Kızlık Zarı Soruları

Kızlık Zarı Soruları ve Cevapları. Sağlıkla İlgili Tüm Sorular Listelenmektedir.

 • İlişki Sırasında Kan Gelmedi. Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba, benim problemim cinsel ilişkiye girmeme rağmen kan gelmedi. Kızlık zarımın bozulup bozulmadığını merak ediyorum. Ayrıca ilişki sırasında kasıklarımda ağrı olmakta. Bu iki sorunun cevabını alabilir miyim? Teşekkürler.

 • Başka Biriyle Birlikte Olmadığımı Nasıl İspatlarım?

  Merhaba, ben 4 ay önce erkek arkadaşımla ilk ilişkimi yaşadım, fakat fazla zorlamadı yani zara kadar geldiğini hissetmedim. Bu şekilde 2 kez cinsel ilişkiye girdik. Bir gün o farkında değildi ama ben hissettim, kızlık zarının yırtılıyor olduğunu anladım, çok canım yanmasına rağmen belli etmedim. Geri çekildiğinde ben ayaktaydım, yerde 2 damla kan vardı. Ben kızlık zarının bozduğunu söyledim, bana inanmamakta ısrar etti. O gün kanama 3 saat sürdü ve çok ağrılıydı. O günden sonra ilişkiye girerken hiç canım yanmadı. Şimdi hala onunla beraberiz. O olay orada kapanmadı, her aklına geldiğinde ondan önce başkasıyla olduğumu söylüyor. Yardım edin lütfen, bir ispatlama şansım olmalı. Ben ondan başkasıyla beraber olmadım.

 • Hymen Kapatılması İçin Ne Önerirsiniz?

  Merhabalar. Ben bir hemşirelik öğrencisiyim ve hymen kapatılması yaptırmam gerek. Fakat şu an için bir evlilik söz kousu değil. Bu işlemi yaptırmak istiyorum. Kızlık zarının postop açılma riski var mı?

 • Kızlık Zarının Bozulup Bozulmzdığını Nasıl Anlarız?

  Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. İlişkiden yaklaşık 1 saat sonra kız arkadaşım tuvalette kan geldiğini ve selpağın yarısının kan olduğunu söyledi. Bu kan yaklaşık 1,5 saat devam etti. Ben elimle onu orgazm ederken bir parmağım makatta, diğeri de makat ve vajina arasındaki bölgede idi. Parmağımın içeri girdiğini sanmıyorum ama şiddetli karın ağrısı çektiğini belirtti. Kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlayamadık. Sizce kızlık zarı bozulmuş mudur? Eğer bozulmayıp zedelenmişse, ilk gece kan gelir mi, bozulmuş ise bunu nereden anlarız?

 • Kızlık Zarı Kaç Yaşında Oluşur?

  Merhaba, 6 yaşında tecavüze uğradım. Şu an 18 yaşındayım. Kızlık zarı kaç yaşında oluşur? Kızlık zarım yırtılmış mıdır? İleride her hangi bir hastalığa neden olur mu?

 • Kızlık Zarım Zarar Görmüş müdür?

  Erkek arkadaşımla tam bir birleşme olmasa bile bir birleşme yaşadım ve 5 dakikalık bir ağrı hissettim. Sabah kalktığımda 5-6 damla kan gördüm ama aynı zamanda regl de oldum. Kızlık zarım zarar görmüş olabilir mi?

 • İlk İlişkimde Kan Gelmedi. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, ben 20 yaşındayım. Nişanlımla ilişkiye girdik ilk defa ama kan gelmedi. Ne yapmalıyım?

 • Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Kızlık zarı dikim ücretleri hakkında bilgi verir misiniz?

 • İlk İlişkide Kanamanın Olması Hangi Şarta Bağlıdır?

  İlk ilişki sırasında, kanamanın olması hangi şarta bağlıdır? Yani birleşme olduktan sonra geri çekilip beklemek mi gerekir ya da ilişki devam ederken kanama kendiliğinden olur mu?

 • Mastürbasyon Sırasında Kanama Olması Normal mi?

  Doktor hanım, ben mastürbasyon yaptığımda içine birşey sokmadan yüzeysel yapıyorum, fakat adet dönemlerimde yaptığımda kanama oluyor. Sonra normal adet gibi kahverengi lekelenmeyle bitiyor. Bu olay adet döneminde ne zaman yapsam tekrarlanıyor, normal zamanda yapınca kanama olmuyor. Kızlık zarımda sorun var mıdır? Lütfen bilgilendiriniz.

 • Yüzeysel Mastürbasyonda Kanama Olması Normal mi?

  Doktor hanım, ben mastürbasyon yaptığımda içine birşey sokmadan yüzeysel yapıyorum, fakat adet dönemlerimde yaptığımda kanama oluyor. Sonra normal adet gibi kahverengi lekelenmeyle bitiyor. Bu olay adet döneminde ne zaman yapsam tekrarlanıyor, normal zamanda yapınca kanama olmuyor. Kızlık zarımda sorun var mıdır? Lütfen bilgilendiriniz.

 • Evlilik Öncesi Kızlık Zarı ile İlgili Yapılabilecek Bir Uygulama Var mı?

  21 yaşındayım, nişanlıyım. Nişanlımla birlikte olduk fakat kızlığım bozulmadı. Evleneceğiz fakat korkuyoruz. İlişkiden sonra benden uzaklaştı, kendimi kanıtlamak istiyorum. Benim kız olmadığımı zannediyor fakat ondan önce kimseyle birlikte olmadım. Evlenmeden önce, kızlığımın bozulması için uygulanacak bir tedavi yöntemi var mı?

