Mastürbasyon Soruları

Mastürbasyon Soruları ve Cevapları. Sağlıkla İlgili Tüm Sorular Listelenmektedir.

 • Tam Birleşme Olmadan Hamile Kalınması Mümkün mü?

  Hocam, ben ergenliğe girdiğimde mastürbasyon yapıyordum ve penisimi silerken su dolu kovanın içinde temizliyordum, içinde sperm kalıyordu. Sonradan bir kadının kovadaki suyu kullanması sonucu hamile kalma ihtimali var mı? Sperm suda 2-3 saniye kadar yaşıyormuş. Bir de hocam, herhangi tam birleşme olmadan, bu şekilde gebe kalınır mı? Bu soru bende saplantı oldu. Şimdiden teşekkürler.

 • Spermin Yıkandığı Sudan Gebe Kalınır mı?

  Hocam, ben ergenliğe girdiğimde mastürbasyon yapıyordum ve penisimi silerken su dolu kovanın içinde temizliyordum, içinde sperm kalıyordu. Sonradan bir kadının kovadaki suyu kullanması sonucu hamile kalma ihtimali var mı? Sperm suda 2-3 saniye kadar yaşıyormuş. Bir de hocam, herhangi tam birleşme olmadan, bu şekilde gebe kalınır mı? Bu soru bende saplantı oldu. Şimdiden teşekkürler.

 • Mastürbasyon Sırasında Kanama Olması Normal mi?

  Doktor hanım, ben mastürbasyon yaptığımda içine birşey sokmadan yüzeysel yapıyorum, fakat adet dönemlerimde yaptığımda kanama oluyor. Sonra normal adet gibi kahverengi lekelenmeyle bitiyor. Bu olay adet döneminde ne zaman yapsam tekrarlanıyor, normal zamanda yapınca kanama olmuyor. Kızlık zarımda sorun var mıdır? Lütfen bilgilendiriniz.

 • Yüzeysel Mastürbasyonda Kanama Olması Normal mi?

  Doktor hanım, ben mastürbasyon yaptığımda içine birşey sokmadan yüzeysel yapıyorum, fakat adet dönemlerimde yaptığımda kanama oluyor. Sonra normal adet gibi kahverengi lekelenmeyle bitiyor. Bu olay adet döneminde ne zaman yapsam tekrarlanıyor, normal zamanda yapınca kanama olmuyor. Kızlık zarımda sorun var mıdır? Lütfen bilgilendiriniz.

 • Mastürbasyon Yaptığımda Kan Geliyor. Kızlık Zarıma Zarar Gelmiş Olabilir mi?

  Merhaba, ben adet dönemimin son zamanlarında mastürbasyon yaptığımda, adetim bitmiş olsa bile az bir kanama oluyor. Normal zamanda yaptığımızda kan gelmiyor. Daha önce cinsel ilişkiye girmedim, kızlık zarıma bir şey olmuş mudur?

 • Mastürbasyon Yaptığımda Kan Geliyor. Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba, ben daha önce hiç ilişkiye girmedim. Adet dönemlerimin sonuna yakın mastürbasyon yaptığımda kan geliyor. Normal zamanda yapınca kanama olmuyor. Nedeni ne olabilir?

 • İdrar Yolu İltihabının Mastürbasyonla İlgisi Var mıdır?

  Merhaba, ben 17 yaşındayım ve doktorumdan idrar yolu iltihabı oluştuğunu öğrendim. İki günde bir mastürbasyon yapıyorum. Mastürbasyonun idrar yolu iltihabı ile bir ilgisi var mıdır? Var ise; tahlillerde anlaşılır mı?

 • Günde 4 Kez Mastürbasyon Yapıyorum. Bunu Nasıl Azaltabilirim?

  Selam, 15 yaşındayım. Günde ortalama 4 kere mastürbasyon yapıyorum. Bunu nasıl azaltabilirim?

 • Klitoris’i Parmakla Uyararak Mastürbasyon Yapmak Kızlık Zarına Zarar Verir mi?

  Merhaba, karşı cinsle cinsel bir deneyimim olmadı. Sadece klitorisi parmağımla uyararak mastürbasyon yaptım. Bunu yaparken kızlık zarım zarar görmüş olabilir mi?

 • Kızlık Zarı Yırtıldığında Meydana Gelen Kanın Rengi ve Miktarı Nedir?

