Meme Ağrısı(Mastalji) Soruları

Meme Ağrısı(Mastalji) Hakkında Kulanıcıların Sorduğu Sorular ve Meme Ağrısı(Mastalji) Sorularına Doktorlarımızın Verdiği Yanıtlar Bu Sayfada. Meme Ağrısı(Mastalji) Soruları ve Doktor Cevaplarına Ulaşmak İçin Tıklayın.

 • Göğsümdeki Ağrı ve Sertleşme İçin Ne Yapmalıyım?

  Sağ göğsümün alt tarafında ağrı ve sertleşme var. Cevaplarsanız sevinirim.

 • Göğsümde Acı Hissediyorum. Nereye Başvurmalıyım?

  Merhaba, ev hanımıyım. Her iki göğsümde de hassasiyet var. Ellerken acı hissediyorum. Ayrıca sağ mememin ucunda sivilceye benzer birşey var, hiç geçmiyor. Ara ara beyaz şeffaf akıntı oluyor. Doktora gittim, önemli olmadığı söylendi ama benim hala korkularım var. Tekrar gitmeli miyim? Ya da hangi branşa gitmeliyim? Aydınlatırsanız sevinirim. Saygılar.

 • Göğüs Ağrım Gebelik İçin Erken mi?

  Merhabalar, benim adetlerim çok düzensiz. 2 kasımda adet oldum, 10 gün sürdü. Sonra kasımın 16 sında tekrar geldi ama bu çok az sürdü. 10 gündür göğüs uçlarım çok acıyor, elleyemiyorum ama bel ve karnım ağrımıyor çünkü adet öncesinde olan şeylerdi. Acaba hamile miyim bilmiyorum. Bu arada 24 kasımdan sonraki beraberlikte korunmadık. Bu göğüs ağrısı gebelik için erken mi? Ne zaman başlar ağrılar?

 • Meme Başı Akıntısının Sebebi Nedir?

  35 yaşında, 7 aylık evliyim. Gebe değilim fakat göğüslerimin ikisinden de, sıkıldığı zaman yeşil renkte sıvı geliyor. Bir müdahale olmadığı zaman akıntı olmuyor. Sebebi nedir?

 • Göğüsteki Kitlenin Kontrol Sırasında Büyüdüğünü Öğrendim. Kanser Riski Var mı?

  Merhaba, annem 2 ay önce göğsünde kitle hissetti ve doktora gitti. Yapılan incelemede şu rapor verildi;

  Meme USG: Cilt altı retromamaryel yağlı dokular normaldir. Meme parankimi liposklrose özelliktedir. Sağ memede saat 10 yönünde yaklaşık 22x9 mm ebatında anekoik kist dikkati çekmiştir. Sol memede kitle lezyonu saptanmamıştır. Tanı; Sağ memede kist. Kan Tahlili Raporu: Ca-15-3 34,02 Prolaktin 6,0.

  2 ay sonraki kontrolünde ise rapor şu şekilde; Bilatral cilt cilt altı retromamaryel yağlı dokular normaldir. Meme parankimi lipokslrose özlelliktedir. Sağ meme üst dış kadranda 23x9 mm alt orta kadranda 4x5 mm ebatlarında kistler izlenmiştir. Sol meme retroareolar alanda 3x4 ebatta kist izlenmiştir. Her iki aksilada patoljik boyut ve görünümde lenf nodu saptanmamıştır. Kan Tahlili Raporu: Ca-15-3 7,24 Prolaktin 15,75.

  2 ay içinde kistlerde büyüme ve artış olmuş. Sizce ne yapılması gerekir? Kanser riski var mı?

 • Çekilen Mamografi Sonucumu Yorumlayabilir misiniz?

  “Sağ memede saat 7 hizasında yaklaşık 8x5 mm boyutlarında hafif düzensiz konturlu solid izlenimi veren kitlesel oluşum izlenmektedir. Histopatolojik tetkiki önerilir. Duktal ektazi izlenmedi. Her iki aksiller alanda patolojik boyut ve görünümde lenf nodu izlenmedi.” Bana biyopsi yaptıracaksınız dediler ama benim içim rahat etmedi. Yorumunuzu bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

 • Göğüsüm de Şişlik ve Beze Var, Omzumdaki Benzer Belirtilerle İlgili Olabilir mi?