 • İlk İlişkide Sadece Erkeğin Korunması Hamilelik Riskini Arttırır mı?

  İyi günler, ben 24 yaşındayım. Nişanlımla öpüşme dışında ilişkiye girmedik. Evlenmeden önce birlikte olmak istiyoruz. İlk ilişkide doğum kontrol hapı kullanmayıp, nişanlım korunsa hamile kalma riskim fazla mıdır? Doğum kontrol hapı kullanmam gerekiyorsa, ilişkiden ne kadar önce başlamalıyım? Bir de nişanlım teyzemin oğlu. Benim kan grubum A RH (+), nişanlımın 0 RH (+), kan uyuşmazlığımız var mı? İleride bir sorun olur mu?

 • Arkadaşımın Kızlığına Zarar Vermiş Olabilir miyim?

  Kız arkadaşımla geçen gün ön sevişme esnasında elimi cinsel organına koydum, bir ya da en fazla 2 cm içine doğru girdi parmağım. O anda ağrı, acı ya da kan gelmedi ama bana söylediğine göre eve gittiği zaman iç çamaşırında kan görmüş. Bu durum benim kafamı çok kurcaladı. Sizce kızlığına zarar vermiş olabilir miyim?

 • Kızlık Zarının Yırtılmış Olması, Muayene Edilmeden Anlaşılır mı?

  Kızlık zarı yırtılması, doktor muayenesiz anlaşılabilir mi?

 • Kızlığımı Kaybettim. Ne Yapmalıyım?

  Ben erkek arkadaşımla beraber oldum ve kaza ile de kızlığım gitti. Ne yapmalıyım?

 • Kızlık Zarının Diktirildiği Belli Olur mu?

  Ben erkek arkadaşımla beraber oldum ve kaza ile de kızlığım gitti. Şimdi ne yapmalıyım? Aileme ve çevremdekilere söyleyemiyorum. Evlenme desek, yaşım erken olmaz. Diktirme desek maliyeti ne kadar ve evlendiğimde belli olur mu?

 • Kızlık Zarı Bozulduğunda Ne Kadar Kan Gelir?

  Merhaba, ilk ilişkiden sonra kızlık bozulduğunda ne kadar kan gelir? Bunun bir ölçüsü var mıdır? Teşekkür ederim.

 • Birleşme Olmadan da Kızlık Zarı Bozulur mu?

  Selam, 1 hafta önce sevgilimle elbise üzerinden seviştik. 1 gün geçtikten sonra vajinam kanamaya başladı ve 1 haftadır bu kanama sürüyor, adet günüm de değil. Ne yapmalıyım? Birleşme olmadan kızlık zarı yırtılır mı?

 • Hymenoplasti Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?

  Merhaba, hastanenizde kızlık zarı dikimi yani hymenoplasti uygulanmakta mıdır? Doktor ve konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilir miyim?

 • Kızlık Zarı Muayenesi Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Merhaba, siz muayenehanenizde kızlık zarı muayenesi yapıyor musunuz?

 • 9 Yaşında Bir Kızın, Kızlık Zarı Bozulur mu?

  Merhaba, kız arkadaşım şu an 21 yaşında ve 9 yaşındayken tecavüze uğramış. 9 yaşındaki çocuğun kızlık zarı bozulur mu? Bozulduysa onarımı mümkün müdür?

 • Klitoris’i Parmakla Uyararak Mastürbasyon Yapmak Kızlık Zarına Zarar Verir mi?

  Merhaba, karşı cinsle cinsel bir deneyimim olmadı. Sadece klitorisi parmağımla uyararak mastürbasyon yaptım. Bunu yaparken kızlık zarım zarar görmüş olabilir mi?

 • Bisikletle Gezerken Vajinamda Acı Hissettim ve Kan Gördüm. Kızlık Zarım Zedelenmiş Olabilir mi?

  Merhaba 3 sene önce arkadaşlarımla bisikletlerle gezerken vajinamda bir acı hissettim, sürekli oturduğumdan acımıştı. Eve geldiğimde çamaşırımda kan vardı ama ondan önceki günde âdetim yeni bitmişti. Acaba kızlığımda zedelenme olmuş mudur? Beni aydınlatırsanız sevinirim.

 • Kızlık Zarı Yırtıldığında Meydana Gelen Kanın Rengi ve Miktarı Nedir?

  Merhaba. Hocam 2 sorum olacak. 1. Kızlık zarı yırtıldığında meydana gelen kanın rengi? 2.kızlık zarı yırtıldığında meydana gelen kanın miktarı? İlişkiye girilmedi fakat üstten elle masturbasyon yapıldı. Daha sonra 3 - 4 damla açık pembe renkte kan görüldü? Yardımlarınızı bekliyorum.

 • Pantolon Üzerinden Temasla Kızlık Zarı Kanar mı?

  Merhabalar, ben kız arkadaşımla hiç birlikte olmadım fakat geçenlerde vajinasına pantolonunun üstünden elimle dokundum. O an bir acı hissettiğini ve iç çamaşırında bir kaç damla kan olduğunu söyledi, ertesi gün de regl oldu. Kız arkadaşımın kızlık zarı yırtılmış mıdır? İlginize şimdiden teşekkür ederim.

 • Sürtünme Yoluyla İlişkiye Girdim, Acaba Kızlık Zarıma Zarar Gelmiş midir?

  Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk. Acı hissetim bu acı bir müddet devam etti ama kanama olmadı. Acaba kanama olmadığı halde kızlık zarıma zarar gelmiş olabilir mi?

 • Kızlık Zarı Ameliyathanesiz Bir Ortamda Açılabilir mi?

  Merhaba, her jinekolog, kızlık zarını bölgesel uyuşturma ile özel muayenehanelerinde, ameliyathanesiz bir ortamda açabilir mi ya da genişletebilir mi? Cevabınızı bekliyorum.

 • Kızlık Zarımın Yırtılmadığını Düşünüyorum, Bu İşlemi Nasıl Yaptırabilirim?

  Merhaba 8 aylık evliyim ve ağrılı ilişki yaşıyorum. Kızlık zarımın açılmadığını düşünüyorum, hiç doktora gitmedim. Bölgesel uyuşturma ile açıldığını okudum internetten. Her kadın doğum uzmanı bunu yapar mı ve bu işlem ameliyathanede mi yapılır yoksa özel muayenelerde de yapılır mı? Emekli sandığına bağlıyım ücreti ne olur? Lütfen acil yardımlarınızı bekliyorum.

 • Tecavüze Uğradım ve Kızlık Zarını Diktirmek İstiyorum. Nerede ve Nasıl Yapabilirim?

  Merhaba, üniversite öğrencisiyim. 4 yıl önce tecavüze uğradım ve kimseye söyleyemedim. Geçen yıl aşık olduğumu sandım, aşık olduğum adama dürüst davrandım ve herşeyi anlattım. 2 ay öncesine kadar sorun yoktu. Sonra beni suçlamaya başladı. Çok bunaldım. Daha 21 yaşındayım, bölüm birincisiyim, mezun olmadan onlarca iş teklifi aldım ama bu yükü taşıyamıyorum. Kızlık zarını diktirip, bu olayı hiç yaşamamış gibi başka bir şehirde, başka evde yaşamak istiyorum. Ne yapabilirim, nasıl yapmalıyım, ücreti nedir? Bana yardım edin lütfen.

 • Kız Arkadaşımdan Kahverengi Sıvı ve et Parçası Geldi. Sebebi Nedir?

  Merhaba, kız arkadaşımla tam bir ilişki yaşamadık. Ama kız arkadaşımdan açık kahverengi bir sıvıyla beraber bir et parçası geldi. Doktora gittiğimizde enfeksiyon olabilir dedi ama biz kızlık zarına bir şey oldu diye korktuk. Ne yapmalıyız? Bunun kızlık zarı olması mümkün mü?

 • Kızlık Zarı Tam Bir ilişkiye Girmeden Yırtılabilir mi?

  Hocam ben kız arkadaşımla tam bir ilişkiye girmedim sadece sürtünme yoluyla. Ama kız arkadaşımdan kahverengi tonlarında birde sanki bir et parçası gibi bir şey geldi. Bunun kızlık zarıyla alakası var mıdır? Bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Kızlık Zarı Tam Bir ilişkiye Girmeden Yırtılabilir mi?

  Hocam ben kız arkadaşımla tam bir ilişkiye girmedim sadece sürtünme yoluyla. Ama kız arkadaşımdan kahverengi tonlarında birde sanki bir et parçası gibi bir şey geldi. Bunun kızlık zarıyla alakası var mıdır? Bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Vajinaya Parmak Girdiğinde Kızlık Zarı Zarar Görür mü?

  Merhaba, arkadaşım vajinasını parmağıyla okşarken, birkaç kere bir parmağının yarısını içeri doğru sokmuş ve zevk dahilinde acı da hissetmiş. Bu olay regle yakın bir zamanda olmuş. Eve gittiğinde vajinasında çok ufak bir kan görmüş ve zarın zarar görmüş olmasından çok korkuyor. Aradan 1 gün geçmiş ama halen regl olmamış. Acaba kızlık zarının zarar görmüş olma ihtimali var mı? Şimdiden teşekkür ederiz.

 • Kızlık Bozulmadan ve Adetliyken Hamile Kalınır mı?

  Merhaba, nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Henüz kızım ve adetimin ilk günüydü, yani kanamam vardı ve nişanlım üstüme, vajinama boşaldı. 1 hafta oldu ve karnımın alt kısmında 1 haftadır ağrı, acı, şişlik, kabızlık ve yanma var. Kızlık bozulmadan ve adetliyken hamile kalınır mı? Bu ağrılar hamilelik belirtileri mi? Cevap verirseniz çok sevinirim.

 • Parmağın Yarısının Vajinaya Girmesiyle Kızlık Bozulur mu?

  Merhaba, arkadaşım vajinasını parmağıyla okşarken birkaç kere, parmağının yarısını içeri doğru sokmuş ve zevk dahilinde acı da hissetmiş. Bu olay regle yakın bir zamanda olmuş. Eve gittiğinde vajinasında çok ufak bir kan görmüş ve zarın zarar görmüş olmasından çok korkmuş. Aradan 1 gün geçmiş ama halen regl olmamış. Acaba kızlık zarının zarar görmüş olma ihtimali var mı? 

 • Kızlık Zarını Diktirmek İçin Uygun Zaman Nedir?

  Merhaba, 5 yıl önce kızlık zarımı yitirdim. Çok sayıda cinsel ilişkim oldu. 1 yıl içinde evleneceğim. Kızlık zarını ne zaman diktirebilirim? Bunun maliyeti en fazla ne kadar olur?

