Saç Sağlığı Soruları

Saç Sağlığı Hakkında Kulanıcıların Sorduğu Sorular ve Saç Sağlığı Sorularına Doktorlarımızın Verdiği Yanıtlar Bu Sayfada. Saç Sağlığı Soruları ve Doktor Cevaplarına Ulaşmak İçin Tıklayın.

 • Saç Dökülmesi Nasıl Engellenir?

  Sayın hocam, saç derimde kaşıntı ve sonucunda saç dökülmesi oluyor. Saç dökülmesini engellemek için önerebileceğininz bir şampuan var mı? Lütfen yardımcı olunuz.

 • Saç Dökülmesi İçin Nereye Başvurmalıyım?

  Merhaba, bende aşırı derecede saç dökülmesi var. Bunun için nasıl tedavi olurum? Doktora gittim, ilaç vermişti ama iyi gelmedi, hala saçlarım dökülüyor. Bunun için nereye başvurmalıyım?

 • Saç Dökülmesi İçin Ne Tavsiye Edersiniz?

  Saçlarımda fazla kepeklenme var. Haftada 4 defa yıkıyorum, yine de kepeklenme devam ediyor. Saç diplerinde yer yer kırmızı noktalar var, bazı yerlerinde de minik şişkin kızarıklıklar var, kaşıntı yapıyor. Daha önce de başımın orta kısmında bölgesel dökülme olmuştu. Saçlarım çok sert ve cansız. Genelde demir eksikliği vardı ama düzeldi, sorun yine devam ediyor. Ne yapabilirim? Bana bir ilaç öneriniz var mı?

 • Kepek Sorunum İçin Ne Yapabilirim?

  18 yaşındayım. Üniverste sınavına hazırlanıyorum. Kepek sorunum var. Doktora gittiğimde bunun stresten olduğunu söyledi ve iki ilaç verdi. Pek bir faydası olmuyor. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

 • Saçlarımın Uzaması İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

  Merhaba, saçım çok kısa ve uzamıyor. Uzaması için ne yapmam gerekiyor?

 • Alnımın Üzerinde Saç Çıkması İçin Sarımsak Sürdüm. O Bölgedeki Morluğun Geçmesi İçin Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, tavsiye üzerine alnımın üzerinde saç çıkması için sarımsak ezip 1-2 saat beklettim. O bölge kırmızılaşmıştı ve morardı. Bu morluk geçer mi, ne yapmam gerekir?

 • Saç Ekimi Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Merhaba, ben 36 yaşındayım. Saçlarım çok ince, kafamın üstü tamamen kel halde ve çok az saçım var. Bu durumda saç ekimi olur mu? Az saçım olduğu için maliyeti yüksek mi olur?

 • Vücudumdaki Kıllanma için Ne Önerirsiniz?

  Bende saç dökülmesi, yüzümde akne, kıllanma ve adet düzensizliğim var. Kıllanma olan bölgelerim bacaklarımın üst tarafı, kollarımın üst tarafı, areola etrafı, göğüs arasındaki boşluk ve göbek bölgesi. Ne önerirsiniz?

 • Başımın Bazı Kısımlarında Saç Çıkmıyor. Ne Yapmalıyım?

  Benim başımın tepesinin bazı kısımlarında saç çıkmıyor. Tıbbi ve bitkisel bir sürü şey denedim ama çıkmıyor. Saç ektirmek istiyorum. Nereye başvurmam gerekiyor? Herhangi bir tehlikesi var mı? Bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

 • Saç Derimde Sürekli Kaşıntı Var. Ne Yapmamı Önerirsiniz?

  Merhaba, saç derimde özellikle üst kısımda kaşıntı, saç dökülmesi ve az kepek oluyor. Banyo yapıyorum aradan 5 dakika geçmeden sanki hiç banyo yapmamışım gibi kaşıntı oluyor. Ne yapmalıyım? Saç dökülmesini engelleyen ve saçların yeniden çıkmasını sağlayan önereceğiniz bir şey var mı? (saçlarım kuru)

 • Saç Derimde Sürekli Kaşıntı Var. Ne Yapmamı Önerirsiniz?