  Merhaba, ben 43 yaşındayım ve sağ göğüsüm de bir sertlik oluşuyor ara ara ağrı vermiyor ama hafif şişlik ve beze gibi bir sertlik oluşuyor. Son günlerde omzumda bir ağrı var, omzumda da beze gibi bir şey var bu ağrının nedeni göğüsüm ile alakalı olabilir mi? Neden göğüste sertlik şişme olur bunun hakkında bilgilendirirseniz sevinirim...

 • Mememde Kırmızı Bir Kabartı Fark Ettim. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, ben 25 yaşındayım. Yaklaşık 6 ay önce göğsümde elime gelen kitle sebebiyle doktora başvurdum. Meme ultrasonunda, her iki memede de çeşitli çaplarda kitleler görüldü. Süt bezlerinin yaygın olduğu söylendi. Ultrason takibi istendi ancak sol mememde kırmızı bir kabartı fark ettim. Alt tarafında da kızarıklık ve şekilsiz kahverengi alan oluştu. Her iki mememde de gün içerisinde ağrı oluşuyor. Bu konuda ne yapmalıyım?

 • Meme Kanseri miyim?

  Ben 38 yaşında bir bayanım. Sorum sol meme üzerinde inanılmaz bir ağrı var günlük aktivitelerimi çok kötü etkiliyor. Yeri sabit içeride bir şey var sanki çıkarıp atacağım çok acı veren bu ağrıyla birlikte kollarımda parmak uçlarıma kadar inen ağrı oluyor. Çok sık aralıkla olunca 1dk sürüyor çok sık geziyor meme uçlarım bazen dümdüz hiç yok gibi, bazen belirgin. Evliyim ilk doğumu 25 yasında yaptım. 1,5 ay emzirdim elime gelen kitlemi dokumu bazı sertlikleri ayıramıyorum. Ailemde meme kanseri öyküsü yok. İlerlemiş evrede olması gereken belirtiler nelerdir? Teşekkür ederim.

 • İki Göğsümde de Bulunan Lezyonlar Alınmalı mı?

  Merhaba, ben 24 yaşında ve bekarım. Sol Memede 22x14x29 Boyutunda Hafif Lobüle Konturlu, Heterojen Hipoekoik Solid Lezyon ve Sağ Memede 10x6x10 Boyutunda Düzgün Sınırlı Homojen Hipoekoik Solid Lezyon Mevcut. Yapılan muayenede bazı hekimler alınsın, bazı hekimler alınmadan takip edilsin görüşündeler. Sizin bu konudaki fikriniz nedir?

 • Meme Ucundaki Çıkan Yara İçin Ne Yapabiliriz?

  Eşimin memesinin ucunda yara var. Çocuk emziriyor, nasıl geçer?

 • Meme Ucumda Kızarıklık, Kaşıntı ve Sulanma Oluyor. Ne Yapmam Gerekiyor?

  Merhaba, 29 yaşındayım. 4,5 aylık bir kızım var ve emziriyorum. Meme ucumun Aerola denen bölgesinin bir kısmında, kızımın üst damağının geldiği bölümde, kızarıklık, kaşıntı ve sulanma oluyor. Dermatologa gittim, Tyrosid kullanmamı önerdi, ancak bir etkisi olmadı. Nerisona C kullanıyorum, ama bir defa bile sürmeyi aksatsam, kaşınma ve sulanma tekrar başlıyor. Ne yapmalıyım, neye dikkat etmeliyim? Teşekkürler.

 • Kullanılan Antibiyotik Anne Sütüne Geçer mi?

  İyi günler, 25 günlük bebeğimiz var. Eşimin doğumdan beri meme uçlarında yaralar var ve çok acı veriyor. Birinin ucunda iltihap ta çıkıyor. Doktora gittik, Aksef 500 mg antibiyotik verdi ama prospektüsünde, anne sütüne geçer, tedavi süresince emzirmeye ara verilmelidir yazıyor. Bir de Steril Novuxol Pomad diye merhem verdi. Bu ilaçlar hakkında bilgi almak istiyorum. Kullanmamızın bir zararı olur mu? Bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Eşimin Meme Bölgesindeki Ağrıları Neden Kaynaklanıyor Olabilir?