 • Doğumda Yırtılan Kızlık Zarları Oluğu Doğru mu?

  Merhabalar, ben 28 yaşında bekar bir bayanım. İlk defa 5 ay önce cinsel ilişkiye girdim, fakat bekaretimin bozulduğuna dair bir kanama meydana gelmedi. İlişki sırasında canım çok acıyor ve dolayısıyla hiç zevk alamıyorum. Kızlık zarının esnek hatta doğum sırasında yırtılan türleri olduğunu duydum. Gerçekten böyle birşey var mıdır? Erkek arkadaşım doktora gitmemizi öneriyor ama ben jinekolojik muayeneden korkuyorum. Ne yapmam gerektiğini yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 • Kızlık Zarım Yırtılmadığı İçin Çok Ağrım Oluyor, Ne Yapmam Gerekir?

  Merhabalar ben 9 aylık evliyim. Kızlık zarım bozulmadı ilişki esnasında bazen kasıklarımda çok ağrılar oluyor ve kanama meydana geliyor. Gün içerisinde de kasıklarım çok ağrıyor ve sancı çekiyorum. Akıntı çok geliyor ve çok kötü bir koku oluşuyor adet döneminden. 10 gün sonrada kanamam oluyor hocam ne yapmam gerekir? Bilginiz için şimdiden teşekkürler.

 • Tırnakla Yapılan Çizik, Kızlık Zarını Yırtabilir mi?

  İyi günler. İlk cinsel ilişkim sırasında partnerimin tırnağı vajinamın üst kısmını hafif çizdi ve penisi tam olarak girmedi. Fakat ilişki sonrasında 2 gün süren ama çok fazla olmayan bir kanama oldu. Acaba bu kanama tırnakla yapılan çizikten mi yoksa kızlık zarı yırtılmasından mı kaynaklanıyor? Teşekkür ederim.

 • Kızlık Zarı Diktirmenin Maliyeti Nedir?

  Merhaba doktor hanım ben 20 yaşındayım 2 sene önce bir birlikteliğim oldu ve kızlığım bozuldu. Bunun için önlem almak istiyorum gerekirse sizin hastaneye de gelebilirim ama sadece benim öğrenmek istediğim maliyetidir. Cevap verirseniz sevinirim.

 • Kızlık Zarı İlişki Esnasında Bozulmazsa Ne Yapılabilir?

  Selam, septalı kızlık zarına sahip olan bir kişinin ilk ilişkisi için yardımlarınızı rica ediyorum. Şu an ilişkiye girebilmiş değilim, daha başındayken acı hissediyorum. Ne yapmalıyım?

 • Muayene Esnasında Kızlık Zarı Bozulur mu?

  Merhaba, kızlık zarı konusu kafama çok takılıyor ve bu durum derslerimi çok kötü etkiliyor. Bir kadın doğum doktoruna muayene oldum fakat muayene sırasında çok canım acıdı. Doktor bir sorun olmadığını söyledi. Muayeneden sonra hiçbir kan gelmedi. Acaba muayene sırasında bir şey olmuş olma ihtimali var mı? Tekrar muayene olmak istiyorum fakat muayene sırasında bir şey olmasından korkuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Kızlık Zarının Muayenesi Esnasında Bozulma Olur mu?

  Merhaba, psikolojik durumum yüzünden, kızlık zarı konusunda kafamda sürekli bir takıntı mevcut. Herhangi bir ilişki yaşamadım. Muayene olmak istiyorum fakat muayene sırasında bir şey olmasından korkuyorum. Muayene esnasında herhangi bir sorun olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Septalı Kızlık Zarı Ameliyatında Acı, Kanama Olur mu? Ne Kadar Sürer?

  İyi günler, 4 yıllık evliyim, septalı kızlık zarı var. Eşimle tam anlamıyla cinsel ilişki yaşayamıyoruz ve vajinismus olduğumu zannediyorum. Doktor birit olduğunu, alınabileceğini söyledi. Genel anestezi olarak yapmak istiyorum. Acısı, kanaması olur mu? Kaç dakika sürer? Cinsellik problemimiz düzelir mi?

 • Adet Dönemimin Bittiği Gün İlişkiye Girdim, Kan Geldi. Kızlık Zarım Patlamış Olabilir mi?

  Merhaba, ilk ilişkim adet dönemimin bittiği gün oldu ve kan geldi. Sonrasında hiç kan gelmedi. Daha önce doktora gittiğimde, kızlık zarımın geride olduğunu söylemişti. Sizce bununla bir ilgisi olabilir mi? Sürekli ilişkiye giriyoruz, kızlık zarım patlamış mıdır?

 • Kızlık Zarı Dikimini Nasıl Yaptırabiliriz?

  Selamlar, kızlık zarı dikimi hakkında bilgi almak istiyorum. Ayrıca ücretini de merak ediyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

 • Hymenoplasti Ameliyatı Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?

  Merhaba ben hymenoplasti denilen ameliyatla ilgili bilgi almak istiyorum. Kalıcı olan nasıl oluyor ya da evlenmeden bir iki gün önce olanı nasıl oluyor? Bir de çok zor bir şey mi, yatmak gerekiyor mu? Bunun fiyatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

 • Hymenoplasti Ameliyatı Hakkında Bilgi Alabilir miyim?