  Merhaba, kafa derimde kaşıntı var. Banyo yapıyorum, 2 dakika sonra hiç banyo yapmamış gibi kaşıntı, saç dökülmesi ve kepek oluyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

 • Saçlarımı Topladığımda Başımda Şiddetli Bir Ağrı Oluyor. Ne Yapmalıyım?

  İyi günler, ben 27 yaşındayım. Saçlarımı topladığımda çok şiddetli başım ağrıyor. Neden kaynaklanıyor ve nasıl kurtulurum?

 • Saç Derim Çok Sert ve Saç Çıkmıyor. Ne Yapmamı Önerirsiniz?

  Merhaba, benim saç derimde çocukluğumdan beri mantar vardı. Birçok doktora gittim, ergenlik döneminde geçer dediler. Gerçekten de 18 yaşımda geçti fakat saç derim çok sert ve saç çıkmıyor. Zeytin, badem, menekşe, sarımsak yağı kullandım, doktorun verdiği ilaçları kullandım fakat faydasını göremedim. Bu durumdan nasıl kurtulurum? (27 yaşındayım, mantar geçti kellik var.)

 • Ensemdeki Şişliğin Sebebi Ne Olabilir?

  Merhabalar, ben 48 yaşında bir bayanım. Dün ensemde tam saç dibinde fındık büyüklüğünde bir şişlik fark ettim. Ağrı yapıyor. Bu şişlik ne olabilir? Beni aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.

 • Saç Dökülmesinin Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba, ben 3. sınıf tıp öğrencisiyim. Şikayetim, saçlarımın yan taraflarının açılması ve ilgincime giden babamın 40 küsur yaşına rağmen çok gür saçlarının olması. Bundan 3-4 ay önce Trigleserit değerim düşük çıkmıştı, onun dışında kan değerlerim normaldi. Saç dökülmesi bende önceden de vardı. Testesteron seviyesiyle ilgisi olabilir mi? Eğer değilse sizce sorun ne olabilir?

 • Saç Derimde Kaşıntı ile Kızarıklık Neden Oluyor?

  İyi günler 1 yıldan beri saçımda sürekli kaşıntı kızarıklık oluyor. Ne kullandıysam fayda etmedi ve bu gittikçe ilerliyor. Kızarıklıkların üzeri kepek gibi kaşıdıkça dökülüyor. Ne olur yardım edin çok rahatsız oluyorum bu durumdan.

 • İki Yıldır Saçlarım Dökülüyor ve Saçım Yok Denilecek Kadar Azaldı, Ne Yapmalıyım?

  İki sene önce saçlarım dökülmeye başladı. Hamile kaldım, çok sıkıntılı günlerin ardından bebek oldu. Sonra başımın birkaç yerinde kellik oldu. Doktora gittim kan tahlili yaptırdı cildiye doktoru b12 vitamini gibi sonuçlar çok iyi idi ilaç vermedi stres yapma dedi ama hala düzelme yok hatta başımın sağ tarafı yok denecek kadar az. Ne yapabilirim çok sıkıntıdayım aynaya bakmaktan korkuyorum. Şimdiden teşekkürler.

 • Saç Diplerimde Kabuklar Var ve Ağrı Oluyor, Sebebi Ne Olabilir?

  Saç diplerimde kabuklanma oluyor, kepeğe benzer ve çok dökülüyor. Saç diplerim ağrıyor.

 • Saç Dökülmesi, Sivilce ve Kilo Problemlerim Var. Ne Yapabilirim?

  Merhabalar, ben 26 yaşında, 9 yaşında bir çocuk annesiyim. 5 yıl boyunca Desolet adlı doğum kontrol ilacını kullandım ancak kilo almaya başlamam yüzünden 2 yıl önce bıraktım. 17 yaşımdan beri aşırı sivilce sorunum var. Ayrıca saçlarım da dökülüyor. Bu yüzden cildiyeye gidiyorum, saç mezoterapisi yaptırıyorum. Kilo problemim yüzünden spora gidiyorum ancak çok zor kilo veriyorum. Sivilce problemim yüzünden kullanmadığım ilaç kalmadı. En sonunda, 10 gündür Aknetrent adlı ilacı kullanmaya başladım. Bu ilaç kısırlık, karaciğer ve böbrek bozulması yapar mı, hormonlarımı bozar mı? Şimdilik şiddetli baş ağrısı yaptı. Bana geniş bir bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

 • Saçlarım Dökülüyor ve Kepek Sorunum Var. Ne Yapmalıyım?