  Merhaba. Hocam 2 sorum olacak. 1. Kızlık zarı yırtıldığında meydana gelen kanın rengi? 2.kızlık zarı yırtıldığında meydana gelen kanın miktarı? İlişkiye girilmedi fakat üstten elle masturbasyon yapıldı. Daha sonra 3 - 4 damla açık pembe renkte kan görüldü? Yardımlarınızı bekliyorum.

 • Toplum İçinde Kendimi İfade Edemiyorum. Ne Önerirsiniz?

  Merhaba, hayatta zevk aldığım tek şey mastürbasyon yapmak. Sınavlar yüzünden moralim iyice bozuk. Toplum içinde kendimi ifade edemiyorum, insanlardan kaçar gibi bir halim var. Toplumsal bir birey olmam ve mutlu olmak için ne önerirsiniz?

 • Eşimle İlişkiye Girdiğimde, Mastürbasyondaki Gibi Tatmin Olamıyorum. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, 1 yıllık evliyim ve evlenmeden önce mastürbasyon yaparak boşalıyordum. Evlendikten sonra eşimle ilişkiye girdiğimde, ellerimle yüzeyden yaptığım mastürbasyon kadar tatmin olamıyorum ve bu güne kadar eşimle ilişkiye girdiğimde hiç orgazm olamadım. Ne yapmalıyım?

 • İdrarımla Karışık Sperm Parçaları Geliyor. Ne Yapmalıyım?

  Merhabalar, mastürbasyon yaptıktan sonra, 2-3 gün idrarımla karışık sperm parçacıkları geliyor. Normal bir şeymi, yoksa değil mi bilmiyorum. Açıkçası doktora gitmeye de utanıyorum. Şimdiden teşekkürler.

 • Sürekli Mastürbasyon Yapmaktan Kendimi Alamıyorum. Ne Yapmalıyım?

  Öncelikle merhaba, nefsime hakim olamıyorum, günlük mastürbasyon yapmaktan kendimi alıkoyamıyorum. Bundan çok rahatsız oluyorum ama elimde değil. Bir çaresi varsa lütfen yardımcı olun. Çünkü çok utanıyorum. İlacı veya tedavisi varsa, bunu uygulamak istiyorum, çünkü nerede aklıma hoş bir şey takılsa, bunu hemen orada mastürbasyon yapmaya çalışıyorum, bu da vücudumu çok yoruyor. Bazen aklıma çok kötü fikirler geliyor, penisimi kökünden koparıp kökten hallederim diyorum ama bu bir çılgınlık. Umarım bana yardımcı olursunuz. Şimdiden sizlere teşekkür ederim.

 • Mastürbaston ve İlişki Sırasında Boşalamadığım Zaman Bel Ağrısı Yaşıyorum. Sorun Ne Olabilir?

  İyi günler, uzun süre mastürbasyon veya ilişki ile boşalmadığım zamanlarda şiddetli bel ağrısı yaşıyorum. Bir bağlantısı var mı, yoksa benim sorunum farklı olabilir mi?

 • Kızımın Mastürbasyon Yapması Normal mi?

  Merhabalar, kızımın mastürbasyon yaptığını gördüm. Bir kaç kez doktora götürdüm, sonra kesilmişti ama küçük kardeşi ablasının yaptığı hareketi taklit ediyordu. Anladım ki ben işteyken yine yapıyor. Nasıl tepki vermeliyim, tekrar psikiyatriye mi götürmeliyim? Kızım 8 yaşında, göğüsleri belirginleşmeye başladı. Nasıl davranmam lazım?

 • Eczanedeki Gebelik Testlerinin Sonuçları Ne Kadar Güvenilirdir?

  Hocam öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Evlenmeden önce kız arkadaşımla ilişkiye girdik. Kız arkadaşımın adet bitiminin 2. haftasındaydık. Ben en son 72 saat önce mastürbasyon yoluyla boşalmıştım. 3 kez ilişkiye girdik. Prezervatif yoluyla korunuyorduk. 3. seferde prezervatif yırtıldı ve farkına varamadık. Spermler vajinaya gitti. Hamile kalma ihtimali var mı? Eczanelerde satılan idrar yoluyla test yaptırsak sonuç ne kadar doğru çıkar?

 • Uzun Süredir Masturbasyon Yapıyorum, Bu Kızlık Zarıma Zarar Vermiş Olabilir mi?