  Merhaba ben hymenoplasti denilen ameliyatla ilgili bilgi almak istiyorum. Kalıcı olan nasıl oluyor ya da evlenmeden bir iki gün önce olanı nasıl oluyor? Bir de çok zor bir şey mi yatmak gerekiyor mu?

 • Bel İçin MR Çekildiğinde Bekaretin Olmadığı Anlaşılır mı?

  Merhaba, belden MR çekilince, bekaretin olmadığı görünür mü? Teşekkür ederim.

 • Kızlık Zarının Bozulduğu Kan Testinde Anlaşılır mı?

  Merhaba hocam, ben yakın zamanda kız arkadaşımla ilişkiye girdim ve kızlığı bozuldu. Kız arkadaşım yaptırdığı aşının tutup tutmadığını öğrenmek için kan testi yaptıracakmış. Kızlığının bozulup bozulmadığı kan testinde çıkar mı? Şimdiden teşekkür ederim hocam.

 • İlişkiden Sonra Az Miktarda Kan Geldi .Kızlık Zarım Bozulmuş mudur?

  Merhaba, ben sevgilimle ilişkiye girdim. İlk ilişkimizde çok az kan geldi, çarşafa sürtünmüştü sadece. Ertesi gün 1 ya da 2 damla daha kan geldi. Acaba kızlık zarım bozulmuş mudur?

 • İlk Gece Kanama Ne Kadar Olmalı? Leke Şeklinde Olması Normal mi?

  Merhabalar, ilk gecemde kanamam çok az geldi, hatta leke gibiydi ve damla bile gelmedi. Acaba kızlık zarı ne kadar kanar? Leke gibi olması yeterli mi? Eşim tedirgin oluyor ama ben ilk defa cinsel ilişkiye giriyorum. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

 • Kızlık Zarı Kanamasının Az Olması Normal mi?

  Doktor bey merhaba, ilk gecemde kızlık zarı kanamam çok az, hatta leke gibi geldi. Bu kadar az olması normal mi? İlk ilişkim olmasına rağmen az olmasından dolayı eşim kuşkuya kapıldı. Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Kızlık Zarının Yırtılmış Olması, Bel MR’ında Görünür mü?

  Merhaba, benim bir yakınımın beli çok ağrıyor. MR çektirecek ama kızlık zarı yırtılmış. Ailesinin haberi yok. Acaba bu durum MR’da görünür mü?

 • İlk İlişkimde Kanama Olmadı. Bende Bir Sorun mu Var?

  Merhaba, ben hayatımda ilk defa bir ilişki yaşadım ama ne kanama, ne de bir acı hissetmedim. Kanamanın olmaması fiziksel farklılık olabilir belki ama ilk olmasına rağmen bu kadar rahat olmasının nedenini merak ediyorum. Bende bir sorun mu var acaba? Lütfen beni bilgilendirin.

 • Her İlişkide Eşimin Kanaması Oluyor. Ne Yapabiliriz?

  Selam, ben 3 aydır evliyim. Bir kaç doktorun yanına gittim ama eksik cevap alıyorum. Ne zaman ilişkiye girsek, eşimin kanaması oluyor. Ne yapabiliriz?

 • Kanamamın Sebebi Nedir?

  Merhaba, erkek arkadaşım, sürtünme yoluyla vajinama değdi sadece. Birşey olmamıştı, ertesi gün kan geldi. 3 saat sonra yine geldi. Sizce kızlığım bozulmuş olabilir mi?

 • İdrarımı Yaptıktan Sonra Kan Geliyor. Kızlık Zarının Yırtılmasıyla İlgili Olabilir mi?

  Merhaba, ben 21 yaşındayım ve 1 hafta önce evlendim. Çok sık idrara çıkıyorum ve idrardan sonra kan geliyor ama idrarla karışık değil ve çok aşırı yanma oluyor. Bunun kızlık zarı yırtılmasıyla mı, yoksa başka bir şeyle mi alakası var? Çok endişeliyim.

 • Daha Önce Cinsel İlişkiye Girildiği Belli Olur mu?

  Merhaba, benim sorunum şu. Yaklaşık 2 sene önce ilişkim oldu ve ilk başta kan gelmedi. Sonraki ilişkide çok az bir kanama oldu. Jinekoloğa gittiğimizde esnek olduğunu söyledi. Şimdi erkek arkadaşımdan ayrıldım. Evlenmeyi düşündüğüm gencin birşeyden haberi yok. Acaba ilk geceden sonra doktora gittiğimizde yine aynı teşhis mi konur, yoksa daha önce ilişkiye girildiği belli mi olur? Teşekkürler.

 • Bir Parmakla Kızlık Zarı Bozulur mu?

  Merhaba, yaklaşık 2 sene önce sevgilimle sevişirken bir an parmağını vajinama soktu. 2 saat sonra, hafif kahverengimsi bir kaç damla kan vardı. O olaydan 1 gün önce adetim bitmişti. Acaba kızlığım mı bozuldu? Aklımda hep bir soru işareti olarak kaldı. Sizce o kan, adetimden kalma kan mı, yoksa kızlık zarı kanı mı? Bir parmakla kızlık bozulur mu acaba?

 • Kızlık Zarı Dikiminden Sonra Kanama Olması İçin Ne Kadar Süre İçinde İlişkiye Girmeliyim?

  Merhabalar, 2 yıl önce cinsel ilişki yaşadım ancak ayrılmak zorunda kaldım. 8 ay sonra başka biriyle evleneceğim ancak bekaret sorunu var. Kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum ancak bunu ne zaman yaptırmalıyım? Bu operasyon ne kadar sürede olur? Operasyondan sonra kanama olması için ne kadar süre içinde ilişkiye girmeliyim?