  Merhabalar, benim aşırı gür ve bakımlı saçlarım vardı. Yaklaşık 3 yıldan beri saçlarım dökülüyor. Önce sadece döküldü, şimdi inceldi. Dökülen saç köklerimde sert, beyaz, kum tanesi gibi şeyler buluyordum. Şimdi her tarafta kaşıdıkça kepek çıkıyor. Mezoterapi, 3 ay tablet kullanımı, şampuan değişimleri, demir ilaçları gibi birçok yol denendi. Fakat hala saçlarım dökülüyor ve oldukça azaldı. Önerebileceğiniz bir yöntem var mı? Bu konuda, kel kalmamak için elimden geleni yapmak istiyorum.

 • Saçlar Beyazlarken Neden Sararır? Bu Geçici Bir Durum mudur?

  Merhaba, saçlar beyazlarken neden sararıyor? Geçici bir durum mu ve önleyebilir miyiz?

 • Saç Dökülmesi İçin Önerilen İlacın Dışında Ne Yapabilirim?

  Hocam benim TSH hormonu yüksek. Tahlil yaptırdım doktor bana bir ilaç almamı önerdi minoxidil diye. Eczaneci bu saç çıkarmaz zararlı bir şey var bunun içinde topladılar bunu dedi. Acaba sizin önereceğiniz bir ilaç var mı ya da yapmam gereken bir şeyler? Şimdiden teşekkür ederim.

 • Çok Fazla Saçım Dökülüyor Ne Yapabilirim?

  Merhabalar. benim şikayetim çok fazla saçım dökülüyor. Kronik Hepatit B hastasıyım. Bu yüzden olabilir mi? Önerdiğiniz bir ilaç, bir tedavi var mı?

 • 18 Yıldır Saç Derim İle İlgili Sorunlar Yaşıyorum, Bir Tedavisi Yok mu?

  Merhabalar; benim yaklaşık 18 yıldır saç derimde pul pul dökülüp kızarık olan yaralar var. Bunun çaresini bulamadım. Sedef hastalığı dendi değişik ilaçlar kullandım ama kurtulamadım. Bir öneriniz var mı? Çaresi sadece stres ve sıkıntı yapmamak mı? Teşekkürler iyi günler.

 • 4 Senedir Saçlarımda Seyrelme Var, Bu Konu Hakkında Bilgi Verebilir misiniz?

  Merhabalar yaklaşık 4 senedir saçımda seyrelmeler var. Doktora başvurduğumda demir ve çinko eksikliği denildi fakat ilaçlar çok ağır geldi ve kullanamadım. Sağ tepe bölgemde açılmalar oluştu. Saç dökülmesi ile ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.

 • Saç Boyatmamın Bebeğe Zararı Olur mu?

  23 haftalık hamileyim. Hamileliğim süresince hiç saçlarımı boyatmadım. Saçlarımda beyazım çok fazla olduğu için, işim ve görüntüm bakımından boyatmak istiyorum. Bebeğime ve bana zararı olur mu? Teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

 • Saçlarımda Yoğun Bir Şekilde Dökülme Var. Ne Yapmam Gerekiyor?

  Merhaba, saç derimin üst kısmında yanmalar oluyor ve dokunduğum zaman da kötü bir şekilde acı hissediyorum. Acaba neden oluyor? Saçlarımda ayrıca yoğun bir şekilde dökülme var. Elimle dokunduğumda, 50 tane civarında saç dökülüyor. Kalktığımda da yastığımın saçlarla dolu olduğunu görüyorum. Ne yapmalıyım?

 • Yüzümdeki Dökülmeler İçin Ne Yapmalıyım?

  Merhaba hocam, saçımda kepek sorunu var. Kesinlikle jöle kullanmıyorum ama yine de böyle bir sorunum var. Ayrıca yüzümde bir bölgede kepek gibi dökülmeler var. Ellerimde de sivrisinek ısırığı gibi bir yara oluştu, daha sonra kabuklanma oldu ve çatladı. Uzun bir süre sonra düzeldi ama hala bir iz var, arada bir kaşınıyor. Bu durumla nasıl baş edebilirim?