  Yaklaşık 12 yaşından beri masturbasyon yapıyorum. Ama vajinama hiçbir madde sokmadım. Şuan 23 yaşındayım kızlık zarına bir zararı olur mu? Diğer vajinalar gibi iyice delik yok. İçinde et gibi duvarlar var bu normal midir?

 • Adet Döneminde Mastürbasyon Yapmanın Bir Zararı Olur mu?

  Merhaba, bekar bayanların, adet döneminde mastürbasyon yapmasında bir sakınca var mıdır? Kızlık zarına zarar verme gibi bir durum olabilir mi?

 • Sağ Boşluğumda Ağrı ve İdrar Yollarında Enfeksiyon Oluşuyor. Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba, yaklaşık 2 yıldır sağ boşluğumda bir ağrı var. Belli zamanlarda kıvrandıracak derecede artıyor. Serum ve ağrı kesiciden sonra ağrı duruyor. Bir de mastürbasyon sonrasında, idrar yollarında enfeksiyon oluşuyor ve mastürbasyon sonrası boşluğumdaki ağrılar artıyor. Her türlü tahlilleri yaptırdım, bir sorun çıkmadı. İdrar yolları için antibiyotik veriyorlar ve ağrı geçiyor. Bu ağrılar neden kaynaklanıyor? İdrar yolları enfeksiyonunun zamanında tedavi edilmemesinden kaynaklanan bir ağrı olabilir mi? Böbreklerle ilgisi var mıdır? İdrar yolları enfeksiyonunun cinselliğe olumsuz etkisi olur mu?

 • Vajinamın Dudakları Sarktı. Düzelmesi İçin Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, tahminen mastürbasyon sonucu vajina dudaklarım sarktı ve ilerisi için bir sorun olabileceğini düşünüyorum. Bunun herhangi bir tedavisi var mı?

 • Masturbasyon Yapmak Zararlı mıdır?

  Ben 51 kilo 1.75 boyundayım. Ben günde en 2 defa masturbasyon yapıyorum. Bazı günler 3, ender olarak 1 defa ama her gün yapıyorum. Bunu her gün yapmamın bir zararı var mı? Arkadaşlarım zararlı olduğunu soyluyorlar. Ben sizlere danışmak istedim. İyi günler. İyi çalışmalar.

 • Partnerimi ve Onunla Seks Yapmayı Sevdiğim Halde Orgazm Olamıyorum. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, benim sorunum çoğu kadın gibi orgazm olamama. Partnerimi ve onunla seks yapmayı sevdiğim halde neticeye ulaşamıyorum. Mastürbasyon yaptığım zaman orgazmı yaşayabiliyorum fakat erkek arkadaşımla bu mutluluğu yaşayamıyorum. Soğuk bir kadın değilim, erkeğimle olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu konuda ne yapmam gerekiyor?

BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
İlçelerinde Termal Su Çıktığını Öğrenen, Elinde Kaplarla Akın Akın Geliyor
Alzheimer'ı 20 Sene Önceden Bilmek Mümkün"
Mevsim Geçişlerine Dikkat Hasta Olmayın!
Türkiye'nin En Büyük Palyatif Bakım Ünitesi Balıkesir'de Açılıyor
Enfeksiyondan Korunmanın 7 Etkili Yolu!
Alternatif Tıpla Yeniden Ayağa Kalktı
Sağlık Bakanlığı'nın Yasakladığı Elektronik Sigarada Fare Zehri Tehlikesi
Kadıköy'de Alzheimer Merkezi ve Sosyal Yaşam Evi Açıldı
Üsküdar'da Alzheimer Sempozyumu Düzenlendi
İmplant Yaptıracaklara İki Önemli Tavsiye!
Okulda Üzerine Dolap Düşen Çocuktan İyi Haber Var

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler

'Ölümden Başka Her Derde Deva' Besin: Çörek Otu
Lahananın Bilmediğiniz Faydaları
Lahananın Bilmediğiniz Faydaları
Dişleriniz İyi Çiğneyemiyorsa Erken Bunayabilirsiniz
Dişleriniz İyi Çiğneyemiyorsa Erken Bunayabilirsiniz
Kanserden, Depresyona Her Derde Deva Besin: Yaban Mersini
Kanserden, Depresyona Her Derde Deva Besin: Yaban Mersini

 

[Hata Bildir]