 • Kızlık Zarı Onarımı Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Selamlar, hastanenizde kızlık zarı dikimi yapılıyor mu? Yapılıyorsa eğer ortalama maliyeti nedir?

 • Kızlık Zarının Ne Zaman Bozulduğu Anlaşılır mı?

  Merhaba, 3 yıl önce biri ile birlikte oldum ve sonra ayrıldık. Sonra başka biri ile tanıştım ve 8 aydır birlikteyiz. Beni kız olarak biliyordu. Onun hiç kimse ile ilişkisi olmamış. Bir gün yakınlaştık ve benden kan geldi. Kızlığımı kendisinin bozduğunu sanıyor ama ben ona durumu açıklayamıyorum. Bundan 6-7 ay sonra kulağına bir şey gitse ve doktora götürmek istese, aradan 1 sene geçmiş olacak, kızlığın ne zaman bozulduğu kesin belli olur mu? Öncesinde başka biri ile birlikte olduğum ortaya çıkar mı?

 • 2 Yıllık Evliyim ve Hala Eşimle İlişkiye Giremedik. Ne Yapmamızı Önerirsiniz?

  Merhaba, 2 senelik evliyim ve korktuğum için eşimle ilk gecemizi yaşayamadık. Doktora gittim. Hiç bir sorun olmadığını, vajinamın esnek olduğunu ve rahatlıkça ilişkiye girebileceğimi söylediler. Fakat ne yaptıysak bir türlü olmadı. Kızlık zarım doktorlar tarafından bozulamaz mı?

 • Vajinamı Bisikletin Demirine Çarptığımda Kan Gelmişti. Bu Konuda Ne Yapabilirim?

  Merhaba, 12 yaşındayken bisikletin ön demirine vajinamı vurdum ve kan geldi. O zaman farkına varmadım ama şu an evlenmeyi düşünüyorum. Bu konuda ne yapabilirim?

 • Kalıcı Kızlık Zarı Operasyonu Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Kalıcı kızlık zarı operasyonu düşünüyorum. Kalıcı olunca, evlilik sonrası ilk ilişkide kanama yüzde kaç olur? Doğum yapmadım ve kürtaj olmadım. Kalıcı operasyonlarda müşahade altında tutuyor musunuz? Çok pahalı bir işlem midir?

 • Cinsel İlişki Sonrasında Kanamam Olmadı, Sabah Oldu. Kızlık Zarım mı Bozulmuştur?

  Merhaba erkek arkadaşımla birlikte oldum fakat hiç bir şey hissetmedim. Sabah uyandığımda lavaboya gittim ve kan aktı. Adet kanaması gibi yoğun geldi daha sonra şiddetli bir kasık ağrısı aradan 1 ay geçtikten sonra tekrar girdik ve kan gelmedi. Sizce kızlık zarı bozulmuş mudur veya bir esneklik söz konusu olabilir mi?

 • Çok İlişki Sonrasında Kızlık Zarı Dikilebilir mi?

  Kızlık zarı diktirmek istiyorum. Çok ilişki sonrası dikilebilir mi ve ne zaman dikilmeli bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

 • Kızlık Zarı Dikim İşlemini Evlenmeme Yakın Bir Zamanda mı Yaptırmalıyım?

  Merhabalar, ben tecavüze uğradım bu yüzden kızlık zarımı diktirmek istiyorum. Çünkü bu tecavüzden ailemin haberi yok. Bu işlemi hemen mi yaptırmalıyım yoksa evlenmeme yakın bir zamanda mı yaptırmalıyım?

 • Arkadaşımla İlişkiye Girdik Fakat Kan Gelmedi. Kızlık Zarı Konusunda Emin Olmak İçin Ne Yapabilirim?

  Merhaba, kız arkadaşımla ilişkiye girdiğimizde kan gelmedi. Kızlık zarının olmama ihtimali konusunda herhangi bir doktora gitsek, bu konuda kesin bir şey söyleyebilir mi? Yani, ilk ne zaman ilişkiye girdiği, kaç defa olduğu gibi bir açıklama yapılabilinir mi?

 • Kızlık Zarı Tam Olarak Nerede Bulunur?

  Kızlık zarı kaç cm de bulunur? Arkadaşımla epey bir sürtünmemiz oldu, mesela penisimi 4 cm kadar soktum, 3-5 cm kadar da parmakla. İleriye dönük birşeyler düşünüyorum ama aklımda hep acabalar oluyor. Bir de doğum kontrol hapı kullanıyor. Sorduğumda kist için filan dedi. Bu doğru mu? Adet zamanları çok acı çektiğim için de diyor. Bir de kız olup olmadığını her hastaneden öğrenebilirmiyiz? Acabalar öldürecek beni. İlgilenirseniz çok sevinirim. Şimdiden vereceğiniz cevabı heyecanla bekliyorum. Teşekkürler.

 • Kızlık Zarının Esnek Olması, Hamile Kalmaya Engel mi?

  Çikolata kisti sebebiyle 1,5 yıl doğum kontrol hapı (Yasmin) kullandım ve 1 ay önce bıraktım. 1 aylık evliyim, hamile kalmak istiyorum. Ne kadar süre içerisinde hamile kalabilirim? Diğer başka konu; kızlık zarının elastik olması hamile kalmama engel mi?

 • Arkadan İlişkiye Girmekle Kan Gelir mi?

