeyse sıfır oluyor"
ESKİŞEHİR - Kovid-19'u yenenler en çok eklem ağrıları, halsizlik ve yorgunluktan yakınıyor
Uzmandan, "Gıda maddelerini yüzünüze sürmeyin" uyarısı
Göz sağlığı ile ilgili doğru bilinen yanlışlar
Rus aşısının Türkiye'deki üretim anlaşmasını yapan firma yetkilisi DHA'ya konuştu
Korona virüsün 'Sirenli' kahramanları
Bilim insanlarından kafa karıştıran mutasyon açıklaması: Daha ölümcül olduğunu söylemek için çok erken
Son dakika haber | Koronavirüs salgınında can kaybı 24 bin 933'e yükseldi
23 Ocak Cumartesi koronavirüs tablosu açıklandı mı? 23 Ocak Cumartesi günü Türkiye'de bugün koronavirüsten kaç kişi öldü, kaç kişi iyileşti?
Sağlık Bakanlığı'ndan 'aşıda dolandırıcılık' uyarısı: SMS'le gelen linke tıklamayın

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]