 • Saçlarımda Dökülme, Soğuğa Karşı Dayanıksızlık Şikayetlerim Var. Ne Yapmam Gerekir?

  Merhaba, saçlarımda aşırı olmak üzere, bazen kaşlarımda da dökülme problemi yaşıyorum. Bunun yanı sıra, yemek düzenime çok dikkat ettiğim halde kilo almaya başladım ve soğuğa karşı çok dayanıksızım, ellerim hep buz gibi oluyor. Bir de çok fazla olmasa da unutkanlık var. Bu şikayetlerimle ilgili ne yapabilirim? Hangi branş doktora gidip muayene olmam gerekiyor?

 • Saç Diplerimdeki Alerji Nedeniyle Kullandığım Şampuanın 1 Aylık Bebeğime Zararı Olur mu?

  Merhaba, 1 aylık hamileyim. Saç diplerimdeki alerji nedeniyle Ketoral şampuan kullanıyorum. Bir de yüzümdeki sivilceler için Siveks gibi losyon kremler kullanıyorum. Bunların bebeğe bir zararı olur mu?

 • Daha Hızlı Kilo Almaya Başladım ve Saçlarım Dökülüyor. Bunu Önlemek İçin Ne Yapmalıyım?

  Yaklaşık 15 yıldır Depakin kullanıyorum, bazı dönemler bıraktığım oldu ve bu zamanlarda tekrar nöbet geçirmeye başladım. Şimdi 33 yaşındayım ve artık daha hızlı kilo almaya başladım. Aynı zamanda saçlarım aşırı derecede dökülmeye başladı. Bunu önlemek için ne yapmalıyım?

 • Saçlarımın Ağarmasının Sebebi Ne Olabilir?

  Hocam, benim sorunum saçlarımla ilgili. 25 yaşındayım ve saçlarımda bu yıl içinde çok fazla beyazlama oldu. Benim ayrıca tekrarlayan gebelik kayıplarım var ve son 2 yıl içinde çok fazla stres yaşadım. Saçlarımın ağarmasını ben yaşadığım strese bağlıyorum. Sizce de bu neden olabilir mi? Tedavisi var mı? Bunun için hangi bölüme gideceğimi bilmiyorum. Lütfen cevap verin. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 • Saçlarım 1 Aydır Çok Dökülüyor, Ne Yapmalıyım?

  Selam benim size sorum saçlarım 1 aydır çok dökülüyor. Sizden cevap bekliyorum.

 • Menenjit Çocuğumuza Bulaşır mı?

  Benim bir erkek arkadaşım var. Biz yakın zamanda evlenmek istiyoruz ve kendisi 2002 yılında bir menenjit hastalığı geçirmiş, yani 17 yaşındayken. Şu an kendisi 24 yaşında ve hiç bir etki bırakmamış. Sadece saçının ön tarafında çok az bir dökülme var. Size sormak istediğim asıl soru, evlenirsek bir sakıncası olur mu?

 • Menenjit Evlenmeye Engel midir?

  Merhaba, erkek arkadaşım 2002 yılında menenjit geçirmiş. Tedavi sonucu sağlığına kavuşmuş. Erkek arkadaşımın menenjitten dolayı evlilik için bir engeli var mı?

 • Menenjitin Evliliğe Engel Bir Durumu Var mı?

  Merhaba, erkek arkadaşım 2002 yılında menenjit geçirmiş ve bir etki bırakmadan atlatmış. Biz yakında evlenmek istiyoruz. Evliliğin erkek arkadaşıma bir sakıncası var mı? Bilgi verirseniz sevinirim.

 • Menenjit Evlenmeye Engel midir?

  Erkek arkadaşım 2002 yılında menenjit geçirmiş ve erken müdahale ile sağlığına kavuşmuş. Biz evlenmek istiyoruz. Menenjit evlenmemize engel mi?

 • SLE Hastasıyım, Ne Yapmam Gerekiyor?

  Hocam benim SLE hastasıyım, sorunum saçlarımla. ne yapmam gerekiyor?

 • Sivilce Lekeleri Nasıl Tedavi Edilir?

  Merhaba, yüzümde sivilce çıkmıştı, geçti fakat izi kaldı. Bu izi nasıl yok edebilirim? Bir de saçlarım kepekleniyor ve dökülüyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

 • Burun Kanaması ve Ağızdan Kan Gelmesi İçin Ne Yapabilirim?

