Akılcı Antibiyotik Kullanımı" Sempozyumu

Eskişehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğince “Akılcı Antibiyotik Kullanımı” konulu bir sempozyum düzenlendi.

Akılcı Antibiyotik Kullanımı
Eskişehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğince "Akılcı Antibiyotik Kullanımı" konulu bir sempozyum düzenlendi.

Sempozyuma, Eskişehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Tunga Barçın, Genel Sekreterlik İdari Hizmetler Başkanı Dr. Erdinç Özkurt ile Genel Sekreterlik Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm.Dr. Ahmet Tuğrul Zeytin, hastane yönetici ve doktorları ile aile hekimleri katılım gösterdi.

Konuşmacılardan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Prof.Dr. Nurettin Erben, "Akılcı antibiyotik kullanımı nedir" sorusunun cevabı üzerinde değerlendirmelerde bulundu. Odunpazarı Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Uzm.Dr.Sevil Turhan ise,

"Mevcut Verilerle Hızlı Ag Testi (HAT) sonuçlarının değerlendirilmesi" üzerinde durdu. Son olarak kürsüye gelen Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Barçın ise "Akılcı Antibiyotik Kullanımı Yol haritası" hakkında dikkat çekici bilgilere yer verdi. Katılımcılar zaman zaman yönelttikleri soru ve katkıları ile akılda kalan soru işaretlerini giderme imkanı buldular.

Sempozyum bitiminde Prof.Dr.Erben'in "Teşekkür Belgesi"ni Genel Sekreter Barçın, TSM Başkanı Turhan'ın "Teşekkür Belgesi"ni ise İdari Hizmetler Başkanı Özkurt takdim etti. - ESKİŞEHİR

23.03.2017 - 26388Konuyla İlgili Sorular
İlgili Forum Konuları

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Meksika
Meksika'nın Kim Kardashian'ı kalça büyütme ameliyatı sonrası hayatını kaybetti
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?

 

[Hata Bildir]