  Eşimde meme bölgesinde ağrılar var ve doktora gittik. Memede fındık tanesi gibi bir şey var. Ondan parça aldılar ve tahlile gitti. Memenin damarları acıkmış. Neden kaynaklanabilir?

 • Ağrı Boynumdan mı, Yoksa Göğsümden mi Kaynaklanıyor?

  Merhaba, benim göğsümde şişlik var. Şişlikle birlikte kürek kemiğime yakın yerde ağrı oluyor. Ayrıca boyun fıtığım var. Bu şişlik boynumdan mı, yoksa göğsümden mi kaynaklanıyor? Saygılar.

 • Sağ Göğsümden Kitle Alındıktan Sonra Koltuk Altımda Kitle Oluştu. Bunun Nedeni Ne Olabilir?

  Merhaba, ben 44 yaşındayım. 3 ay önce sağ göğsümden kitle alındı. Alınan kitlenin sonucu temizdi. Fakat bu bir hafta içinde kitleyi aldırdım göğsümde, koltuk altıma yakın yerde ele gelecek şekilde bir kitle oluştu. Bu kitle ara ara sancı yapıyor. Doktor, ameliyat yeri enfeksiyon kapmış ve lenflerde beze oluşmuş dedi ve ilaç tedavisi verdi. Acaba ameliyattan sonra kötü bir hastalığa çevirmiş olabilir mi? Bu arada, ameliyat olduktan sonra sağ kolumdan 15 adet serum almıştım, elim şişmiş ve kızarmıştı. Enfeksiyon serumdan kaynaklanıyor ya da ameliyat yerimden 2 kez sıvı alınmasından kaynaklanıyor olabilir mi?

 • Adet Dönemiyle Alakalı Olmayan, Günlüj Hayatımı Etkilen Meme Ağrılarım Oluyor. Ne Yapmalıyım?

  İyi günler dilerim, sorum meme ağrısı ile ilgili. Sol meme üzerinde, çok kötü adet dönemiyle ilişkili olmayan, günlük hayatımı bozan bir ağrı var. Kitle kontrolünde belirgin bir kitle yok. Sadece meme uçlarının her ikisi bazen dümdüz pozizyon alıyor, gün içerisinde belirginleşebiliyor. Biliyorum en sağlıklı sonuç muayene, ama tehlikeli midir? Aydınlatırsanız sevinirim.

 • Mememdeki Ağrı Kolumu da Uyuşturuyor. Neden Olabilir?

  İyi günler, benim sağ mememde ağrı var ve bu ağrı kolumu da uyuşturuyor. Bazen iğne batar gibi ağrı oluyor. Neden olabilir?

 • Koltuk Altımdaki Ağrı İçin Yaptırdığım Tahlil Normal Çıktı. Ultrason Çektirmeli miyim?

  Merhaba, ben 22 yaşındayım ve koltuk altımdaki ağrı için genel cerraha muayene oldum. Göğüsten dolayı ağrı olabilir ultrason ve kan tahlili istedi. Kan tahlili sonuçlarım normal çıktı. Ultrasonda kötü bir şey çıkar mı acaba?

 • Kan Tahlili Normal Fakat Ultrasonda Kötü Bir Şey Çıkma İhtimali Var mı?

  Merhaba, doktor kan tahlili ve göğüsten ultrason istedi. Kan tahlili sonucum normal fakat ultrasonda kötü bir şey çıkma ihtimali var mı?

 • Doktorum Kan Tahlili ve Ultrason İstedi. Kan Tahlilim Temiz, Ultrason Çektirmeli miyim?

  Merhaba, doktorum kan tahlili ve göğüsten ultrason istedi. Kan tahlilim normal çıktı. Ultrasonda kötü bir şey çıkma ihtimali var mıdır? Bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Göğsümde Ağrı Oluyor ve Göğüs Ucumdan Beyaz Sıvı Geliyor. Sebebi Nedir?

  Merhaba, ben 22 yaşında bir bayanım. Benim her zaman olmamakla beraber, arada bir sol koltuk altı ve göğüs arasında ağrım var. Elimle bastırdığım zaman hafif ağrı oluyor. Bir de sol göğüs ucumdan beyaz sıvı geliyor ve göğüs ucumda kalıyor. Sebebi ne olabilir sizce?