  Merhaba, arkadan ilişkiye girmekle neden kan gelir? Eğer kan gelirse kızlığım bozulmuş olur mu ve hamile kalır mıyım? (İlk ilişkimdi, 18 yaşındayım)

 • Kızlık Zarı Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Erkek arkadaşımla uzun süredir aralıklarla ilişkiye giriyoruz. Daha önce kimseyle böyle bir birlikteliğim olmamıştı ve bana kız olmadığımı söyledi. Eve geldiğimde çok hafif bir leke vardı, erkek arkadaşım kız olmadığımı söylüyor. Benim kanamamın olmama nedeni nedir? Bunu nasıl ispatlaya bilirim?

 • Kızlık Zarı Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  3-4 gün önce bir kaza sonucu kızlığım bozuldu. Evlilik yapmak üzereyim ve bu kaza yüzünden evlilikten vazgeçmek istemiyorum. Tamir ettirmem mümkün mü? Bir de fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

 • Kızlık Zarımı Diktirdim. Evlendikten Sonra Muayeneye Gittiğimde Bu Durum Belli Olur mu?

  Merhabalar, istemeyerek olan bir ilişkiden bir gün sonra kızlık zarı dikimi yaptırdım. Doktor, başarılı olduğunu, çok güzel tuttuğunu söyledi. Ama kafamda soru işaretleri kaldı. İlerleyen zamanlarda evlenirim diye umuyorum. Kanamazsa eğer tekrar doktora gittiğimde bu durum belli olur mu?

 • Kızlık Zarı Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Merhaba, bir ilişki yaşadım, o da zorla oldu. Kızlık zarımı diktirdiğimde sorunlarım biter mi?

 • Kızlık Zarımı Diktirdiğimde Kanamaz İse Doktora Gidildiğinde Bu Durum Anlaşılır mı?

  Merhabalar, kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum kalıcı ama tutsa da evlenince kanamamasından korkuyorum eğer tutsa da kanamazsa doktora gidildiğinde doktor önceden ilişki yaşamamış der mi? Teşekkür ederim.

 • Kızlık Zarı Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Merhabalar, istemeyerek, zorla olan ilişkiden 1 gün sonra dikim yaptırdım. Doktor bir sorun olmadığını söyledi. İleriki zamanlarda, evlendiğimde, kanama olur mu ve doktor muayenesinde, kızlık zarımın dikildiği anlaşılır mı? Evlendiğimde kontrolden geçmem gerekir mi?

 • Bakire Bir Bayana Fitil Verilir mi?

  Selam hocam, bakire bir bayanın yumurtalıklarında kist var ve ilaç tedavileri sonuç vermediği için fitil kullanılmış. Bakire birine fitil verilir mi? Ne olursa olsun hocam tabi kızlık zarı çok esnek olduğu için doktoru %1 lik bir riks var demiş. Ayrıntılı bir cevap yazarsanız sevinirim hocam. Şimdiden kolay gelsin.

 • Kızlığı Kimin Bozduğu Nasıl Anlaşılır?

  Kız arkadaşımla ilişkiye girdik, gözle görülen bir kan olmadı. Kız arkadaşım kızlığımı sen bozdun diyor ama ben kuşkuluyum. Benim bozup bazmadığımı nasıl anlayabiliriz?

 • Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Kızlık zarı dikimi hastanenizde yapılıyor mu?

 • Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Hastanenizde kızlık zarı dikimi yapıyor musunuz?

 • Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Kızlık zarı dikimi yapıyor musunuz?

 • 8 Aylık Kızımdan Böbrek Taşını Alttan Almaya Çalışmışlar Kızlık Zarında Bir Bozulma Olmuş mudur?

  Merhaba. Benim kızım 8 aylıkken böbrek taşı yüzünden açık ameliyat oldu. Taş çok büyüktü. Şuan kızım 3,5 yaşında. Benim sorum kızıma açık ameliyattan önce alt bölgesinden bir şey sokarak taşı almaya çalışmışlar adını hatırlayamıyorum. Olmayınca açık ameliyat olmuş. Acaba kızlık zarı bozulmuş mudur? Sadece merak ediyorum asıl önemli olan onun sağlığıydı tabi ki. Kızlık zarı çünkü kapanmıyor bildiğim kadarıyla. Teşekkür ederim.

 • Uzun Süredir Masturbasyon Yapıyorum, Bu Kızlık Zarıma Zarar Vermiş Olabilir mi?

  Yaklaşık 12 yaşından beri masturbasyon yapıyorum. Ama vajinama hiçbir madde sokmadım. Şuan 23 yaşındayım kızlık zarına bir zararı olur mu? Diğer vajinalar gibi iyice delik yok. İçinde et gibi duvarlar var bu normal midir?

 • Esnek Kızlık Zarı İle İlgili Sorularımı Yanıtlayabilir misiniz?

  Esnek kızlık zarı dikilir mi? dikilirse kanar mı? Dikişler sıcak ya da ılık suya oturunca açılır mı? Esnek zar dikilip ilişkiye girildikten sonra doktora gidildiğinde dikildiği anlaşılır mı ya da esnek olduğu mu söylenir? Esnek bir zar ilk ilişki sonrası doktora gidilse esnek olduğu ama ilk kez ilişkiye girdiği anlaşılır mı? Şimdiden çok teşekkürler.

 • Kızlık Zarı Dikimi Kalıcı ve Geçici Olmak Üzere 2 Çeşit mi?

