Acıbadem Kayseri Hastanesi'nden Kan Bağışına Destek

Kızılay tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına Acıbadem Kayseri Hastanesi çalışanları da destek verdi.

Acıbadem Kayseri Hastanesi'nden Kan Bağışına Destek
Kızılay tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına Acıbadem Kayseri Hastanesi çalışanları da destek verdi. Acıbadem Kayseri Hastanesi Direktörü Dr. Ömer Akbeyaz, kan vermenin pek çok kişinin hayatta kalmasını sağladığını söyleyerek kan bağışının hayati önemine dikkat çekti.

Acıbadem Kayseri Hastanesi sağlık konusundaki hassasiyetini bir kez daha gösterdi. Kızılay tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasında Acıbadem Kayseri Hastanesi çalışanları kan bağışı için gönüllü oldu. Acıbadem Kayseri Hastanesi Yunus Bekir Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına Acıbadem Kayseri Hastanesi Direktörü ve Başhekimi Dr. Ömer Akbeyaz, hastane çalışanları ve hasta yakınları katıldı.

"Bir gün bizim de ihtiyacımız olabilir"

Dr. Ömer Akbeyaz, kan bağışının önemi ile ilgili farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen kampanya hakkında şunları söyledi: "Kan vermek birçok insanın hayatta kalmasına, hayata tutunmasına yardımcı oluyor. Kan bağışında gönüllü kan bağışçısı sayısını artırmak büyük önem taşıyor. Gönüllü kan bağışının öneminin pekiştirilmesi ve yaygınlaştırılması için Acıbadem Kayseri Hastanesi çalışanları olarak Kızılay ile işbirliği yaptık ve kan bağışında bulunduk. Unutmayalım ki bir gün bizim de bağışlanan kanlara ihtiyacımız olabilir." - KAYSERİ

27.01.2017 - 25487Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]