 • Koltuk Altı ve Göğüs Arasında Ağrım Oluyor. Neden Kaynaklanıyor Olabilir?

  Merhaba, 22 yaşında bayanım. Her zaman olmamakla beraber, sol koltuk altı ve göğüs arasında ağrım var. Elimle bastırdığım zaman hafif ağrı oluyor. Sebebi ne olabilir?

  Teşekkürler.

 • Göğsümde Elimle Bastırdığımda Ağrı Oluyor. Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba, ben 22 yaşında bayanım. Sol koltuk altım ile göğsüm arasında, elimle bastırdığım zaman ağrı oluyor. Neden olabilir? Bir de göğüsleri elle nasıl muayene etmek lazım? Anormallik olduğu nasıl anlaşılır?

 • Sol Koltuk Altım İle Göğsüm Arasında Ağrı Oluyor. Ne Yapmam Gerekir?

  Merhaba, ben 22 yaşında bir kızım. Sol koltuk altım ve göğsüm arasında, her zaman olmamakla birlikte, ağrı oluyor. Ne yapmam lazım? Neden ağrıyor olabilir?

  Teşekkür ederim.

 • 1 Yıl Önce Mememdeki Kitleye Fibroadenom Teşhisi Konuldu. İlerisi İçin Kanser Riskim Var mı?

  Merhaba doktor. 22 yaşındayım. Yaklaşık bir yıl önce memede kitle hissederek doktora gittim ve fibroadenom teşhisi konuldu. Sağ memede bir solda iki adet ve basit mm lif kistler saptandı. 6 ayda bir kontrole gidiyorum. İlerisi için neler yapmalıyım? Kanser riskim daha fazla mı? Şimdiden teşekkürler.

 • Meme Apsesi Nedeniyle Ameliyat Oldum, Ama Şikayetlerim Devam Ediyor. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, ben yaklaşık 3 hafta önce meme apsesi denilen hastalıktan ameliyat oldum. Memem ameliyattan önce şiş ve çok kırmızıydı. Ameliyattan sonra bana damardan 1 hafta boyunca antibiyotikum verildi, halen de hap olarak kullanmaktayım. Sonuç olarak, mememde değişen bir şey olmadı, ağrılarım aynen devam ediyor ve memem su an yan tarafından şişme yaptı. Ne yapmamı önerirsiniz?

 • Kolumun Altında Şişlik Var. Emzirmem İçin Sakıncası Olur mu?

  Merhaba, ben 25 yaşında ve 2 çocuk annesiyim. İlk çocuğumu 2 yaşına kadar emzirdim, 2. çocuğum 1 yaşında ve halen emziriyorum. Doğumumun son ayında, sol kolumun altında bir dolgunluk hissettim. Baktığımda şişlik gibi bir şey vardı. 2 doktora göründüm. İlki yağ dokusu, diğeri meme dokusu teşhisi koydu. Bu durumda emzirmeyi bırakmam doğru olur mu? Ne yapmam gerekir?

 • Göğsümde ve Meme Ucumda Ağrı Oluyor. Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba, 24 yaşında bir bayanım ve evliyim. Göğsümün yan bölgelerine dokunduğumda acıyor. Bazen çarpıntı oluyor, nefesim daralıyor. Meme ucunun altında yoğun ağrı oluyor. Sebebi ne olabilir? Tehlikesi var mıdır?

 • Meme Ağrısı İçin Hangi Bölüme Başvurmalıyım?

  Mememdeki ağrıdan dolayı hangi bölüme muayene olabilirim bilmiyorum. Aydınlatırsanız teşekkür ederim.

 • Göğüslerim Şiş ve Ağrıyor. Ne Yapmamı Önerirsiniz?

  Merhaba, benim rahatsızlığım şöyle. Ben 26 yaşında, 1 çocuk annesiyim. Bekarlığımdan beri mememde fibrokistim var, ama bayağı zamandır onunla ilgili problemim yoktu. Şu aralar şiş, göğüslerim o kadar ağırıyor ki üstüne yatamıyorum. Rahatsızlığıma uygun bir ağrı kesici ismi verseniz çok memnun olurum. Saygılarımla.

 • Doğum Kontrol Hapı Meme Ağrısı Yapar mı?