  Merhaba doktor bey, benim problemim aşırı saç dökülmesi, baş ağrıları ve arada göze vurması, halsizlik, unutkanlık, arada burun kanaması ve ağızdan da kan gelmesi. Bana en yakın zamanda bilgi verirseniz sevinirim.

 • Farkında Olmadan Saçlarımı Yoluyorum. Ne Yapabilirim?

  Ben saçlarımı kendi kendime çekip koparıyorum. Örneğin televizyon karşısında farkında olmadan çekiyorum. Gözle çok farkedilir bir şekilde kellik oldu. Kendime engel de olamıyorum. Ne yapabilirim? Lütfen bana yardımcı olun.

 • Kafamdaki Yaralarda Saç Derileri Ölmüş. Saç Ekimi Yaptırabilir miyim?

  Ben 1978 doğumluyum. 1981 yılında trafik kazası geçirmiştim. Kafatasının sağ ve sol tarafında birer yumruk genişliğinde boşluk var. Ameliyattan sonra menenjit hastalığı geçirmişim ve kafatasında yaralar meydana gelmiş. Bu yaralardan sonra saç kökleri ölmüş, şu an protez saç kullanıyorum. Saç ektirmeyi düşünüyorum, yaptırabilir miyim?

 • Göz Altı Torbaları ve Saçlarım İçin Ne Yapmalıyım?

  Selam, ben 45 yaşındayım. Daha önce botoks yaptırdım fakat göz altlarına botoksun etkisi yok. Sanırım aldırmam gerekiyor, botoks ücreti ne kadar? Ayrıca saç ekimi yapıyor musunuz? Bu konularda bilgi verirseniz çok sevinirim.

 • Saç Kıran Tedavisi Ne Şekilde Olur?

  Saç kıran için ne yapmam gerekir?

 • Saçlarımda Dökülme Var. Hangi Bölüme Başvurmalıyım?

  26 yaşındayım. Saçlarım küt, ince, yağlı ve kepekli saçlarım var. Bir senedir saçlarımda dökülme var. Saçlarımı yıkadıktan sonra çok dökülme oluyor. Strese girdim saçlarımı kaybetmekten korkuyorum. Bitkisel şampuan kullanıyorum. Bana öneriniz ne olur, hangi tahlilleri yaptırmam gerekiyor sonuç almam için?

 • Saç Dökülmesi İçin Hangi Bölüme Başvurabilirim?

  17 yaşındayım saçlarımın çok döküldüğünü düşünüyorum. Saç sorunlarına hastanelerde hangi bölüme gideceğim?

 • Alopesi Universalis ve Totalis, Nasıl Bir Hastalıktır? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

  Merhaba, Alopesi Universalis ve Totalis hastalığı hakkında detaylı bilgi ve tedavi yöntemlerini yazabilir misiniz?

 • Yorgunluk, Halsizlik ve Kabızlık Çekiyorum. Ne Yapmalıyım?

  İyi günler, saçımda saçkıran oluştu ve çok fazla dökülüyor. Bir de aşırı yorgunluk, halsizliğin yanı sıra kabızlık problemi yaşıyorum. Troid rahatsızlığım olabilir mi? Endokrinoloji bölümüne gitmem doğru mu?

 • Alnımdaki Saçlardan Nasıl Kurtulabilirim?

  Başımda istenmeyen saçlar var, yani alın kısmım hiç yok. Kalıcı bir şekilde bu saçlardan kurtulmak istiyorum. Ne önerirsiniz?

 • Saçlarım Çok Cansız, Kırık ve Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

  Saçlarım çok kırık ve çok dökülüyor, ayrıca cansız. Ne yapabilirim? Teşekkürler.

 • Mevsimsel Oluşan Kepeklenme Sorunum İçin Ne Yapabilirim?