  Kızlık zarı dikiminin iki türlü olduğunu duydum. Biri kalıcı diğeri geçici süreliğine yapılan bir ameliyatmış.  Bu bilgi doğru mudur? Kızlık zarı muayene ve dikiminin tahmini fiyatı nedir? Cevaplayacak hekimlerime çok teşekkür ederim.

 • Adet Olmasına Bir Hafta Kala Gelen Kan, Kızlık Zarı İle İlgili Olabilir mi?

  Arkadaşımla ilişkiye girdik. Adet olmasına bir hafta varken 1 gün sonra adet oldu. Kızlık zarı bozulmuş mudur?

 • İlişkide Kızlık Zarım Yırtılmış Olabilir mi?

  Selam sevgilimle ilişkiye girdim ama kan akmadı. Sevgilimin penisi hepsi girdi ama hiç acı çekmedim. Acaba kızlık zarım yırtılmış mıdır?

 • Kalıcı Kızlık Zarı Evlenene Kadar Kalır mı?

  Kızlık zarımı kalıcı olarak diktirmek istiyorum fakat ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca evlenene kadar bu kalır mı?

 • Bazı Kızlık Zarları Doğumda Açılıyormuş, Doğru Olabilir mi?

  Merhaba. Kız arkadaşımla 3 veya 4 kez ilişkiye girdik ama kan gelmedi. Kız arkadaşım bakire olduğunu söylüyordu ve gerçekten ilk ilişkiye girmemizde çok zorlandık ve her seferinde çok acı çekiyordu. O kadar zorlanmaya hiç kan gelmedi. Oda bende endişenmekteyiz. Bir kadın doğumcuya gitmemiz gerekir mi? Bazı kızlık zarları esnek oluyormuş, doğumda açılıyormuş, böyle bir durum varsa doktor söyler mi? İlginiz için teşekkür ederim. Saygılar.

 • Her İlişkimde Neden Kanamam Oluyor?

  23 yaşında 3 haftalık evliyim. Her ilişkiden sonra neden kanamam oluyor? Şimdiden teşekkür ederim.

 • Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı?

  Kızlık zarı diktirmek istiyorum. Anlaşılır mı?

 • Vajinaya Parmak Sokulduğunda Kan Gelmemesi, Neyi İfade Eder?

  İyi günler vajinaya parmak sokulduğunda kan gelmemesi kızlık zarının bozulmadığına mı işarettir? Teşekkürler.

 • İlk Gecede Eşimde Kanama Olmamsı Benim Psikolojimi Bozdu, Ne Yapmalıyım Sizce?

  Hocam merhaba yıllardır içimdeki kuruntular beni mahvetti. Eşimle birbirimizi severek evlendik, evlendikten sonra hep mutsuzuz bunun sebebi de benim. Kafamdaki sorunlar eşimle ilişkiye girdiğim gece kan gelmedi onu hastaneye götürmek istedim ama kendime yediremedim çünkü eşim çok dürüst biri. Ben böyle biliyorum ama aklımdan bir türlü çıkmıyor, neden kızlık zari patlamadı? Şimdi evliyiz bir çocuk var ve ben hala o günü düşünüyorum ve gerekirse boşanmayı düşünüyorum. Eşime ilk gece sordum niye kan gelmedi diye bana yemin etti ilk erkek eli sensin dedi. O da çok şaşırdı. Ne yapmalıyım?

 • Kızlık Zarımı Diktirsem Sonradan Kan Gelir mi?

  Erkek arkadaşımla bir yakınlaşmamız oldu henüz bir doktora muayene olamadım ama benden kan geldi. Kızlık zarım bozulmuş olabilir mi? Bozulduysa diktirirsem sonradan bu anlaşılır mı ve evlenince kan gelir mi? Tekrar teşekkür ederim.

 • Erkek Arkadaşım Vajinama Elini Soktu, Kızlığım Bozulmuş mudur?

  İyi akşamlar, benim erkek arkadaşım cinsel bölgeme elini soktu. Ancak hiç bir şekilde kan gelemdi. Kızlığım bozulur mu?

BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
Bahreyn Sağlık Bakanlığından Erü'ye Ziyaret
Meme Kanserinde Farkındalık Ayı
Novartis, ABD'deki Fabrikasını Kapatıyor
Bakan Demircan, Kıbrıslı Mevkidaşı Sucuoğlu ile Görüştü
Sigarayı Nasıl Bırakırım?" Konferansı
Hayat Sigortası ile Yaşamınızı Güvence Altına Alın
Ankara Üniversitesi Rektörü Prof.dr. İbiş: "(Baykal'ın Sağlık Durumu) Kötüye Gidiş Yok, Tam Aksine...
Eski CHP Genel Başkanı Baykal'ın Sağlık Durumu
Kırıkkale'de Sağlık Hizmetleri
İnternete Değil Hekimlere Başvurun"
Hastanede Yangın Tatbikatı

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler

'Ölümden Başka Her Derde Deva' Besin: Çörek Otu
Lahananın Bilmediğiniz Faydaları
Lahananın Bilmediğiniz Faydaları
Dişleriniz İyi Çiğneyemiyorsa Erken Bunayabilirsiniz
Dişleriniz İyi Çiğneyemiyorsa Erken Bunayabilirsiniz
Kanserden, Depresyona Her Derde Deva Besin: Yaban Mersini
Kanserden, Depresyona Her Derde Deva Besin: Yaban Mersini

 

[Hata Bildir]