  Yaklaşık 1,5 senedir idrarımda yanma sorunum var. Birçok ilaç kullanmama rağmen fayda etmedi. En son Ege Üniversitesi' nde sistometri yapıldı. Temiz çıktı. Şimdide biyopsi istedi doktorum. Bu süre zarfında yaklaşık 10 gündür kanamam mevcut. Artı idrar kokusunda değişiklik, memelerde ağrı var. Bir aydır yasmin doğum kontrol hapı kullandım. Sizce nedeni bu mudur? Yoksa başka bir sorundan dolayımı kaynaklanıyor? Teşekkür ederim.

 • Göğsümde Ağrı ve Göğüs Uçlarımda Morarma Mevcut. Kullandığım İlaçtan Dolayı Olabilir mi?

  Pko tedavisi için 2.kutu diane 35 bitirmek üzereyim. Ancak 1 aydır göğüslerimde ağrı ve sol göğüs ucumda morarma var. Morarmayı ilaca mı bağlamalıyım, yoksa farklı bir sebebi olabilir mi? (ilaç prospektüsünde göğüste hassasiyet normaldir yazar)

 • Adet Dönemim, Yaptıracak Olduğum Biyopsi Sonuçlarını Etkiler mi?

  Meme biyopsisi için regl döneminde olmamak şartı var mı? Şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.

 • Mamografi Çekimi Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?

  İyi günler ben 29 yaşındayım annem meme kanserinden vefat etti. Ultrasona girmiştim kontrol için fakat mamografi yapmadılar. Meme kanseri belirtileri kol ağrısı yapar mı? Ele bir kitle gelince hemen kontrol yaptırmalı mıyız? Ve mamografi yaşı kaçtır? İyi günler.

 • Meme Yapım Fibrokistik Olduğu Söylendi. Ağrım Olması Normal mi?

  Merhaba, ben 33 yaşındayım. 1,5 yıl önce sol mememde olan ağrı ve sızı sebebiyle doktora gittim. Ultrason sonucu, meme yapımın fibrokistik olduğu, ağrıların da normal olduğunu söyledi. Adet dönemlerimde ağrım artıyor ve koltuk altıma doğru kaymaya başladı. Sizce ne yapmalıyım?

 • Göğsümdeki Sertlik İçin Ne Yapmam Gerekir?

  Merhaba, göğsümde çok küçük sertlik var. 12 aylık bebeğim var, emziriyorum ve acıyor. Ne yapmalıyım? 2 gün oldu acıyı hissedeli. Sizden yardım bekliyorum.

 • Göğsümden İltihap Akıyor ve Ağrıyor. Ne Yapabilirim?

  2 ay önce göğsümde kitle vardı, ameliyat oldum. Hala iltihap akıyor. Özel hastanede olmama rağmen, sağlık ocağında tedavi görüyorum. 3 gündür ağrım çok fazla. Yardımınıza ihtiyacım var.

 • Meme Ucundaki Ağrının ve Bezenin Sebebi Ne Olabilir?

  Meme uçlarındaki ağrının ve sağ göğüste küçük bezenin sebebi ne olabilir?

 • Memedeki Sertliğin Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba hocam, eşimin memesinde zaman zaman sertlikler oluşuyor. Kendisi de bundan dolayı huzursuz oluyor ve bir şey çıkacağından, doktora gitmekten korkuyor. Onun için ne yapabilirim? Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Acaba Göğüs Kanseri miyim?

  Her iki göğsüm de ağrıyor. 3 ay içinde göğüslerim büyüdü (6 ay önce). 2 ay arayla her iki koltuk altımda fındık büyüklüğünde şişkinlik çıktı, dokununca ağrıyor ama göğsümü kontrol ediyorum, elime pek birşey gelmiyor. Acaba göğüs kanseri miyim?

 • Hastamız Kanser Olabilir mi?

  Selam, hastanın göğsünde bir sorun vardır. Ultrason sonucunda şu yazılar çıktı: Sol göğsünde daha fazla olmak üzere duktal ektazi alanları izlendi. Bunların ne demek olduğunu öğrenmek istiyoruz, acaba kanser sonucu olabilir mi? Hastamız 40 yaşında.

 • Göğüsteki Sorun Kanser Belirtisi Olabilir mi?