  Bende kepek sorunu var. Yazın saçımda hiç kepek oluşmuyor (yıkama aralıkları uzasa da). Ancak sonbaharla birlikte saçımda kepeklenme oluşuyor. Saç diplerinde ölü deri parçaları oluşuyor, o bölgelerde yanma oluyor ve buna bağlı olarak sonbahar ve kış aylarında saçım dökülüyor. Benim sorunum tam olarak nedir? Temizliğime oldukça dikkat etmeye çalışıyorum, çeşitli şampuanlar, ilaçlar, çevremizin tavsiyelerini uyguladım ve en son sebabet adında bir şampuan kullanıyorum. Kesin çözüm vermedi ancak diğer şampuanlara göre daha rahatlatıyor. Ayrıca bende kepek sorunu 15-16 yaşlarında başladı. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum. Her şey için şimdiden çok teşekkürler. İyi çalışmalar.

 • Saçlarımın Dökülmesinin Sebebi Doğumla İlgili Olabilir mi?

  Merhaba benim 5 aylık bir bebeğim var ve son 2 aydır saçlarım aşırı derecede dökülüyor. Bunun doğumla mı bir ilgisi var yoksa farklı bir şey mi? Şimdiden teşekkürler.

 • Saç Dökülmesi Hakında Bilgi Verebilir misiniz?

  Saç dökülmesi tedavisiyle ilgili neler yapabilirim? Eczaneden ilaç alıp kullansam doğru olur mu? Teşekkürler.

 • Saç Ekimi Yapıldığı Gibi Kirpik Ekimi de Yapılabilir mi?

  Küçük yaşta olduğum çiçek aşısı nedeniyle sağ gözümdeki kirpikler kalıcı olarak döküldü. Bu yaşıma kadar tahmin edebileceğiniz gibi bende psikolojik sorunlar yarattı. Saç ekimi yapıldığı gibi kirpik ekimi yapılabilir mi? Eğer yapılabiliyorsa, tavsiye edebileceğiniz merkezler var mı? Teşekkürler, iyi çalışmalar.

 • Saç Ekimi Teknikleri Hakkında Bilgi Verir misiniz?

  Saç ekim teknikleri ve ücretleri hakkında bilgi alabilir miyim?

 • Saçlarım Çok Cansız Sanki Ölmüş Gibiler, Ne Yapabilirim?

  Ciddi saç dökülmesi var denemediğim kalmadı. Wichy kur aldım, pantogar kullandım, dermatologa gittim kaç defa. Testler yapıldı; testesteron ve tiroid, kan... ama temiz çıktı hepsi. Stresli bir yapım var ama saçlarım için yapacak hiçbir şey yok mu? Çok cansız ve azlar sanki ölmüşler. Aslında uzun yıllar çok kotu beslendim. Ne yapabilirim?

 • Saçlarımda Yoğun Bir Şekilde Dökülme Var. Ne Yapmam Gerekiyor?

  Merhaba, bende aşırı saç dökülmesi var. Test ve tahlillerimde bir sorun çıkmadı. Saçlarım çok cansız ve azlar. Uzun yıllar düzensiz beslendim ve aşırı stresli bir yapım var. Sebebi bu olabilir mi? Ne yapabilirim?

 • Saç Dökülmesini Önlemek İçin Ne Yapabilirim?

  Saçlarım çok dökülüyor ne yapmalıyım?

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
Ankara Üniversitesi'nin geliştirdiği ilaç tanıtıldı
Omicron varyantına karşı "tedbiri elden bırakmayın" uyarısı
Hasta bebeğiyle otoyolda 12 saat mahsur kalan baba konuştu: "Evladım için çok korkmuştuk"
Uçağa binmek için PCR testi şart mı? Uçağa binmek için tek doz aşı yeterli mi? PCR testi kaç saat geçerli? PCR testi zorunluluğu var mı? İşte detaylar
Sağlık ocaklarında PCR testi yapılıyor mu? Coronavirus testi nerede yapılır?
Uzmanından sömestr tatili öncesi uyarı: Kalabalık ortamlara girmeyin
Bakan Koca: BioNTech üzerine Turkovac çalışmasını başlatacağız
Son dakika haberi | Sağlık Bakanı Koca'dan TURKOVAC aşı çalışmasına ilişkin açıklama Açıklaması
Yüz nakli olan Uğur Acar, geçen 10 yılda aynalarla barıştı
Prof. Dr. Erkekol: "Soğuk ve kuru hava virüsün inaktive olabilme süresini uzatıyor"
Dr. Öğretim Üyesi Koçer: "Covid geçiren hastalar mutlaka kontrole gitmeli"

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]