Abi seviyorsan git konuş bence

Kurtlar Vadisi'nden ölmeden ayrılan tek karakter Neco, kızların ve erkeklerin kendisine yönelttiği sorulara içtenlikle cevap veren ünlü sanatçı, aynı zamanda çarpıcı açıklamalar yaptı.

Abi seviyorsan git konuş bence

Kızlardan gelen "Bir kız sevdiğini, hoşlandığını karşısındakine söylemeli mi? Yoksa sadece kendi içinde mi yasamalı? Soruma bir kız babası olarak ya da karşıdaki kişi olarak cevap verir misiniz?" sorusunu Neco, hiç tereddüt etmeden şöyle cevapladı: "Hastalıklı bir ruh haline sahip değilseniz söylemeniz gerekiyor. Bir insanın bir insanla konuşması kadar normal bir şey olabilir mi?"

"KIZLAR DOĞRU ERKEĞİ NASIL SEÇMELİ?"

Neco bu konuda tam bir formül sundu ve kızlara şu mesajı verdi: "Nazik, iyi düşünen, sizi gerçekten sevdiğine inandığınız erkekleri seçin. Kaba kuvvete başvuran, kabalık yapan ya da sizi anlamamakta direnen kişilerle birlikte olmamaya gayret edin."

"KADINLARI ÇÖZEMEDİM"

"Kadınları çözebildiniz mi?" sorusuna Neco, "Kadınlar o kadar detaylı varlıklar ki, ben bu yaşımda kadınları çözemediğimi itiraf etmek isterim." dedi ve ekledi: "Kadınlar hiçbir şeyi unutmadıkları için bunlar size karşılık olarak dönebilir ve cevap veremediğiniz çok şey olur."

"TEHLİKELİ BİR ÇAPKINDIM."

Neco'ya kızların yönelttiği en dikkat çekici sorulardan biri "Çapkın mısınız?" şeklinde oldu. Neco sevecen bir tavırla "Zamanında öyleydim, tehlikeli bir çapkındım" şeklinde karşılık verdi.

"YAŞ ERKEĞE NE GETİRİYOR, NE GÖTÜRÜYOR?"

"Bedenimizden, hücresel yapımızdan bir şeyler kaybederiz ama daha olgun düşünmeyi, çevresiyle ve ailesiyle daha doğru yönde ilişki kurmayı öğrenen kişiler oluruz.

ROMANTİK BİR GECE İÇİN RAKI BALIK HAZIRLAMAYIN

"Romantik bir akşam yemeği menüsünde ne olmalı?" sorusuna karşılık Neco çok önemli tüyolar verdi: "Birlikte olduğunuz kişi nelerden hoşlanıyor, öncelikle onu öğrenin. Balıktan kaçının. Çünkü o güzel ortamda farklı bir takım kokuların olmaması lazım. Özellikle restorana gitmeyecekseniz, baş başa olup evinizde yemek yapacaksanız farklı bir şey düşünün."

YAŞ FARKININ İLİŞKİLERE ETKİSİ

Neco, erkeklerden gelen "Evliliklerde, erkek ve kadın arasındaki orantısız yaş farkına bakış açınız nedir?" sorusuna ise şu cevabı verdi: "Yaşları fazla abartmazsanız yaşamınızı da abartmamış olursunuz. Sevgi, her şeyin temelini teşkil eder."

"KADINLARDA SİZİ EN ÇOK NE CEZBEDER?"

"Kadın her şeyden evvel dünyanın en güzel varlığıdır. Bugünkü aklımla şu cevabı veririm; 'aklını çok iyi kullanan, çevresine mutluluk saçan kadınlar' beni cezbeder."

"GENÇ BABA OLMAKLA GEÇ BABA OLMAYI KIYASLAR MISINIZ?"

"Bunun kıyaslanacak bir tarafı yok, gerçekleri var. 30 yaşımdayken büyük kızım Zeynep ve 1,5 sene sonra Ayşe doğdu. Onlar benim ilk sevgililerim. O günlerde yılın 365 günü çalışıyordum. Çocuklarımın o yıllarını onlarla doya doya yaşayamadım."


Kurtlar Vadisi'ndeki rolüne geri dönüp dönmeyeceğine dair erkeklerden gelen bir soruya ise Neco, "Ölmeden ayrılan tek karakter benim tabii :) Çanakkale Savaşı'nda bile bu kadar çok adam ölmedi :)" şeklinde cevap verdi.

"Serdar Ortaç'ın bir günlüğüne benim yerimde olması onu çok güzel yerlere götürürdü."

Erkeklerden gelen, "Bir günlüğüne Serdar Ortaç olsan ne yapardın?" sorusu karşısında Neco, Serdar Ortaç'a olan beğenisini, "Ben Serdar Ortaç'ı çok beğenirim. Türk popüler müziğinde çok önemli bir kişidir o." diyerek ifade etti ve şöyle devem etti: "Serdar Ortacın bir günlüğüne benim yerimde olması onu çok güzel yerlere götürürdü. Çok severim. O ve Kenan Doğulu çok iyidir ve çok elle tutulur şarkılar yapmışlardır."

"DÜNYADA EN YAŞNABİLİR ÜLKE TÜRKİYE!"

Erkeklerin "Sizce dünyada en yaşanılabilir ülke hangisi?" sorusunu ise hiç tereddüt etmeden "Türkiye ve Ege Bölgesi." şeklinde cevapladı ve ekledi: "Türkiyemi hiçbir şeye değişmem. Ben hayatım boyunca devletime ve milletime hiç bir laf söyletmedim biliyor musunuz?"

30.4.2016 - 20764

Konuyla İlgili Sorular

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Bitkiler Sağlıklı Yaşlanmayı Destekliyor
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]