  Merhaba, hastamız 40 yaşında ve göğsünde bir sorun var. Ultrason sonucunda şu yazılar çıktı: Sol göğsünde daha fazla olmak üzere duktal ektazi alanları izlendi. Bunların ne demek olduğunu öğrenmek istiyoruz. Acaba kanser sonucu olabilir mi? Lütfen yardım ederseniz çok sevineceğiz.

 • Kitleler Kanser Olabilir mi?

  Benim sorum annemle ilgili. Devlet hastenesinde muayene oldu, bunun sonucunda iki göğsünde de çok sayıda kitle olduğu söylendi. Ayrıca çok ağrısı oluyor. Kanser olma ihtimali var mı? Bundan çok korkuyor. Eğer öyle değilse ne olabilir, nasıl bir tedavi yöntemi uygulanır? Teşekkürler.

 • Göğüslerimde Ağrı Hissediyorum, Ne Yapmalıyım?

  Merhaba ben 21 yaşındayım. Göğüslerimde ağrı hissediyorum. Sol göğsümde biraz daha fazla. Yumru veya kitle hissetmiyorum pek ama elle dokunduğumda ağrı oluyor, özellikle sol göğsümde. Çatal kısmına yakın yerde bu ağrı. Bana yardımcı olur musunuz?

 • Göğsümdeki Sertlik İçin Nereye Başvurmalıyım?

  Merhaba, 2 aydır adet döneminde sağ mememde ağrı (sancı şeklinde) ve sertlik var ve sağ göğsümü ellediğimde acıyor. Adet dönemim bitince ağrı gidiyor fakat sertlik duruyor. Sizce ne yapmalıyım, muayene olmam gerekiyor mu, hangi bölüme gözükmeliyim? Teşekürler.

 • Göğsümdeki Sertlik ve Ağrı İçin Ne Yapmalıyım?

  Sol göğsümde, memenin üst-yan kısımları yani koltuk altına yaklaştığı bölümlerde sertlik var. Diğer göğsümle karşılaştırıyorum. Sağ göğsüme göre dokununca daha sert geliyor ve hafif de ağrı yapıyor. Kontrol ettiğimde kitle gelmedi, sadece sertlik var. Nedendir acaba? Adet döneminde değilim. Bazen adet dönemindeyken aynı ağrı oluyordu. Cevabınız için teşekkürler.

 • Göğsümdeki Kitle Sürekli Tekrarladığında Göğsümün Alınması mı Gerekir?

  Merhaba, göğsümde oluşan fibroadenom 41x29 mm boyutundaki kitleyi operasyonla aldılar. Fakat doktor tekrar oluştuğunu, ikinci bir ameliyatla alınması gerektiğini ve tekrarlama riskinin olduğunu söyledi. Sürekli tekrarlama ihtimalinde göğsümü almaları gerekiyor mu? Bunun haricinde fibrokistik parçalar ve lezyonlar da oluşuyor. Bu konu hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

 • Eşimin Göğsündeki Şiddetli Ağrıların ve Sertleşmenin Sebebi Ne Olabilir?

  Eşim göğsünden şiddetli ağrılar çekmektedir. Göğsüne dokunamamaktadır. Göğsün her tarafı katı kesilmiş gibi ve acı çekiyor. Kendisi 22 yaşında. Yardımcı olursanız sevinirim hayırlı çalışmalar.

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
Muğla'da Otomobil Çarpışması: 5 Kişi Yaralandı
Muğla'da Otomobil Çarpışması: 5 Kişi Yaralandı
Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi Personelleri Eğitimi Başarıyla Tamamladı
Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi personelleri eğitimi başarıyla tamamladı
BM, İdlib'e 2,5 Ay Sonra İnsani Yardım Ulaştırdı
BM, İdlib'e 2,5 Ay Sonra Yardım Ulaştırdı
Sokak köpeğinin kovaladığı bisikletli çocuk yayaya çarptı
Sokak köpeği bisikletli çocuğu kovalayarak yayaya çarptı
Tosya'da Üç Tekerlekli Elektrikli Motosiklet Kazası: Sürücü Hayatını Kaybetti
Amasya'da minibüs menfeze uçtu, sürücü yaralandı
Diyarbakır'da Yenidoğan Canlandırma Programı Eğitimi Verildi

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

 

[Hata Bildir]