250 Kilo Olunca Edirne'den Elazığ'a Gidip Tüp Mide Ameliyatı Oldu

250 kilo olunca Edirne'den Elazığ'a gidip tüp mide ameliyatı oldu 250 kilogram ağırlığa ulaşan 57 yaşındaki lokantacı, kilolarından kurtulmak için yaşadığı Edirne'den Elazığ'a gelerek ameliyat olduELAZIĞ - Edirne'den Elazığ'a gelen 250 kilogram ağırlığındaki Efkan Bağış, zayıflamak için tüp...

250 kilo olunca Edirne'den Elazığ'a gidip tüp mide ameliyatı oldu

250 kilogram ağırlığa ulaşan 57 yaşındaki lokantacı, kilolarından kurtulmak için yaşadığı Edirne'den Elazığ'a gelerek ameliyat oldu

ELAZIĞ - Edirne'den Elazığ'a gelen 250 kilogram ağırlığındaki Efkan Bağış, zayıflamak için tüp mide ameliyatı oldu.

Edirne'de yaşayan evli ve 2 çocuk babası 250 kilogram ağırlığındaki Efkan Bağış fazla kilolarından kurtulmaya karar verdi.Lokantacılık yapan Bağış, zayıflamak için Medical Park Elazığ Hastanesine geldi. Hastanede Genel Cerrahi Uzmanı, Op. Dr. Fadlı Doğan ile görüşen Bağış, tüp mide ameliyatı oldu. Ameliyattan 4 gün sonra 10 kilo veren Bağış, taburcu oldu.

Tüp mide ameliyatı olmadan önce 250 kilogram olduğunu belirten Efkan Bağış, "Ameliyatım başarılı geçti. Çok kilolu olduğum için ne araba sürebiliyordum, ne otobüse binebiliyordum. Ameliyatımı oldum ve artık arabaya, otobüse binebileceğim, dilediğim her şeyi yapacağım. Benimde hayallerim var, 70 kiloya düşeceğim" dedi.

Bağış'ın tüp mide ameliyatının başarılı geçtiğini aktaran Genel Cerrahi Uzmanı, Op. Dr. Fadlı Doğan, "Ameliyat sonrası hastamızı servise aldık. 4 günlük tedavi ve eğitimlerimizi verdikten sonra hastamızı sağlıklı bir şekilde taburcu ediyoruz. Hastamız 250 kilogramla hastanemize başvurdu. 4 günlük süreçte 10 kilo verdi. Bundan sonraki süreçte de kilo vermesi devam edecek olan hastamızın yandaş hastalıkları da düzelecek. Hastamız 1 yıl gibi bir süreç sonrası normal kilosuna kavuşacak"diye kaydetti.

3.10.2017 - 29121Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]