orgazm taklidi Soruları

Orgazm Taklidi Hakkında Kulanıcıların Sorduğu Sorular ve Orgazm Taklidi Sorularına Doktorlarımızın Verdiği Yanıtlar Bu Sayfada. Orgazm Taklidi Soruları ve Doktor Cevaplarına Ulaşmak İçin Tıklayın.

 • Kızlık Zarının Bozulup Bozulmzdığını Nasıl Anlarız?

  Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. İlişkiden yaklaşık 1 saat sonra kız arkadaşım tuvalette kan geldiğini ve selpağın yarısının kan olduğunu söyledi. Bu kan yaklaşık 1,5 saat devam etti. Ben elimle onu orgazm ederken bir parmağım makatta, diğeri de makat ve vajina arasındaki bölgede idi. Parmağımın içeri girdiğini sanmıyorum ama şiddetli karın ağrısı çektiğini belirtti. Kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlayamadık. Sizce kızlık zarı bozulmuş mudur? Eğer bozulmayıp zedelenmişse, ilk gece kan gelir mi, bozulmuş ise bunu nereden anlarız?

 • Eşimle İlişkiye Girdiğimde, Mastürbasyondaki Gibi Tatmin Olamıyorum. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, 1 yıllık evliyim ve evlenmeden önce mastürbasyon yaparak boşalıyordum. Evlendikten sonra eşimle ilişkiye girdiğimde, ellerimle yüzeyden yaptığım mastürbasyon kadar tatmin olamıyorum ve bu güne kadar eşimle ilişkiye girdiğimde hiç orgazm olamadım. Ne yapmalıyım?

 • Orgazm Olamam Sebebi Psikolojik Olabilir mi?

  Merhaba, orgazm olamamak, psikolojik olabilir mi? Konuşarak bu sorun ortadan kalkar mı?

 • Cinsel Birliktelik Sırasında Orgazm Olamıyorum, Sorunum Ne Olabilir?

  Merhaba uzun zamandır cinsel birliktelik sırasında orgazm olamıyorum ve zevk alamıyorum. Aşık olduğum insanla birlikteyim ama sorunum değişmedi. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

 • Birçok Kadın Gibi Orgazm Sorunu Yaşıyorum. Bu Konuda Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, benim problemim cinsel hayatımla ilgili. Nişanlımla ilişkiye girdiğimizde maalesef orgazm numarası yapıyorum. Benim için büyük bir sorun. Bu duyguyu yaşayamamam ileride ilişkimi, evliliğimi etkileyebilir. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.

 • Partnerimi ve Onunla Seks Yapmayı Sevdiğim Halde Orgazm Olamıyorum. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, benim sorunum çoğu kadın gibi orgazm olamama. Partnerimi ve onunla seks yapmayı sevdiğim halde neticeye ulaşamıyorum. Mastürbasyon yaptığım zaman orgazmı yaşayabiliyorum fakat erkek arkadaşımla bu mutluluğu yaşayamıyorum. Soğuk bir kadın değilim, erkeğimle olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu konuda ne yapmam gerekiyor?

 • İlişki Esnasında Orgazm Olamamamın Sebebi Ne Olabilir?

  3 aylık bir evliliğim var ve bu zaman zarfında çok nadir orgazm oldum. Eşim çoğu zaman erken boşalıyor. aradan geçen 4-5 saat sonraki zaman zarfında tekrar bir ilişki yaşamak istediğimiz de ise eşim sertleşmesine rağmen birleşme esnasında o sertleşmesi hemen kayboluyor. Bunun neden olabileceği etkenler ile ilgili olarak bilgi almak istiyorum. Orgazm olamamamın bununla ilgisi olabilir mi? iyi çalışmalar diliyorum.

 • Cinsel İlişkiye Girmek İstemiyorum, Ne Yapmalıyım?

  1,5 senelik evliyim fakat hiç orgazm olmadım. Seks bana ölüm gibi geliyor. Neden böyle bir şey hissetmiyorum ve bu yüzden cinsel ilişkiye girmek istemiyorum. Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

 • Cinsel İlişkide Eşimden Etkilenemiyor ve Rol Yapıyorum, Bunun Bir Çözümü Var mı?

  6 aylık evliyim ve 7 yıldan beride beraberiz. Yalnız eşimle beraber olurken hiçbir şekilde, dokunsa bile en ufak bir şey hissetmiyorum ve bunu eşim bilmiyor. Yani rol yapıyorum ve kesinlikle konsantre olamıyorum. Mastürbasyonla orgazm olabiliyorum eşimde de seks anlamında hiç bir eksiklik olmadığına inanıyorum. Jinekologa gittim fiziksel hiç bir sorun olmadığını söyledi ve psikyatriste yönlendirdi. Ancak henüz gitmedim. Kısaca bu tür sorunların çözümleri var mı?

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
"İshal vakalarından su ve besinlerle bulaşan mikroorganizmalar sorumlu"
Dış görünüşü ile ilgi çekiyor, hamilelerin ilgi odağı
Yumurtalık kanserinde erken teşhis hayat kurtarıyor
Ameliyatla testislerinden biri alınan 14 yaşındaki çocuğun ailesi hatalı teşhis koyulduğunu iddia ederek doktordan şikayetçi oldu
TVHB Başkanı Eroğlu: "Maymun çiçeği hastalığında paniğe gerek yok"
Testislerinden biri alınan çocuğun ailesi 'hatalı teşhis' iddiasıyla doktordan şikayetçi oldu
Maymun çiçeği virüsüne karşı önlemler arttı! 27 Avrupa ülkesi aşı satın alacak
Çiçek aşısı ne zaman kaldırıldı? Türkiye'de çiçek aşısı kaldırıldı mı, yapılıyor mu?
Beşiktaş, engelleri Romatem Bursa ile kaldırıyor
Tel Abyad'da sağlık alanında yürütülen çalışmalar incelendi
27 Avrupa ülkesi maymun çiçeği virüsüne karşı aşı satın alacak

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]