Acıbadem Check-Up Sağlık Hizmetlerini Ayağınıza Getiriyor

Acıbadem Mobil Sağlık, sağlık sektöründe bir ilki gerçekleştiriyor. Bu yenilikle check-up hizmeti ayağınıza geliyor.

Acıbadem Check-Up Sağlık Hizmetlerini Ayağınıza Getiriyor

Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini mobil olarak hastane dışına taşıyan Acıbadem Mobil Sağlık, bir ilke imza atarak kişiye özel Mobil Check-Up hizmetini ayağınıza getiriyor.

Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri bünyesinde sunulan Evde Check-Up hizmeti, randevu ve trafik derdi olmadan dilediğiniz yerde sağlığınızı kontrol ettirme imkanı sağlıyor. Evde Bakım ekipleri, gerekli tetkikleri tercihinize göre evinizden veya işyerinizden alarak laboratuara teslim ediyor. Minimum zaman ayırarak gerçekleştirilen hizmet kapsamında doktor muayenesi, EKG, akciğer grafisi ve tüm laboratuar tetkikleri yer alıyor. Tüm bu hizmetlere 444 9 724 numaralı operasyon merkezinden ulaşmak mümkün.

Evde Check-Up hizmetiyle, doktorunuz sizi bulunduğunuz yerde muayene ederken, hemşireler kanlarınızı alıyor ve teknisyenler akciğer grafinizi ve EKG’nizi çekiyor. Tüm sonuçlar toplandıktan sonra doktorunuz sizi arayıp check-up sonuçlarınızı paylaşıyor ve ardından risklerinize göre uygun bakım planı önerilerinizi yapıyor. Detaylı tetkikler ihtiyacı olan kişilere ise Acıbadem Grubu hastanelerinde uygun fiyatlarla tetkikleri yaptırma imkanı sağlanıyor.

Sağlığı size taşıyoruz

Şimdilik sadece İstanbul’da verilen Evde Check-up paketi kapsamında ek olarak, bir yıl boyunca kişilere acil ve acil olmayan sağlık sorunları hakkında medikal koçluk, acil mobil sağlık hizmeti Ayrıca, hastayla ilgili beklenmedik bir durum geliştiğinde hastanın durumu değerlendirilip en uygun sağlık kuruluşuna yönlendiriliyor.

Hastane, ambulans, hasta yakını ve hastanın doktoru arasında iletişim kurularak hastanın en doğru ve hızlı acil sağlık hizmetini alması sağlanıyor. 

7 Gün 24 Saat

Sağlık durumunu evinde/işyerinde öğrenmek isteyenler için Acıbadem Mobil Sağlık Evde/işyerinde Check-Up hizmet fiyatları ise istenilen içeriğe göre değişiyor.

Check-Up hizmetini bulunduğu yerden almak isteyenlerin 7 gün 24 saat 444 9 724 numaralı Acıbadem Mobil Sağlık operasyon merkezini aramaları yeterli.  

Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri Hakkında

Acıbadem Sağlık Grubu; 1991 yılından bu yana, 1.350 hekim olmak üzere 7.000'den fazla çalışanı ile toplam 24 şubede yaygın biçimde hizmet veriyor. Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş. ise Temmuz 2008 yılında, % 80 Acıbadem Hastaneleri A.Ş. ve % 20 Acıbadem Poliklinikleri A.Ş. ortaklığında, kurulmuştur.

Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri, 2007 yılının Türkiye’nin Sağlık Sektöründeki “En Değerli Markası” seçilen Acıbadem Sağlık Grubunun, misyon, vizyon ve kalite politikaları ekseninde, Hastane dışı bütünleşik mobil sağlık hizmetlerini en üst seviyede vermeyi amaç edinmiştir.Türkiye’deki Mobil Sağlık bilimindeki yeni bilgi ve uygulamalar konusunda öncülük ederken, dünyadaki mobil sağlık teknolojisindeki son gelişmeleri de yakından takip eden Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri, acil sağlık hattını arayan kişinin tüm medikal bilgileri, adres ve iletişim bilgilerine anında görüntüleme ve gerektiğinde konuşamasa bile ambulans ve/veya sağlık ekibi gönderme yeteneğine sahiptir.

16.08.2010 - 1932İlgili Diğer Yazılar
Hollanda
Hollanda 'benzeri görülmemiş bir fare ve sıçan saldırısıyla karşı karşıya'
Sağlıkta dijital onay mekanizması genişliyor
Sağlıkta dijital onay mekanizması genişliyor
Sağlık Bakanı Koca, Bahreynli mevkidaşıyla görüştü
Sağlık Bakanı Koca, Bahreynli mevkidaşıyla görüştü
Sağlık Bakanlığı 12 bin sözleşmeli sağlık personel alımı yapacak!
Sağlık Bakanlığı 12 bin sözleşmeli sağlık personel alımı yapacak!
Onuker: "Her Yaşa ve Cinsiyete Göre Check-up Vardır"
Onuker: "Her Yaşa ve Cinsiyete Göre Check-up Vardır"
Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]